NA PREDAJ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDNOTKAMI | PODHRADOVÁ | UL. VIHORLATSKÁ

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Vihorlatská | 220 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj veľký 6 izbový rodi

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

425,000 € 1932 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom-Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v mestskej časti Nižná Šeb

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3itb byt - Nižná Šebastová, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Rybárska | 78 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt v rodinnom dome v mestsk

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOPP PONUKA !Ponúkam na predaj rodinný dom v radovej zástavbe v meste Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 140 m²

Predpredaj spustené - Rezervujte teraz !!! Ponúkame Vám na predaj poschodové rodinné domy v nov

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

235,000 € 1729 €/m²

Znížená cena!Na predaj: 3-izbová novostavba len 9km od Podhájskej

Reality Podhájska

Rodinný dom | Podhájska | 85 m²

Hľadáte moderné, pokojné a komfortné bývanie? Tento rodinný dom v obci Čechy postavený na kľúč

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Podhájska

149,000 € 1429 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ RODINNÝ DOM V ŽAKOVCIACH

Reality Žakovce

Rodinný dom | - | 300 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj rodinný dom v malebnej dedinke pod Tatrami v

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žakovce

289,990 € 967 €/m²

NA PREDAJ NOVÝ REZIDENČNÝ PROJEKT 7 RODINNÝCH DOMOV | OBEC VALALIKY

Reality Valaliky

Rodinný dom | nemá | 133 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj 7 rodinných domov v n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Valaliky

350,000 € 2632 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VÝHODNÁ CENA Rodinný dom Kľúčovec, pozemok 711 m2

Reality Kľúčovec

Rodinný dom | Kľúčovec | 220 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v obci Kľúčov

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kľúčovec

145,000 € 659 €/m²

Na predaj 4-izbová novostavba len 10km Nitry

Reality Nitra

Rodinný dom | Golianovo | 128 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu v obci Golianovo. Plocha: úžitková

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

259,000 € 2023 €/m²

VAŠE RODINNÉ ALEBO VÍKENDOVÉ BÝVANIE V STREDE NAD BODROGOM

Reality Streda nad Bodrogom

Rodinný dom | Mierová | 85 m²

Uvažujete nad kúpou útulného rodinného domu, ideálneho pre tých, ktorí túžia po pokojnom životn

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Streda nad Bodrogom

89,990 € 1059 €/m²

Rent a new luxury VILLA, 4 floors, Palisády near Bratislava Castle, oriented with a view of the river Danube

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Fialkové údolie | 500 m²

The real estate agency DAHLIA REALITY offers for rent a newly built 4-storey family villa in a

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rodinný dom, Brezina, okres Trebišov, pozemok 774 m2

Reality Brezina

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Brezina, okres Trebišov. Dom bol daný do užívania v roku

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Brezina

93,000 € 620 €/m²

Predaj rodinný dom Sadočné

Reality Sádočné

Rodinný dom | Sadočné | 320 m²

Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNE rodinný dom v obci Sadočné okres Považská Bystrica. Dom sa nachád

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sádočné

300,000 € 938 €/m²

Predaj domu s garážami, bazénom, saunou v Spišských Vlachoch

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | Železničná 997/71 | 338 m²

MELEGA & PARTNERS – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný, samostatne

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

250,000 € 740 €/m²

Ponúkam NA PREDAJ 4 izbovú NOVOSTAVBU s GARÁŽOU BAJČ

Reality Bajč

Rodinný dom | BAJČ | 152 m²

Nový Projekt !!!Ponúkame Vám na predaj murovaný 4 izbový Bungalov - NOVOSTAVBU v obci Bajč.Ploc

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bajč

215,000 € 1414 €/m²

N.O.V.I.N.K.A Ponúkam na predaj veľký Rodinný DOM-NOVOSTAVBA Bajč

Reality Bajč

Rodinný dom | Bajč | 156 m²

Ponúkame Vám na predaj murovaný veľký 4 izbový bungalov - NOVOSTAVBU v obci Bajč. Plocha: úžitk

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bajč

215,000 € 1378 €/m²

TOP CITY | RODINNÝ DOM NA PREDAJ - SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK

Reality Poprad

Rodinný dom | Spišský Štiavnik | 115 m²

*Opäť v ponuke* Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny komp

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

219,990 € 1913 €/m²

Solivar priestranny 6 izbový dom

Reality Prešov

Rodinný dom | 265 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný 6 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej lokalite Prešov –

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

289,000 € 1091 €/m²

EXKLUZÍVNA NEHNUTEĽNOSŤ S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM V PÚCHOVE

Reality Púchov

Rodinný dom | 1. Mája | 367.5 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku, ktorá spája komfort mestského bývania s atraktívnou podnika

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Púchov

849,000 € 2310 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MALÁ HRADNÁ - starší domček / pekná záhrada

Reality Malá Hradná

Rodinný dom | - | 120 m²

V obci Malá Hradná ponúkame na predaj 2 izbový rodinný dom. Stavba je z malej časti podpivnič

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malá Hradná

59,900 € 541 €/m²

BÁNOVCE nad BEBRAVOU – 4 –izb. dom / lokalita KANADA / IHNEĎ voľný / pozemok 690 m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | - | 300 m²

V Bánovciach nad Bebravou ponúkame na predaj 4 – izbový rodinný dom. Dom sa nachádza vo vyhľadá

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

169,900 € 566 €/m²

Predaj 4 izbový bungalov s pozemkom 663 m2 v obci Vydrany

Reality Vydrany

Rodinný dom | - | 100 m²

Realitná kancelária Butterfly-reality s hrdosťou ponúka na predaj nádherný 4-izbový bungalov v

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vydrany

239,000 € 2390 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj - Vidiecky dom, Chalupa k.ú. Borský Svätý Jur, Tomky - EXPISreal

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | Tomky | 60 m²

Viete si predstaviť bývanie, relaxovanie v očarujúcom útulnom vidieckom domčeku obkolesenom krá

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

99,000 € 1650 €/m²

Predaj novostavba rodinný dom Dunajský Klátov

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | - | 202 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom 10 minút od Dunajskej Stredy. Nehnuteľnosť sa nachádza

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

199,900 € 990 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie