EXKLUZÍVNE, rodinný dom pod Borinou na veľkorysom pozemku

Reality Nitra

Rodinný dom | Inovecká | 220 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pokoj prírody s pulzom mesta? Exkluzívne vám ponúkame výnimočný ro

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Nitra

350,000 € 1591 €/m²

člen NARKS

Dom s veľkým potenciálom Nitra-Čermáň na 7,3á pozemku

Reality Nitra

Rodinný dom | Čabajská | 70 m²

Realitná kancelária Realita ponúka na predaj starší, tehlový rodinný dom v tichej a žiadanej lo

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Nitra

149,000 € 2129 €/m²

člen NARKS

Vytvorte si domov bez kompromisov: Dom s veľkým potenciálom Nitra-Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Čabajská | 70 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

149,000 € 2129 €/m²

člen NARKS

Zamilujte sa na prvý pohľad: Zrekonštruovaný dom, kde sa stačí len nasťahovať Čermáň - Hurbanova ul.

Reality Nitra

Rodinný dom | Hurbanova | 320 m²

Realitná kancelária Realita Vám ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení krásny, veľkorysý, dos

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nitra

359,000 € 1122 €/m²

člen NARKS

Jedinečná príležitosť: Veľkorysý rodinný bungalov v žiadanej mestskej časti Nitra - Janíkovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Krížna | 300 m²

Realitná kancelária Realita Vám ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení veľkorysý, krásny, dos

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

člen NARKS

Dražba DVOCH rodinných domov v Nitre, časť Dražovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Predmetom dražby sú dva rodinné domy v Nitre, časť Dražovce spolu s pozemkami o výmere 471 m2

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nitra

91,500 €

Novinka
Novinka

REZERVOVANÁ NEHNUTEĽNOSŤ Na predaj priestranný dom s potenciálom a výbornou polohou v centre.

Reality Nitra

Rodinný dom | Kmeťkova | 240 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej časti mesta Nitra n

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nitra

430,000 € 1792 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

*REZERVOVANÁ NEHNUTEĽNOSŤ* Na predaj Rodinný dom v prestížnej lokalite Nitra – Zobor, Radová ulica

Reality Nitra

Rodinný dom | Radová | 196 m²

Ponúkame na predaj nadčasový poschodový rodinný dom situovaný v jednej z najprestížnejších a na

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Nitra

319,900 € 1632 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena !! 4 izbová novostavba bungalovu Nitra - Kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový bungalov s dvojgarážou a terasou v meste Nitra časť Kynek. Ploc

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Nitra

369,000 € 2109 €/m²

Predám 3-izbový rodinný dom, Nitra Čermáň, pozemok 8,5á

Reality Nitra

Rodinný dom | Čermáň | 120 m²

F003-12-PECH Na predaj zaujímavá nehnuteľnosť v skvelej a vyhľadávanej lokalite na skok do mes

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 2408 €/m²

Rodinný dom s výbornou polohou, Kasalová, Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Kasalova | 110 m²

F464-12-MATE Exkluzívne na predaj rodinný dom v meste Nitra, časť Staré Mesto. ROZLOHA: • roz

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

210,000 € 1909 €/m²

Nitra Zobor rodinný dom , pozemok 605 m2 ID 564-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornozoborská | 200 m²

ID 564-12-MIG Nitra – ZOBOR - rodinný dom – pozemok Na predaj dvojpodlažný, tehlový, 6 - izbový

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nitra

257,500 € 1288 €/m²

Nitra ZOBOR 3- podlažný rodinný dom 573-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | Strmá | 200 m²

ID 573-12-MIG Nitra ZOBOR 3 – podlažný rodinný dom – pozemok 489 m2 2 – garáž, letná aj zimná t

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nitra

410,000 € 2050 €/m²

Nitra Dražovce 5 izbový RD pod lesom ID 605-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | Pekná | 140 m²

605-12-MIG Nitra - mestská časť Dražovce, Pekná ulica... ,,pod lesom“ – okrajová ,kľudná časť

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nitra

220,000 € 1571 €/m²

Rodinný dom s tromi bytovými jednotkami, pozemok 3 074 m2, Nitra - mesto, Prešovská ul.ID 503-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | Prešovská | 360 m²

503-12-MIG Nitra – mesto – Prešovská ul. 3- podlažný dom s tromi bytovými jednotkami na pozemk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nitra

649,000 € 1803 €/m²

NR - RD Zobor, dobrá lokalita, starší rodinný dom, 13árov,

Reality Nitra

Rodinný dom | Panská | 140 m²

ID: 981-12, NR - RD Zobor, dobrá lokalita, starší rodinný dom v započatej rekonštrukcii, 2 iz

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nitra

385,000 € 2750 €/m²

4 - izbová novostavba (holodom) Nitra-Kynek ID 485-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | 133 m²

ID 485-12-MIG Na predaj novostavba 4 – izbového rodinného domu (bungalov) v časti Nitra –Kynek.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nitra

279,000 € 2098 €/m²

Rodinný dom Nitra ZOBOR pozemok 728 m2 ID 612-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | Metodova | 200 m²

ID 612-12-MIG Nitra – ZOBOR - rodinný dom – pozemok 728 m2 Na predaj troj - podlažný, 4 - izb

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nitra

249,000 € 1245 €/m²

Nitra ZOBOR 4 - izbový RD ID 604-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | Narcisová | 140 m²

604-12-MIG Nitra ZOBOR rodinný dom Narcisová ul. Predaj – 4 - izbový rodinný dom v lukratívne

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nitra

319,000 € 2279 €/m²

Dva rodinné DOMY...NITRA...Janíkovce (172-12-DARE)

Reality Nitra

Rodinný dom | 234 m²

ID 172-12-DARE Dobré miesto na bývanie, prípadne aj podnikanie, v príjemnej lokalite v Nitre -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nitra

312,000 € 1333 €/m²

REZERVOVANÉ Rodinný dom Nitra - Zobor 6 - izbový ID 399-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnohorská | 280 m²

REZERVOVANÉ ID 399 -12-MIG Na predaj 6 - izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Nitra – Z

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nitra

330,000 € 1179 €/m²

2 rodinné domy Nitra – ČERMÁŇ – pozemok 1 390 m2 ID 613-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | Priechodná | 220 m²

ID 613-12-MIG Nitra – ČERMÁŇ – 2 rodinné domy – pozemok 1 390 m2 Nádherný výhľad... Na preda

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nitra

412,000 € 1873 €/m²

Novostavba rodinný dom Nitra-Janíkovce (919-12-RP)

Reality Nitra

Rodinný dom | Kríková | 135 m²

919-12-RP Ponúkame na predaj bungalovy v obci Nitra - Janíkovce. RD budú postavené na pozemkoch

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nitra

250,000 € 1852 €/m²

Novostavba dvojdom (holodom) Nitra - Kynek ID 484-12-MIG

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornokynecká | 130 m²

ID 484-12-MIG Na predaj tehlová novostavba 4 – izbového rodinného domu (bungalov) v časti Nitra

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nitra

244,000 € 1877 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie