Novostavba rodinného domu s pozemkom 620m2, Ahoj Briežky, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 106.5 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj nový 6-izbový rodinný dom s 2 kúpeľnami, na pozemku 620m2. Novos

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

2,499,000 € 23465 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dom pri lese, výhľad na mesto, 6-izb, 263m2 + terasy, 2-garáž, AHOJ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 263 m²

EXPAT EXPERTS | Na predaj | 6-izbový moderný rodinný dom s praktickou dispozíciou, priamo pri l

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,250,000 € 4753 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

5i RD pod lesom v Hainburgu, 155m2, dokončený v štandarde, TOP2

Reality Hainburg a. d. Donau

Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau

EXPAT EXPERTS | Prakticky riešený 5-izbový rodinný dom dokončený v štandarde (polovica dvojdomu

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hainburg a. d. Donau

590,000 € 3806 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVÁ CENA Unikátna vila 990m2, tenisový kurt, bazén, záhrada 3270m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 990 m²

Nehnuteľnosť sa ponúka za novú nižšiu cenu - cena je na vyžiadanie. Ponúkame na predaj unikátn

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

2-podlažný 5i RD 135 m2, záhrada 250m2, 2 x parking, Borinka

Reality okres Bratislava IV

Rodinný dom | 135 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj dvojpodlažný slnečný a svetlý rodinný dom, s výborne riešenou arc

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Unikátna 6-izb. vila, Timravina ul., 450 m2, garáž, pozemok 545 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 450 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú 6-izbovú vilu nachádzajúcu sa v prestížnej časti bratislavského St

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Borinka

Rodinný dom | 135 m²

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Borinka

Cena dohodou

Priestranný 5i rodinný dom, 245 m2, 3 x parking, záhrada, Koliba

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-podlažný rodinný dom s garážou na Trinástej ulici, v tichej čas

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

5i RD na súkromnej ulici, Koliba, 245 m2, záhrada, garáž, 3 státia, A/C

EXPAT EXPERTS | PREDAJ | BA3 | 5-izbový rodinný dom (krajný dom trojdomu) na malebnej Trinástej

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 €

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj domu s pekným rovinatým pozemkom v obci Plaveč.

Reality Plaveč

Rodinný dom | Sv. Margity | 120 m²

Ponúkame na predaj dom s pekný pozemok v obci Plaveč. Rovinatý pozemok má rozlohu cca 1300 m2,

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Plaveč

120,000 € 1000 €/m²

✅ Priestorom nadštandarný radový rodinný dom v tichej štvrti NOVEJ DEDINKY

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | Nevyplnená | 142 m²

NOVOSTAVBA za najlepšiu cenu-pomer cena/m2 v Novej Dedinke a okolí. Skolaudované 4-izbové rodi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

259,900 € 1830 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zrekonštruovaný rodinný dom v rakúskych Alpách na bývanie aj prenájom

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Krásna alpská lokalita, obľúbená medzi turistami počas celého roka, a v nej veľký zrekonštruova

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj

290,000 € 1074 €/m²

6-izbový dom na bývanie aj investíciu – turistická oblasť Kokava nad Rimavicou okr Poltár

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | Dobšinského | 200 m²

Výnimočná príležitosť v Kokave! Veľký dom za skvelú cenu Kokava nad Rimavicou (okr. Poltár)

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

84,000 € 420 €/m²

Automation Testing title 504277643

Reality Medzilaborce

Rodinný dom | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 637673206

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Automation Testing title 203774260

Reality Medzilaborce

Rodinný dom | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 527987998

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

TOP PONUKA Zrekonštruovaný RD vo vilovej štvrti v centre mesta – luxus, súkromie a štýl „Glamour"

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 224 m²

NEST realitná kancelária pripravuje na predaj jedinečnú nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája prestí

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Info v RK

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový RD s veľkým pozemkom – investičná príležitosť v Továrnikoch pri Topoľčanoch

Reality Tovarníky

Rodinný dom | Murárska | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Továrniky pri Topoľčanoch, situovaný na veľkom a

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tovarníky

292,000 € 2920 €/m²

člen NARKS

5-izbový RD - obec Špačince na predaj, pozemok 1219 m2

Reality Špačince

Rodinný dom | Pod kaštieľom | 175 m²

V exkluzívnom zastúpení klientov ponúkame na predaj zariadený 5 izbový bungalov v tichej uličk

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Špačince

479,000 € 2737 €/m²

4-izb. NOVOSTAVBA RD v obci ŽLKOVCE kúsok od Trnavy, pozemok o výmere 844 m2, klimatizácia

Reality Žlkovce

Rodinný dom | Žlkovce | 92 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú NOVOSTAVBU RD v obci ŽLKOVCE cca 15 km od Trnavy, zastavaná p

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Žlkovce

254,000 € 2732 €/m²

Veľký 5-izbový RD v obci MADUNICE len 8 km od Hlohovca, o výmere 240 m2, pozemok 706 m2, pôvodný stav

Reality Madunice

Rodinný dom | Jána Hollého | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj väčší 5-izb. RD v obci MADUNICE kúsok od Hlohovca, zastavaná plocha 120

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Madunice

155,000 € 750 €/m²

Krásny 4 izbový bungalov v MODRANKE s garážou, bazénom a záhradným domčekom, pozemok 634 m2

Reality Trnava

Rodinný dom | Karola Ježíka | 150 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj nadštandardný 4-izbový rodinný dom, ktor

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Trnava

539,990 € 3600 €/m²

Rodinný dom v Križovanoch nad Dudváhom

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | 129 m²

Rodinný dom v Križovanoch nad Dudváhom – suchý, udržiavaný, s garážou Ponúkame na predaj rodin

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

225,900 € 1751 €/m²

Krásna 4-izb. NOVOSTAVBA RD na ul. OSKARA ČEPANA v Trnave, pozemok 595 m2, výmera domu 161,8 m2, zariadený

Reality Trnava

Rodinný dom | Oskára Čepana | 161.8 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu 4-izbovú NOVOSTAVBU RD v Trnave na ul. OSKARA ČEPANA v lokalite

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Trnava

535,000 € 3307 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ krásna 4-izb. NOVOSTAVBA RD v Trnave na Bežeckej ul. v Kamennom Mlyne, pozemok 534m2, kompletne zariadený, bazén

Reality Trnava

Rodinný dom | Bežecká | 98 m²

Ponúkame Vám na PREDAJ krásnu 4-izbovú NOVOSTAVBU RD v Trnave na Bežeckej ul., zastavaná plocha

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trnava

519,000 € 14 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Rodinné domy na predaj (23073)
Upresniť hľadanie