Rodinný dom | Pod Sordokom | 100 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj zariadenú 4 izbovú novostavbu rodin
375,000 € 3750 €/m²
Rodinný dom | Pod Sordokom | 93 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj 3 izbovú novostavbu rodinného domu
339,000 € 3645 €/m²
Rodinný dom | Pod Sordokom | 109 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti ponúka na predaj modernú 3-izbovú dvojpodlažnú novostavb
339,000 € 3110 €/m²
Rodinný dom | Radatice | 80 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti Vám ponúka na predaj menší rodinný dom v obci Radatice,
210,000 € 2625 €/m²
Rodinný dom | Sordok | 139 m²
Realitna kancelária Vaše Nehnutelnosti vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu rodinného
360,000 € 2590 €/m²
Rodinný dom | Čerešňová | 105 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti ponúka na predaj novostavbu nízkoenergetického rodinného
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Janovík | 90 m²
Exkluzívna ponuka! Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti predstavuje na predaj nízkonákladovú
244,900 € 2721 €/m²
Rodinný dom | Pod Sordokom | 126 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj 3 izbovú poschodovú novostavbu rodi
409,000 € 3246 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
IMOLI REALITY Vám ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení zrekonštruovaný rodinný dom v krajsk
215,000 € 1654 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Ľubovec. Nachádza sa v tichej a
160,000 € 640 €/m²
Rodinný dom | 101.19 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka v spolupráci s MDG Homes nízkoenergetické železo
62,400 € 617 €/m²
Rodinný dom | 990 m²
Ponuka je teraz atraktívnejšia ! Aktuálnou úpravou ceny na 249.000, sa táto nehnuteľnosť stáva
249,000 € 252 €/m²
Rodinný dom | 435 m²
Novostavba RD za cenu 2- izbového bytu! Vymeňte bývanie na sídlisku za moderný bungalov v srdc
129,000 € 297 €/m²
Rodinný dom | Kováčska | 400 m²
Na predaj ponúkame nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v úplnom centre mesta Prešov, na vyhľadávanej a
264,000 € 660 €/m²
Rodinný dom | K Surdoku | 1,186 m²
Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok s rodinným domom v jednej z najžiadanejších lokal
214,900 € 181 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
ZNÍŽENÁ CENA! Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom s
105,000 € 1050 €/m²
Rodinný dom | Vranovská | 140 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom nachád
Cena dohodou
Rodinný dom | x | 80 m²
Ponúkame na predaj, tehlový, prízemný rodinný dom v Tulčíku, približne 13km od okresného mesta
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Levočská | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom - rozostavanú stavbu na Levočskej ulici v Prešove na pozemku
175,000 € 1458 €/m²
Rodinný dom | Urxova | 552 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj veľký priestranný tehlový
445,000 € 806 €/m²
Rodinný dom | Dúbravská 58 | 300 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom v Prešove, časť Šidlovec, ul. Dúbravská 58 s obr
295,000 € 983 €/m²
Rodinný dom | Valkovská | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v Prešove, mestská časť Solivar Rodinný dom sa nachádza na poze
259,900 € 1733 €/m²
Rodinný dom | x | 144 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj priestranný zariadený
345,000 € 2396 €/m²
Rodinný dom | x | 80 m²
1 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.