Útulný rodinný dom v Dolnej Lehote

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Dolná Lehota | 1,095 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj pekný rodinný dom, vhodný na celoročné bý

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

249,000 € 227 €/m²

Predaj, RD v obci Šuľany - Horný Bar, pozemok 600 m2, ZNÍŽENÁ CENA !

Reality Horný Bar

Rodinný dom | 140 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Šuľany - Hor

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

Cena dohodou

RealityKolesár predáva kúriu Rumince, Rimavská Sobota

Reality Rumince

Rodinný dom | Rumince | 13,400 m²

RealityKolesár predáva neskorobarokovú zemiansku kúriu z konca 18 storočia v obci Rumince, okre

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rumince

160,000 € 12 €/m²

Šikovný domček s veľkou záhradou Brezno časť Zadné Halny

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 1,227 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj menší rodninný dom v okrajovej časti Brez

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Brezno

150,000 € 122 €/m²

Na prenájom 4 izbový bungalov v Trnave - Kamenný mlyn.

Reality Trnava

Rodinný dom | Richarda Vandru | 134 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom 4 izbový RODINNÝ DOM V TRNAVE vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Trnava

1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú luxusnú vilu priamo v meste Nové Zámky.

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Športová | 223 m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú luxusnú vilu priamo v meste Nové Zámky. Navrhovaný rodinný do

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

320,000 € 1435 €/m²

Útulný rodinný dom - Hrušovany

Reality Hrušovany

Rodinný dom | Hrušovany | 200 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj priestranný poschodový rodinný dom v pokojnej časti obce H

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hrušovany

159,900 € 800 €/m²

Moderný rodinný dom v Bernolákove| zariadený, klimatizovaný

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | - | 99 m²

Predstavte si bývanie, kde sa len nasťahujete a žijete – bez prerábok, bez kompromisov. Tento k

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

343,700 € 3472 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Klimatizovaný 4i rodinný dom s bazénom, 2x parkovanie na pozemku, novostavba 2023

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Slivková 2 | 100 m²

Slnečný, klimatizovaný, 4-izbový rodinný dom s bazénom je kompletne zariadený, kolaudácia r. 20

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Lužná

2,300 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Slivková 2 | 100 m²

Slnečný 4-izbový rodinný dom je kompletne zariadený, kolaudácia r. 2023 Charakteristika nehnut

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

410,000 € 4100 €/m²

Moderný 5-izbový rodinný dom so záhradou a terasou, Orechová Potôň

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Hlavná | 132.4 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná záhrada s terasou Kolaudá

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

270,000 € 2115 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

AARK: Rodinný dom s panoramatickým výhľadom na Malé Karpaty, Horné Orešany

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta ponú

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Horné Orešany

279,900 € 2333 €/m²

AARK: Rodinný dom pre náročného klienta, Školská, KRAKOVANY

Reality Krakovany

Rodinný dom | Školská | 362 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Krakovany

Cena dohodou

PREDAJ - priestranný rodinný dom Hôrka - Ondrej

Reality Poprad

Rodinný dom | Hôrka - Ondrej | 460 m²

AV REALITY Vám exkluzívne predstavuje na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej a vyhľadávan

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

329,000 € 715 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Rodinný dom v Zálesí, s bazénom, celoročnou terasou a murovaným záhradným domčekom

Reality Zálesie

Rodinný dom | Lúčna | 120 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom (dvojdom) s bazénom, krbom a celoročnou terasou – Zálesie, Lúčna u

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zálesie

320,000 € 2667 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ Na predaj – moderný bungalov Hôrka

Reality Poprad

Rodinný dom | Hôrka | 160 m²

Aj keď tento bungalov si veľmi rýchlo našiel nového majiteľa, už čoskoro vám predstavíme ďalší.

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

Rodinný dom v Topoľčanoch na okraji priemyselnej zóny

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 150 m²

V ponuke je exkluzívne u nás na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na okraji priemyselnej zóny

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

60,000 € 400 €/m²

Exkluzívna VILA s panoramatickým výhľadom vo Svätom Jure - 5 izbová s terasou, átriom, krbom a pozemkom 6 616 m2

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Panciere | 581 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY Vám ponúka na predaj výnimočnú vilu v malokarpatských vinohr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

1,590,000 € 2737 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VÝHODNÁ PONUKA - RODINNÝ DOM NA PREDAJ V ZEMPLÍNSKEJ TEPLICI

Reality Zemplínska Teplica

Rodinný dom | - | 175 m²

Ak hľadáte dom, ktorý môžete prispôsobiť svojim predstavám a zároveň byť blízko Košíc, tento p

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zemplínska Teplica

90,000 € 571 €/m²

Predaj novostavba rodinný dom s parkovaním a so záhradou 150 m2 v Šenkviciach s výhľadom na Malé Karpaty

Reality Šenkvice

Rodinný dom | Pezinská 79B | 130 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v novej lokalite na začiatku obce Šenkvice,

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šenkvice

329,900 € 2538 €/m²

Rodinný dom, Pri štadióne, Bardejovská Nová Ves

Reality Bardejov

Rodinný dom | Pri štadióne | 786 m²

Silver Real ponúka na predaj rodinný dom s veľkým rovinatým pozemkom. Nachádza sa v Bardejovske

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bardejov

250,000 € 318 €/m²

Výrazne znížená cena.Na predaj starý dvojdom vhodný na prerobenie

Reality Očová

Rodinný dom | SNP | 200 m²

V malebnej obci Očová na rovinatom pozemku ponúkame Vám na predaj dvojdom .Dom je pôvodnom stav

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Očová

Cena dohodou

Na predaj budova vhodná aj na bývanie alebo podnikanie s bývaním.

Reality Dobrá Niva

Rodinný dom | Slobody | 241 m²

Ponúkame na predaj 15 km od Zvolena v obci Dobrá Niva kamenno tehlový podnikateľský objekt / v

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dobrá Niva

99,000 € 411 €/m²

NA PREDAJ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDNOTKAMI | PODHRADOVÁ | UL. VIHORLATSKÁ

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Vihorlatská | 220 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj veľký 6 izbový rodi

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

425,000 € 1932 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Upresniť hľadanie