RE0006041-17-000004 (398700)

Predaj, dom - usadlosť pod horou 4662m2, Kysucké Nové Mesto

298 000 € 1 064 €/m2

Vrátane provízie, Možnosť HÚ
ZAKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Rodinná vila

Typ:
Predaj

Celková úžitková plocha:
280 m2
Ulica:

Mesto:
Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Aktualizovaný: 22. 11. 2019 1. publikácia: 22. 11. 2019
Ponúkame na predaj, viacgeneračný luxusný dom, rodinnú usadlosť v blízkosti Kysuckého Nového Mesta pri Žiline. Dom sa nachádza na rozľahlom pozemku o výmere 4662 m2 v súkromí, priamo pod horou s krásnym výhľadom na dedinu a okolité kopce. Napriek úžasnej polohe a dokonalému súkromiu, je prístup k usadlosti priamo z hlavnej cesty vedúcej dedinou a usadlosť má k dispozícii všetky inžinierske si Prečítať viac ete. Súčasťou usadlosti je: Hlavný dom s terasou, Hosťovský dom, Garáž s prístreškom pre dve autá a s odkladacou miestnosťou, Hospodárska budova na náradie, Osvetlené multifunkčné ihrisko (futbal, tenis, basketbal, nohejbal) s umelým trávnikom, Altánok, Jazierko, Ohnisko, Fontánka.
V hlavnom dome sú k dispozícii 4 obytné miestnosti na prízemí. Obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou, tri obytné miestnosti (využitie ako spálňa, detské izby, pracovňa a pod.) Dve samostatné kúpeľne s wc. Podlahy sú keramické a plávajúce s podlahovým kúrením. Na prízemí sa nachádza aj teplovodný krb, ktorým je možné vykurovať celý dom. Okrem podlahového kúrenia sú v dome aj panelové radiátory a alternatívne je možné dom vykurovať plynovým kotlom. V dome je realizovaná aj príprava na kotol na pevné palivo. Na poschodí domu je jedna veľká nedelená podkrovná miestnosť využíteľná ako obývačka, priestor na hranie pre deti, spálňa a pracovňa. Súčasťou podkrovia sú aj priestranné odkladacie miestnosti.
Hosťovský dom je zariadený ako samostatný jednoizbový byt so všetkým vybavením, obývačka, kuchynská linka s krásnymi keramickými kachľami, kúpeľňa s wc a pivnica. Dom má vlastnú studňu aj čističku, no je možné aj pripojenie na obecný vodovod prípadne kanalizáciu. Na pozemku je dostatok miesta aj na bazén, ktorý by ešte zvýšil mieru luxusu tejto výnimočnej lokality. Dom ponúka úžasné miesto pre bývanie väčšej rodiny s viacerými deťmi, rodiny s rodičmi na doopatrovanie, pre náročných klientov, ktorí ocenia luxus blízko krásnej prírody a zároveň dokonalé súkromie hneď pri obci. Usadlosť je výborná aj pre väčšie firmy ktoré hľadajú miesto, kde by sa mohli relaxovať ich zamestnanci.
Pre bližšiu predstavu si pozrite aj virtuálnu obhliadku domu a videoobhliadku na našej stránke realityiq.sk.
Prečítať menej

Charakteristika

Celková úžitková plocha: 280 m²
Stav nehnuteľnosti: novostavba
Forma vlastníctva: osobné
Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
Výmera pozemku celkom: 4662 m²
Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
Káblová televízia: áno
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing. Roman Kolovrátek

Ing. Roman Kolovrátek

+421 917 451 653 Zobraziť číslo

Reality IQ, s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 97

Saleziánska 4
01001, Žilina (SK)

298 000 € 1 064 €/m2

Ing. Roman Kolovrátek

Ing. Roman Kolovrátek

Reality IQ, s.r.o.

+421 917 451 653 Zobraziť číslo