Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²
ID:3776 Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Kendice, na skok od Prešova: -dom je prevažne v p
111,900 € 111900 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²
ID:3375 Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej obci
239,900 € 239900 €/m²
Rodinný dom | Československej armády | 1 m²
ID:4026 Ponúkame na predaj modernú skolaudovanú 4-izbovú novostavbu nachádzajúcu sa v príjemnej
260,000 € 260000 €/m²
Rodinný dom | Cintorínska | 117.98 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby podpivničený rodinný dom s pozemkom o
92,600 € 785 €/m²
Rodinný dom | kdekoľvek | 100 m²
JK REAL vám ponúka výstavbu jednopodlažného murovaného rodinného domu komplet ako sa hovorí -
1,400 €/m2 1529 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²
Ponúkame vám zaujímavé nové bývanie v pokojnej lokalite v Teriakovciach pri Prešove. Ponúkame v
329,000 € 2991 €/m²
Rodinný dom | Teriakovská | 110 m²
Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite v Teriakovciach pri Prešo
220,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 197 m²
Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový, dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a po
255,900 € 1299 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
Táto dizajnová novostavba rodinného domu v škandinávskom štýle sa nachádza v tichej slepej ulic
269,990 € 2077 €/m²
Rodinný dom | Šidlovec | 200 m²
RODINNÝ DOM | PREŠOV – ŠIDLOVEC | SLNEČNÁ ULICA PRIESTOR, POTENCIÁL A POKOJNÉ BÝVANIE V OVEREN
239,990 € 1200 €/m²
Rodinný dom | Pávia | 95 m²
4-izbový rodinný dom v TOP lokalite Prešova – Šalgovík, ul. Pávia Ponúkame na predaj moderný
339,000 € 3568 €/m²
Rodinný dom | 433 m²
Hľadáte niečo viac než len dom? Vila 212 vám prináša spojenie moderného dizajnu, komfortu a jed
990,000 € 2286 €/m²
Rodinný dom | 121 m²
So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti Vám FINTIP Real v spolupráci s Mgr. Kristínou Dulovou ponúka
310,000 € 2562 €/m²
Rodinný dom | Lada | 220 m²
Tento dom je celkom iný, ako vyzerá zvonku. Veľká stavba poskytuje dostatok priestoru pre viacč
124,000 € 564 €/m²
Rodinný dom | Zimná | 78 m²
Ponúkam Vám na predaj novostavbu 3 izbového rodinného domu, na pozemku 337 m2, na ktorom sú pre
328,880 € 4216 €/m²
Rodinný dom | Na rúrkach | 260 m²
Ponúkam Vám skvelý dom pre veľkú rodinu, ktorý sa nachádza na kopci Rúrky, len pár metrov od za
374,000 € 1438 €/m²
Rodinný dom | Podhorany | 140 m²
Ponúkam Vám na predaj veľký, svetlý krásny rozostavaný dom v obci Podhorany, na novej uličke s
175,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | Veľký Slivník | 60 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj starý rodinný dom nachadzajúci sa n
89,000 € 1650 €/m²
Rodinný dom | Župčany | 100 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu rodinného dom
299,900 € 2899 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu nízkoenergeti
249,900 € 2399 €/m²
Rodinný dom | Pod Sordokom | 137 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj 4 izbovú poschodovú novostavbu rodi
385,000 € 2810 €/m²
Rodinný dom | Pod Kamennou baňou | 200 m²
Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti ponúka na predaj 4‑izbový tehlový rodinný dom ideálny pr
Cena dohodou
Rodinný dom | Pod Sordokom | 148 m²
Realitná kancelária VN vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – novostavbu v obci Ka
430,000 € 2905 €/m²
Rodinný dom | Šarišská | 100 m²
Realitná kancelária Vaše Nehnuteľnosti vám ponúka na predaj modernú novostavbu 4-izbového bunga
330,000 € 3300 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.