Prenájom kancelárií v centre Dunajská ul., cca 200 m2,

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Dunajská | 200 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v absolútnom centre mesta na Dunajskej ulici, polyfu

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

16 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Na prenájom sklad 45m2 ,100m2 , 200m2.

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | 120 m²

Na prenájom je skladové priestory s plochou 45m2, 100 m2 a 200m2. Vstup je na úrovni terénu cez

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

7.6 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Prenájom exluzívneho 3 izbového apartmánu v Diplomat Parku.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mudroňova | 138 m²

Priestranný, slnečný 3-izbový byt rozlohu 138 m2 +3 x terasa vo výmere 60 m2, orientovanú do z

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom obchodného priestoru 130 m2, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Hattalova | 130 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-kancelársky priestor o výmere 130,1 m2 na prízemí polyfunkčnej bu

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj 4-izb. bytu s garážovým státím - Ružinov, ul. Na Križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Na križovatkách | 96 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s rozlohou 96 m² vrátane loggie, ktorý sa nachádza

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

379,900 € 3957 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 2 izb. zariadeného bytu na Sládkovičovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Sládkovičova | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový tehlový pavlačový byt v Starom Meste, Palisády, na Sládkovičovej

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom nového domu na bývanie a/alebo podnikanie, Pod.Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Hydinárska | 250 m²

Ponúkame na prenájom moderný a priestranný rodinný dom situovaný v obľúbenej mestskej časti Bra

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

2,590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom obchodných priestorov v obchodnom centre BA III, 152 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | 152 m²

Prenájom obchodných priestorov vo fungujúcom obchodnom centre v lokalite Nové Mesto, neďaleko P

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Prenájom kancelársko-obchodny priestor 138 m2, prízemie

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 138 m²

Administratívna budova po modernizácii v Bratislave, Novom Meste s vlastnou jedálňou, nákladný

Publikované: 21.06.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Na predaj samostatne stojaci rodinný dom, Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 122.2 m²

Na predaj: samostatne stojaci rodinný dom v obci Hviezdoslavov. Ponúkame na predaj jednopodlažn

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

320,000 € 2619 €/m²

Na predaj obchodný priestor, 77,6 m2, Staré Mesto - pešia zóna.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | 77.59 m²

Ponúkame NA PREDAJ exkluzívny obchodný nebytový priestor v srdci historického centra Bratislavy

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 5142 €/m²

Sklad 400 m2 na prenájom.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 400 m²

Na prenájom je skladový priestor s plochou 400 m2. Čistý vykurovaný priestor, ktorý sa nachádza

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Prenájom obchod. priestoru v širšom centre na námestí - Nivy, 104m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Dulovo námestie | 104 m²

Ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor, nachádzajúci sa v širšom centre mesta, na fr

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

19.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 3 izbového bytu s parkovaním v projekte Eurovea - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 88.56 m²

Prenájom novostavby 3 izbového bytu v objekte EUROVEA v Starom Meste, úžitková plocha bytu je 8

Publikované: 06.12.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na prenájom skladové priestory so zázemím 664 m2, Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 664 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory zo zázemím o výmere 664 m2 + nakladacia rampa 52 m2.

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5.5 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií v centre, Zochova ul., 121 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto