PRENÁJOM- Kúzelný domček v centre - NITRA

Reality Nitra

Rodinný dom | Fraňa Mojtu | 100 m²

Hľadáte miesto, kde sa zastaví čas? Predstavte si, že otvoríte dvere a ruch mesta necháte ďalek

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na prenájom Nitra

1,900 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PREDANÉ- PREMYSLENÝ MODERNÝ A TECHNOLÓGIAMI NADUPANÝ RODINNÝ DOM - MALÝ LAPÁŠ

Reality Nitra

Rodinný dom | Chrenovská | 142 m²

Dom, v ktorom priestor dostáva nový rozmer: Kde sa 4-metrové stropy stretávajú s technológiou

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

360,000 € 2535 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom izba v rodinnom dome v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na prenájom izby v rodinnom dome. Na prízemí sa nachádza priestranná kuchyňa kompletne

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Nitra

210 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na prenájom: Menší moderný domček v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Nitra | 40 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom útulný a prakticky riešený domček nachádzajúci sa v Nitre. Ideáln

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Nitra

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Super cena!!!Na predaj rodinný dom slúžiaci ako penzión v obci Podhájska

Reality Nitra

Rodinný dom | 675 m²

Najskôr si pozrite video nehnuteľnosti: https://youtu.be/4fV_1crRoho TUreality ponúka na preda

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nitra

230,000 € 341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 izb. rodinný dom na predaj Nitra Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | 175 m²

Realitná kancelária vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom, vo výnimočnom prostredí pohor

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Nitra

429,000 € 2451 €/m²

Viacgeneračný rodinný dom / investičná nehnuteľnosť – Dolná časť Zobora, Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | Jelenecká | 350 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s viacerými samostatnými bytovými jednotkami, situov

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

395,000 € 1129 €/m²

7 izbová Vila v Nitre blízko centra, 389m2 zastavaná plocha, pozemok 682m2

Reality Nitra

Rodinný dom | 389 m²

Pred tým ako si pozriete fotky, skopírujte si nasledujúci link a pozrite si prezentačné video:

Publikované: 26.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nitra

800,000 € 2057 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ Dvojdom: Nitra - Šúdol, nova asfaltová cesta, bungalov,

Reality Nitra

Rodinný dom | Ul. I. Braunera | 101 m²

REALITY ZILIA Vám exkluzívne ponúkajú na predaj moderný 4-izbový bungalov s rovnou strechou, sú

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

268,000 € 2653 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM – dvojdom, na Ul. Ivana Braunera v Nitre - NOVOSTAVBA.

Reality Nitra

Rodinný dom | Ul. Ivana Braunera | 101 m²

RODINNÝ DOM – dvojdom, Nitra – Šúdol, ul. I. Braunera - NOVOSTAVBA REALITY ZILIA Vám ponúkajú

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

272,000 € 2693 €/m²

Predaj - rodinný dom - NITRA

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnočermánska | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Nitra - Čermáň, na ulici Dolnočermánska, s pozemkom

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Nitra

217,000 € 1808 €/m²

Exkluzívna ponuka v Nitre, časť Šúdol - 4-izbový rodinný dom navrhnutý architektmi

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdolská | 135 m²

Túžite po bývaní, ktoré vás inšpiruje? Predstavujeme vám jedinečný 4-izbový dom v lokalite Šúdo

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Domy na predaj Nitra

519,000 € 3844 €/m²

Rodinný dom Nitra Levická cesta

Reality Nitra

Rodinný dom | Levická | 360 m²

Exkluzívne v našej realitnej kancelárii ponúkame na predaj rodinný dom v Nitre- časť Chrenová,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nitra

312,000 € 867 €/m²

Časť na bývanie, druhá na prenájom! rodinný dom s veľkou záhradou a výhľadom na Zobor!

Reality Nitra

Rodinný dom | 260 m²

Dom sa nachádza v tichej lokalite, kde vás ráno nebudí ruch mesta, ale pokoj a výhľad na Zobor

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

389,000 € 1496 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dám do prenájmu Rodinný dom na Zobore.

Reality Nitra

Rodinný dom | Panská Dolina | 200 m²

Dám do prenájmu Rodinný dom na Zobore, Nitra, Panská Dolina. Dom je poschodový, zrekonštruova

Publikované: 28.08.2018 Aktualizované: 25.11.2023
Domy na prenájom Nitra

1,800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality v Martine (750)
Rodinné domy na predaj (23012)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Upresniť hľadanie