Rodinný dom | 589 m²
Ponúkame na prenájom priestranný dvojpodlažný rodinný dom v meste Bojnice. Dom disponuje štyrmi
Cena dohodou
Rodinný dom | Ul.11.marca | 1,128 m²
Ponúkame Vám na predaj dva staršie prízemné rodinné domy nachádzajúce sa na spoločnom dvore, ul
80,000 € 89 €/m²
Rodinný dom | Donovaly | 178 m²
Luxusný rodinný dom / Rekreačná rezidencia s celoročným využitím v srdci Donovál! Hľadáte unik
380,000 € 2556 €/m²
Rodinný dom | 183 m²
Pre všetkých, ktorí hľadajú jedinečnú príležitosť na bývanie, s prípadným spojením na podnikate
125,000 € 607 €/m²
Rodinný dom | 1,375 m²
Hľadáte dom, ktorý ponúka priestor, komfort a vynikajúcu polohu? Tento veľký murovaný rodinný
220,000 € 160 €/m²
Rodinný dom | Važec | 425 m²
Reality Alpia Vám ponúka v obci Važec na predaj rodinný dom s možnosťou výmeny za 3-izbový byt
197,000 € 464 €/m²
Rodinný dom | 670 m²
Ponúkame na predaj klasický dvojizbový rodinný dom v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu p
Cena dohodou
Rodinný dom | 1,005 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj malý domček so záhradou, vhodný na rekreačné účely alebo
Cena dohodou
Rodinný dom | 444 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v obci Imeľ. Len 3 km od mesta a kúpaliska v Nes
130,000 € 293 €/m²
Rodinný dom | Búč | 559 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2 izbový rodinný dom v pôvodnom stave s rekonštruovan
35,000 € 63 €/m²
Rodinný dom | 1,165 m²
Ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 1 165 m² so starším rodinným domom v pôvodnom stave. Poz
75,000 € 64 €/m²
Rodinný dom | Studená strana | 494 m²
Hľadáte útulné rodinné bývanie, ktoré môžete prispôsobiť svojim predstavám? Máme pre vás ideáln
99,900 € 233 €/m²
Rodinný dom | 862 m²
Viacgeneračný dom na Hornej Štubni Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť nadobudnúť priestra
165,000 € 191 €/m²
Rodinný dom | 1,072 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2 izbový rodinný dom s vedľajšou budovou na veľmi pek
29,000 € 27 €/m²
Rodinný dom | 2,395 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, do ktorej vložíte svoju vlastnú víziu a vytvoríte si domov presne podľa s
139,900 € 58 €/m²
Rodinný dom | Tužina | 3,015 m²
Reality Alpia pripravuje na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Tužina, okres Prievidza. Zá
125,000 € 41 €/m²
Vidiecky dom | Nitrianske Rudno | 38 m²
Ponúkame na predaj rekreačnú chatku v Nitrianskom Rudne. Chatka sa nachádza v uzavretom areáli
Cena dohodou
Rodinný dom | 100 m²
Hľadáte komfortné a reprezentatívne bývanie vo vyhľadávanej lokalite? Ponúkame na prenájom prie
1,250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Vlašky | 953 m²
Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený rodinný dom
250,000 € 327 €/m²
Rodinný dom | 781 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v podtatranskej obci Važec. Dom sa nachádza n
125,000 € 160 €/m²
Rodinný dom | Pribylina | 285 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej, vyhľadávanej rekreačnej oblasti na Liptove - v obc
Cena dohodou
Vidiecky dom | 516 m²
Exkluzívna novostavba rekreačnej chaty v Komárne – Nová Stráž: Váš nový domov na relax aj celor
105,000 € 203 €/m²
Rodinný dom | 967 m²
Ponúkame na predaj nový, 5 izbový, moderný, dvojpodlažný rodinný dom v lokalite Necpaly. Kolaud
349,000 € 361 €/m²
Rodinný dom | 804 m²
Ponúkame na predaj priestranný, kompletne podpivničený 6-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v p
190,000 € 236 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.