Rodinný dom | Župčany | 200 m²
Predaj: Novostavba 5-izbového rodinného domu – Župčany (8 km od Prešova) Ponúkame na predaj pri
260,000 € 1400 €/m²
Rodinný dom | Nová | 0 m²
Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne podpivničený 6 izbový rodinný dom vo
410,000 €
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 90 m²
DELTA PROPERTY ponúka na predaj menší dom v obci Hranovnica, vhodný po reko
135,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | Lesná | 270 m²
Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj podpivničený rodinný, dom v Podskalke na vyh
Cena dohodou
Rodinný dom | SNP | 50 m²
Dom s veľkým pozemkom pod Tatrami za cenu 1-izbového bytu? Presne tak. Táto nehnuteľnosť v Nižn
Info v RK
Rodinný dom | Veterná | 191.65 m²
Realitná kancelária Adas –reality s.r.o. vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj dvojgeneračn
330,000 € 1722 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 215 m²
Realitná kancelária Adas reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný rodinný dom
185,000 € 860 €/m²
Rodinný dom | Zakladateľov | 590 m²
DELTA PROPERTY ponúka na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť vo Vysokých Tatrách. Rodinná vila sa n
519,000 € 880 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
REZERVOVANÝ Exkluzívne Delta Property ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový rod
140,000 € 933 €/m²
Rodinný dom | Podlavická cesta | 140 m²
DeltaProperty ponúka na predaj murovaný rodinný dom, ktorý sa nachádza v meste Banská Bystrica,
229,000 € 1636 €/m²
Rodinný dom | Markušovce | 60 m²
Ponúkame na predaj hrubú stavbu bungalovu v obci Markušovce. Bungalov je postavený na oplotenom
98,000 € 1633 €/m²
Vidiecky dom | Šumiac | 140 m²
Exkluzívne Delta Property z poverenia majiteľov ponúka na predaj vkusne zrekonštruovanú dvoj p
144,900 € 1179 €/m²
Rodinný dom | Diamantová ulica | 121.8 m²
Arvin&Benet ponúka na predaj 5i penthouse na Kramároch, ktorý má unikátnu kombináciu benefitov.
319,000 € 2619 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný domy v Kameničnej iba 10 min od Komárna. Dvojpodlažný rodinný do
180,000 € 900 €/m²
Farmárska usadlosť | 200 m²
Ponúkame na predaj jedinečnú usadlosť situovanú pri obci Okoč na Žitnom ostrove, len 14km od Ve
67,000 € 335 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 120 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom rodinný dom v obci Svätý Peter - 15 km od Komárna. Jednopod
600 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Slovenská | 170 m²
UniQue Real Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe vo vyhľadávanej lo
279,900 € 1411 €/m²
Rodinný dom | 316 m²
Ponúkame na predaj krásny a veľkorysý 5-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, ktorý s
298,000 € 943 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v Zlatnej na Ostrove. Dom sa nachádza
95,000 € 950 €/m²
Rodinný dom | Jarná | 310 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj udržiavaný rodinný dom v pokojnej obci Lipové, ktorý prešiel
215,000 € 694 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový rodinný dom s garážou kompletne zrekonštruovaný v ro
205,000 € 2278 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 220 m²
Predstavujeme jedinečnú príležitosť vlastníctva priestranného domu v blízkosti centra obce Pohr
171,500 € 780 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 107.34 m²
UniQue Real Vám ponúka na predaj murovaný rodinný dom typu bungalov, ktorý bude dokončený do fá
225,500 € 2101 €/m²
Rodinný dom | Ladislava Miskolcziho | 132 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom, ktorý je vo výstavbe na pozemku s výmerou 398 m2 v pok
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.