994721 (JuxcJsDeDIG) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 04. 05. 2026

Štýlový 3-izbový rodinný dom po rekonštrukcii v obci Majcichov

Majcichov
Majcichov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

219,000 € 1859 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
117.8 m²

Plocha pozemku:
530 m²
Info
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 3-izbový rodinný dom po rekonštrukcii, situovaný na pozemku s výmerou 530 m². Dom dispozične pozostáva z troch samostatných izieb, priestrannej kuchyne, komory, šatníka, kúpeľne spojenej s WC a vstupnej chodby.
Súčasťou nehnuteľnosti je aj letná kuchyňa, ktorá ponúka ideálny priestor na rodinné posedenia, varenie či oddych počas teplých mesiacov.
Nehnuteľnosť pôsobí veľmi príjemným a udržiavaným dojmom, pričom poskytuje komfortné bývanie pre rodinu aj jednotlivcov, ktorí hľadajú pokojné bývanie mimo ruchu mesta. Pozemok je upravený a vysadený okrasnými drevinami, čo vytvára príjemnú atmosféru na oddych a trávenie voľného času.
Energetický certifikát nie je.

Lokalita:

Rodinný dom sa nachádza v obci Majcichov s dobrou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do okolitých miest. Lokalita ponúka komfortné bývanie s príjemným spojením vidieckeho prostredia a praktickej dostupnosti služieb.

Benefity nehnuteľnosti:

- rodinný dom po rekonštrukcii
- praktická a funkčná dispozícia
- priestranná kuchyňa a dostatok úložného priestoru
- letná kuchyňa na posedenie a relax
- pozemok o výmere 530 m²
- upravená záhrada s okrasnými drevinami
- skvelá lokalita vhodná na rodinné bývanie
- výborná dostupnosť do okolitých miest
- možnosť okamžitého bývania

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
117.8 m²

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
1927

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Počet nadzemných podlaží:
1

Energetický certifikát budovy:
nie je

Plocha pozemku:
530 m²

Zastavaná plocha:
248 m²

Terén pozemku:
Rovinatý
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Maklér DK Real, s.r.o.

DK Real, s.r.o.

DK Real, s.r.o.

Suchá nad Parnou 924 • 91901, Suchá nad Parnou
Celá ponuka spoločnosti

219,000 € 1859 €/m²

Kontakt na predajcu

Maklér DK Real, s.r.o.

DK Real, s.r.o.