Na PREDAJ 3 izbový RD Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Šuranská | 70 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

149,000 € 2129 €/m²

Top
Top

HRUŠOVANY - rodinny dom s garážou NOVÁ CENA

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj rodinný dom 15 minút od krajského mest

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 1258 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj 3-izbový rodinný dom, Zobor Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj 3 izbový dvojpodlažný rodinný dom na Zobore v tichej uličke pod lesom. Na pozemku o

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

205,000 € 1864 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj rodinný dom v Nitre - Šúdol

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdolská | 268 m²

Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom v tichej časti Nitry – Šúdol. Nehnuteľn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

499,000 € 1862 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na PREDAJ 5i rodinný dom 195m2 vo vyhľadávanej lokalite s krásnym vhľadom na mesto Nitra-Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnohorská | 195 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Jedinečný stavebný pozemok pri hlavnej ceste Dolné Krškany

Reality Nitra

Rodinný dom | Novozámocká | 100 m²

Ponúkame na predaj rozsiahli stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Krškany, ktorý poskytuje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Nitra

199,000 € 1990 €/m²

Top
Top

Znížená cena PREDAJ 6i RD s pekným výhľadom a pozemkom 863m2

Reality Nitra

Rodinný dom | 260 m²

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Nitra

279,000 € 1231 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i bungalov novostavba 130m2 s garážou, Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornočermánska | 130 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

330,000 € 2538 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i novostavba bungalov 100m2, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed

Publikované: 26.11.2021 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

4 - izbová novostavba (holodom) Nitra-Kynek ID 616-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | nad hrabinou | 133 m²

ID 616-12-MIG Na predaj novostavba 4 – izbového rodinného domu (bungalov) v časti Nitra –Kynek.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

304,000 € 2286 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívny predaj rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami a 12 ár pozemkom Nitra - Chrenová

Reality Nitra

Rodinný dom | 200 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Poloha : Nitra Chrenová Popis nehnuteľnosti Pre klienta, ktor

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Domy na predaj Nitra

Info v RK

Exkluzívne predaj 5.izb. RD Nitra - Zobor - atraktívna spodná časť

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnozoborská | 265 m²

EXKLUZÍVNE | Nadčasový rodinný dom v prestížnej lokalite Nitry – Zobor Cena: 257 000 € - PRI R

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

257,000 € 970 €/m²

RODINNÝ DOM BUNGALOV SAUNA SÚKROMNÁ UL NITRA-MLYNÁRCE

Reality Nitra

Rodinný dom | Poľná | 150 m²

🌟Objavte svoj vlastný raj v srdci Nitry. Lukratívny rodinný dom typu bungalov na Poľnej ulici v

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

399,000 € 2660 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba 4- izbového holodomu

Reality Nitra

Rodinný dom | 320 m²

V ponuke je na predaj moderná 4-izbová novostavba dvojdomu v štádiu holodom na 5-árovom pozemku

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

257,000 € 803 €/m²

Moderný 4-izbový holodom

Reality Nitra

Rodinný dom | 169.6 m²

V ponuke je na predaj moderná 4- izbová novostavba v štádiu holodom na 7-árovom pozemku v novov

Publikované: 05.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

307,000 € 1810 €/m²

Moderná novostavba v štádiu holodom

Reality Nitra

Rodinný dom | 169.6 m²

V ponuke je na predaj moderná 4-izbová novostavba v štádiu holodom na 7-árovom pozemku v novovy

Publikované: 05.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

307,000 € 1810 €/m²

Rodinný dom v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 133 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v meste Nitra, mestská časť Chre

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

369,900 € 2781 €/m²

MADLEŇÁK Reality | Na predaj zariadená novostavba 4-izbový rodinný dom Nitra - Kynek.

Reality Nitra

Rodinný dom | Ovocinárska | 111 m²

Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj zariadenú novostavbu 4

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Nitra

330,000 € 2973 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MADLEŇÁK Reality | Dom na predaj pri nemocnici v Nitre – vhodný na bývanie, ambulanciu alebo sídlo firmy

Reality Nitra

Rodinný dom | 8. mája | 110 m²

Realitný maklér Peter Madleňák vám exkluzívne ponúka na predaj dom v širšom centre mesta Nitra.

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 2627 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PNORF – Úsporný 4i bungalov so zimnou záhradou a saunou, Nitra – Chrenová

Reality Nitra

Rodinný dom | Vašinova | 133 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj komfortný 4-izbový rodinný dom typu bungalov s bohatým prí

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Nitra

369,900 € 2781 €/m²

rodinný dom – 4 izbový bungalov, úžitková plocha 135 m²+ 30 m²terasa, časť kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 155 m²

VitoReality ponúka na predaj 4 – izbový rodinný dom – bungalov – holodom na rovinatom pozemku s

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 1865 €/m²

rodinný dom v tichej uličke časť nitry janíkovce. pozemok má rozlohu 679m2

Reality Nitra

Rodinný dom | Hlavná | 120 m²

VitoReality ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom v tichej uličke časť Nitry Janíkovce. Poze

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

95,000 € 792 €/m²

Moderný rodinný dvojdom v exkluzívnej lokalite pod Zoborom na predaj

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnohorská | 160 m²

VitoReality ponúka na predaj moderný rodinný dvojdom v exkluzívnej lokalite pod Zoborom s dvoma

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Nitra

390,000 € 2438 €/m²

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 165 m²

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Nitra

299,000 € 1812 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23089)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie