Rodinný dom | 200 m²
Pre tých, ktorí by radi bývali len pár minút od mesta v obci s bohatou občianskou vybavenosťou,
155,000 € 775 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Ponúkame vám jedinečnú nehnuteľnosť priamo v okresnom meste Humenné – nádherný rozprávkový domč
104,000 € 1733 €/m²
Rodinný dom | 20 m²
Predávame pre náročných klientov tento jedinečný 24 ároví pozemok na prekrásnom mieste nad dedi
58,000 € 3750 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Hľadáte dom, ktorý ponúka dostatok priestoru pre rodinu, možnosť úprav podľa vlastných predstáv
135,000 € 675 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Priestranný rodinný dom v pôvodnom stave sa nachádza na okraji dedinky Iža, neďaleko Dunaja a m
79,990 € 900 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Na predaj útulná drevenička v rekreačnej oblasti Kokava-Línia. Drevenička má na prízemí kuchyňu
69,000 € 929 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Na predaj starší rodinný dom vo Veľkom Ostrove, len 10 km od Kolárova, v tichej lokalite s mini
60,000 € 667 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Pôvodne kamenný banícky dom je umiestnený na slnečnej, južne orientovanej strane obecnej cesty,
70,000 € 700 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Na predaj novostavba domu na kraji dediny obce Lukovištia. Dom bol postavený v roku 2013. Je be
330,000 € 2200 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Na predaj dom na okraji obce České Brezovo - Vaľkovo, okres Poltár. Dom má na prízemí chodbu, k
82,000 € 683 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Dom na predaj v samotnom centre obce Jurské je vo veľmi dobrom technickom stave na pozemku o ro
74,900 € 809 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Na predaj bývalá hospodárska usadlosť na polosamote neďaleko malebnej obce Štiavnické Bane, len
196,000 € 1633 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, situovaný v centre obce Ja
106,000 € 1278 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Možnosť dohody na cene! Pôvodný, zachovalý goralský dom v Ždiari na predaj. Dom bol postavený v
314,000 € 1825 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Ponúkame na predaj pôvodný banícky dom v Banskej Hodruši, ktorý prešiel citlivou rekonštrukciou
140,000 € 1750 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
V tichej okrajovej časti malebnej obce, len 8 km (cca 10 minút autom) od historického mesta Ban
140,000 € 1167 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Dom na predaj v obci Šarišské Jastrabie je situovaný na členitom a svahovitom pozemku. Je tvore
129,900 € 1181 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Chceli by ste bývať v dome, ktorý vám ponúkne pokoj vidieka, no zároveň budete mať mesto na dos
160,000 € 800 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Na predaj štvorizbový rodinný dom v príjemnej lokalite Nových Zámkov, ideálny pre rodinné bývan
205,000 € 1708 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Plánujete kúpu rodinného domu v tichej lokalite v Nových Zámkoch? V ponuke máme rodinný dom v p
139,000 € 1158 €/m²
Rodinný dom | 115 m²
Dom ideálny na príjemne vidiecke bývanie sa nachádza vo vyhľadávanej obci Poproč, pod Volovským
173,000 € 1504 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Tradičný vidiecky dom s dobrou dostupnosť do Topoľčian si hľadá nových majiteľov. Dom sa nachád
59,900 € 461 €/m²
Rodinný dom | 50 m²
Tradičná drevenica na Liptove s potôčikom pred pozemkom. Drevenica má po stranách dve izby a v
88,000 € 1760 €/m²
Rodinný dom | 192 m²
Ponúkame na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 192 m², situovaný na sl
229,900 € 1197 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.