zaujímavý, viacúčelový rodinný dom, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Veterná | 476 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj ZAUJÍMAVÝ rodinný dom v Ivanke pri Dunaj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

539,900 € 1134 €/m²

Predaj 2-podlažného 4-izbového rodinného domu s terasou a balkónom, ul. Platanová, Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Platanová | 119.05 m²

Predaj 4-izbového rodinného domu, ul. Platanová, Rovinka. Plocha pozemku 265 m2. Zastavaná ploc

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Rovinka

320,000 € 2562 €/m²

polyfunkčný dom v Petržalke, HANDLOVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Handlovská | 350 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj polyfunkčný dom v Petržalke – HANDLOVSKÁ

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

755,000 € 2157 €/m²

PREDAJ NÁDHERNÉHO 4,5-IZB. 2-PODLAŽNÉHO RODINNÉHO DOMU S GARÁŽOU A ZÁHRADOU V TICHOM PROSTREDÍ (CHORVÁTSKY GROB)

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Jantárová | 132 m²

Rodinný dom sa nachádza na Jantárovej ulici v tichom prostredí v novej zástavbe neďaleko OD Mo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

360,000 € 2727 €/m²

Predaj zrekonštruovaného vidieckého domu v Turčianskej Štiavničke za cenu bytu

Reality Turčianska Štiavnička

Rodinný dom | . | 80 m²

Naša realitná kancelária sprostredkuje predaj vidieckého rodinnného domu, ktorý je súčasťou dvo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Turčianska Štiavnička

159,000 € 1988 €/m²

Na predaj | 4-izbová luxusná rezidencia | Púchov – Nosice | 187 m² | wellness a súkromné jazero

Reality Púchov

Rodinný dom | Nezadaná | 187 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám predstavuje nehnuteľnosť, ktorá búra štandardy bežného býv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Predaj: Priestranný 4 izbový rodinný dom s pozemkom 1152m2 v Lehote pod Vtáčnikom

Reality Lehota pod Vtáčnikom

Rodinný dom | Banícka | 120 m²

FINALREALITY ponúka na predaj rodinný dom, situovaný v obci Lehota pod Vtáčnikom, len 10 minút

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Lehota pod Vtáčnikom

123,900 € 1033 €/m²

FINALREALITY - Predaj 6 izbový rodinný dom, Nitrianske Rudno, Prievidza

Reality Nitrianske Rudno

Rodinný dom | Janka Kráľa | 150 m²

Finalreality Vám ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom v Nitrianskom Rudne, okres Prievidza. Do

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Domy na predaj Nitrianske Rudno

126,500 € 843 €/m²

PREDAJ: Rodinný dom s krásnym výhľadom, 4 garáže a kancelária – Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Hrádza | 150 m²

Hľadáte miesto, kde sa práca spája s relaxom a každé ráno vás privíta dychberúca scenéria? Ponú

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Nová Baňa

209,000 € 1393 €/m²

FINALREALITY : Moderný Smart-dom v podhorskom prostredí – Handlová, Horný koniec

Reality Handlová

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

FINALREALITY v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj technologicky nadštandardne vy

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Handlová

275,000 € 2292 €/m²

FINALREALITY: Predaj rodinný dom (chalupa) v Klížské Hradište

Reality Veľký Klíž

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

FINALREALITY Vám ponúka na predaj rodinný dom postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 500m2.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Veľký Klíž

36,900 € 461 €/m²

Predaj: Objekt s veľkým pozemkom a obrovským potenciálom na hlavnom ťahu (Pravenec)

Reality Pravenec

Rodinný dom | Nezadaná | 550 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá má „dušu, skvelú adresu a nekonečné možnosti využitia? Ponúkame na

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Pravenec

230,000 € 418 €/m²

Láska na prvý pohľad, bývanie pri jazere, moderný 5 izbový rodinný dom, uzavretý areál, Pri jazere, Veľký Biel

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Pri jazere | 158 m²

Tento rodinný dom stojí za vašu pozornosť, a bude to láska na prvý pohľad. Rodinný dom je post

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

349,000 € 2209 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie bez hraníc-4-izbový rodinný bungalov, kde susedia sú prežitok! Exkluzívny prístup k domu bez ďalšej výstavby za domom!

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Nie každý deň sa objaví príležitosť, ktorá spája moderný dizajn, veľkorysý pozemok a súkromie v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

339,000 € 2779 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Trnávka

Reality Trnávka

Rodinný dom | Nezadaná | 121 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trnávka

255,000 € 2107 €/m²

Novostavba 3-izbového domu v Moste pri Bratislave - časť Zelená voda

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Záhradná | 63.1 m²

Tento dom je ideálnou voľbou pre mladý pár, menšiu rodinu alebo ako víkendový dom na nadštandar

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

240,000 € 3803 €/m²

REZERVOVANE! Studienka, 4-izbový rodinný dom s VEĽKÝM pozemkom

Reality Studienka

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom s veľkorysým pozemkom o výmere 840 m². Nehnuteľnosť je

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Studienka

229,000 € 2290 €/m²

Rodinný dom vhodný na rekonštrukciu

Reality Malacky

Rodinný dom | Legionárska | 60 m²

Ponúkame na predaj starý rodinný dom, ktorý je vhodný na kompletnú rekonštrukciu alebo na zbú

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malacky

200,000 € 3333 €/m²

Pekný 3 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v Prievaloch

Reality Prievaly

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

So súhlasom majiteľov Vám ponúkame v malebnej obci Prievaly na predaj pekný, samostatne stojaci

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Prievaly

155,000 € 1550 €/m²

REZERVOVANE!Novostavba 4-izbového RD s terasou, 391 m² pozemok

Reality Kostolište

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom – novostavbu z roku 2020 v pokojnej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kostolište

325,000 € 3421 €/m²

REZERVOVANE! ŠTYLOVA NOVOSTAVBA 3-IZB. DOMU V KOSTOLIŠTI

Reality Kostolište

Rodinný dom | Nezadaná | 83 m²

Predstavujeme vám moderný 3-izbový rodinný dom (novostavba 2021), ktorý dokazuje, že kvalita bý

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kostolište

235,000 € 2831 €/m²

REZERVOVANE! Moderný 4-izbový dom s krbom,terasou a smart technologiou

Reality Kostolište

Rodinný dom | Nezadaná | 119 m²

Moderný, praktický a pripravený na okamžité bývanie. Tento 4-izbový rodinný dom z roku 2021 sa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kostolište

269,900 € 2268 €/m²

TOP - 5-izbový rodinný dom, dvojpodlažný, podpivničený, Kátlovce

Reality Kátlovce

Rodinný dom | Nezadaná | 184 m²

Realitná kancelária Maxim Real vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci 5-izbový rodi

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kátlovce

255,000 € 1386 €/m²

Moderná jednopodlažná nehnuteľnosť pre celoročné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 73 m²

Pre všetkých, ktorí hľadajú dokonalú symbiózu pokoja prírody a dostupnosti mestského života, má

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

249,000 € 3411 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Upresniť hľadanie