Kuchárek-real: Ponúka 5 izbový rodinný dom v obci Vinodol pri Nitre.

Reality Vinodol

Rodinný dom | Obecná | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Vinodol 13 km od mesta Nitra. Pozemok o rozl

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Domy na predaj Vinodol

222,000 € 1708 €/m²

Kuchárek-real: Predáme dvojgeneračný dom na tichej ulici Modra Kráľova.

Reality Modra

Rodinný dom | Národná | 280 m²

V tichej lokalite Modra časť Kráľová ponúkame veľký dom postavený od roku 1990, kolaudovaný v r

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Modra

249,000 € 1000 €/m²

Kuchárek-real: Ponúkame na predaj rodinný dom Kutuzovova ul. Pezinok, s pozemkom 692m2.

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kutuzovova | 93 m²

Ponúkame Vám na predaj dom v tichej lokalite mesta Pezinok, Kutuzovova ulica. Dom bol postaven

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Pezinok

222,000 € 2667 €/m²

Kuchárek-real: Ponúkame rodinný dom v Častej na pozemku 2.934m2.

Reality Častá

Rodinný dom | Hlavná | 190 m²

Kuchárek-real ponúka starší rodinný dom s veľkých pozemkom vo výbornej lokalite v lone Malých K

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Domy na predaj Častá

240,000 € 1263 €/m²

Na predaj: Nadštandardný a atypický rodinný dom v Eliášovciach

Reality Nový Život

Rodinný dom | 200 m²

Na predaj: Nadštandardný a atypický rodinný dom v Eliášovciach Ponúkame na predaj jedinečný 5-

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Nový Život

499,900 € 2500 €/m²

Exkluzívny - 5-izbový samostatný dom , v tichej lokalite pod lesom s možnosťou SMART HOME

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Záhorská | 162 m²

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU - samostatne stojaci moderný 5-izbový rodinný dom s technológia

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

587,000 € 3623 €/m²

HD REALITY, predaj rodinný dom, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Ľudovíta Štúra | 80 m²

V exkluzívnom zastúpení maklérky Ing. Anny Maďarovej Vám HD reality ponúka na predaj štýlový do

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

287,000 € 3588 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HD REALITY, predaj, rodinný dom Lubeník, okr. Revúca, 755m2 pozemok

Reality Lubeník

Rodinný dom | 180 m²

HD reality v zastúpení Ing. Hany Dubovskej- 0903 503 355 ponúka na predaj rodinný dom s veľkým

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lubeník

105,000 € 583 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, predaj, rodinný dom Dolná Lehota

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | 60 m²

Útulný domček v podhorí Nízkych Tatier – Dolná Lehota Hľadáte pokojné miesto na oddych, alebo š

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

90,000 € 1500 €/m²

Predaj rodinného domu, Hanesy, Banská Bystrica

Reality Donovaly

Rodinný dom | Hanesy | 120 m²

Na predaj v exkluzívnom zastúpení ponúkame útulnú a kompletne zrekonštruovanú trojizbovú dreven

Publikované: 12.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Donovaly

99,900 € 833 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD reality, predaj, dva rodinné domy Počúvadlo

Reality Počúvadlo

Rodinný dom | Počúvadlo | 170 m²

Hľadáte miesto, ktoré spojí pokoj vidieka s možnosťami rekreačnej lokality? Tento priestranný d

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Počúvadlo

117,000 € 688 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, predaj, rodinný dom Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Hájik | 300 m²

Hľadáte veľký rodinný dom v tichej lokalite s krásnym výhľadom a množstvom možností využitia? T

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

279,000 € 930 €/m²

HD REALITY, predaj, 4-izbový rodinný dom v Šuranoch - Na Vršku

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

HD REALITY Vám predstavuje jedinečnú príležitosť na kúpu moderného 4-izbového rodinného domu, k

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 2312 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj, rodinný dom, Veľká Paka

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | 278 m²

Priestranný rodinný bungalov v pokojnom prírodnom prostredí, obklopený zeleňou. HD reality pon

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

630,000 € 2266 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj, rodinný dom Sliačany, Donovaly

Reality Donovaly

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť s autentickou atmosférou horského prostredia, situovanú v tiche

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Donovaly

150,000 € 1000 €/m²

HD REALITY, predaj, rodinný dom Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | Poprad | 300 m²

HD REALITY predaj Exkluzívna ponuka – Rodinný dom Poprad, Stráže pod Tatrami | Výhľad na Vysoké

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj rodinný dom na Pršianskej terase – Novostavba

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Pršianska terasa | 250 m²

S hrdosťou Vám predstavujeme jedinečnú príležitosť vlastniť túto architektonicky výnimočnú vilu

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

560,000 € 2240 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD reality, predaj, rodinný dom Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Martina Hattalu | 135 m²

HD reality ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom na slnečnom pozemku v jednej z naj

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

258,000 € 1911 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, Predaj, rodinný dom v obci Prenčov

Reality Prenčov

Rodinný dom | Nezadaná | 145 m²

HD reality ponúka na predaj dom v pokojnej obci Prenčov. Nehnuteľnosť, ktorá bola kedysi hospod

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Prenčov

85,000 € 586 €/m²

HD REALITY, znížená cena, predaj, rodinný dom Liptovská Teplá

Reality Liptovská Teplá

Rodinný dom | Liptovská Teplá | 194 m²

HD REALITY predaj, rodinný dom Liptovská Teplá[b/] Ak hľadáte ideálne miesto pre pokojné rodinn

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovská Teplá

235,000 € 1211 €/m²

HD reality, Predaj, rodinného domu, Krupina

Reality Sudince

Rodinný dom | Nezadaná | 58 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj útulný rodinný dom, kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Sudince

65,000 € 1121 €/m²

HD REALITY, predaj, novostavba rodinného domu, Zvolenská Slatina

Reality Zvolen

Rodinný dom | 98 m²

HD Reality v zastúpení Bc. Simona Antares- tel. 0901 770 047 ponúka na predaj poslednú modernú

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Zvolen

314,900 € 3213 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HD REALITY, prenájom, radový rodinný dom v Mengusovciach.

Reality Mengusovce

Rodinný dom | 170 m²

HD reality, prenájom Radový rodinný dom – Mengusovce, priamo pod Nízkymi Tatrami Lokalita a p

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Mengusovce

950 € 6 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, znížená cena rodinný dom, Badín

Reality Badín

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Rozprávkový dvojgeneračný dom v Badíne – miesto, kde začína váš príbeh Na okraji známej obce Ba

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Badín

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie