AKTUALIZÁCIA CENY !!! EXKLUZÍVNE - Rodinny dom na veľkom pozemku - Vyšná Šebastová - Prešov.

Reality Vyšná Šebastová

Rodinný dom | Nezadaná | 218 m²

EB052RD AKTUALIZÁCIA CENY !!! Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení p

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Vyšná Šebastová

384,000 € 1761 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ADOMIS - predáme 4,aj 5-izbový bungalov č.1 516m2, Šarišské Bohdanovce

Reality Šarišské Bohdanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²

Ponúkame vám na predaj pekný, komfortný nový bungalov 4 aj 5 -izbový, nová tichá časť obce Šari

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šarišské Bohdanovce

299,000 € 2960 €/m²

Znížená cena pre RODINNÝ DOM S HARMONICKÝM POZEMKOM v obci Záborské, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

POKOJ VIDIEKA, KOMFORT MESTA! Exkluzívne ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v obci Zábor

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

245,000 € 1633 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

REZERVOVANÉ !!!! Znížená cena!!!Ponúkame na predaj novostavbu rodinného dom ktorý sa nachádza v obci Župčany, vzdialenej, len 8km od Prešova

Reality Župčany

Rodinný dom | Župčany | 200 m²

Predaj: Novostavba 5-izbového rodinného domu – Župčany (8 km od Prešova) Ponúkame na predaj pri

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Župčany

260,000 € 1400 €/m²

Na predaj rodinný dom ty K, Prešov, Košice, Drienov

Reality Prešov

Rodinný dom | Drienov | 99 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový bungalov v novej lokalite IBV Šírňava - Drienov. Bungalov sa nachád

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

298,000 € 2879 €/m²

člen NARKS

Na predaj 4 izbový rodinný dom, E1, Prešov, Mirkovce

Reality Prešov

Rodinný dom | Mirkovce | 74 m²

Ponúkame na predaj 3 - izbový rodinný dom s pozemkom v cene bytu. Nehnuteľnosť sa ponúka v štád

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

185,000 € 2160 €/m²

člen NARKS

Moderný 4-izbový RD s pozemkom, terasou a výhľadmi – Ľubotice

Reality Ľubotice

Rodinný dom | 102.74 m²

Moderné rodinné bývanie, ktoré spája komfort, súkromie a priestor rodinného domu s výhodami a d

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ľubotice

299,000 € 2910 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 4-izbový RD (typ A2) s pozemkom, terasou a výhľadmi – Ľubotice

Reality Prešov

Rodinný dom | 102.74 m²

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

299,000 € 2910 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 4-izbový RD (typ A1) s pozemkom, terasou a výhľadmi – Ľubotice

Reality Prešov

Rodinný dom | 102.74 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

299,000 € 2910 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ - novostavba rodinný dom, Prešov - Košice, Drienov

Reality Drienov

Rodinný dom | Kvetná | 99 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový bungalov v novej lokalite IBV Šírňava - Drienov. Rodinný dom sa nac

Publikované: 16.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Drienov

298,000 € 3010 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj novostavba, typ K, Košice, Prešov, Drienov

Reality Prešov

Rodinný dom | Drienov | 99 m²

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

298,000 € 2879 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÝ DOM – takmer hotový + tepelné čerpadlo v cene, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | 75 m²

PONÚKAME NA PREDAJ POSLEDNÝ RODINNÝ DOM V PROJEKTE IBV VYŠNÁ ŠEBASTOVÁ – ZA ZÁHUMNÍM, LEN 3 KM

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

219,000 € 2920 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ: 5-izbový RD (typ B2) s pozemkom a výhľadmi – Ľubotice

Reality Ľubotice

Rodinný dom | 124.95 m²

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ľubotice

317,000 € 2537 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj RD-typ S3,pozemok 595m2,Košice - Prešov - Drienov

Reality Drienov

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Publikované: 16.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Drienov

319,000 € 2954 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj rodinný dom, E2, Mirkovce

Reality Mirkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 74 m²

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mirkovce

185,000 € 2160 €/m²

člen NARKS

Moderný 4-izbový RD (typ A3) s pozemkom, terasou a výhľadmi – Ľubotice

Reality Prešov

Rodinný dom | Ľubotice | 102.74 m²

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

299,000 € 2910 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ rodinný dom K6, pozemok 594 m2, Drienov - Šírňava

Reality Drienov

Rodinný dom | Kvetná | 99 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový bungalov v novej lokalite IBV 20 rodinných domov Šírňava - Drienov.

Publikované: 17.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Drienov

298,000 € 2262 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÝ RD – takmer hotový + tepelné čerpadlo v cene, Prešov

Reality Vyšná Šebastová

Rodinný dom | 75 m²

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vyšná Šebastová

219,000 € 2653 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom, typ E3, Mirkovce

Reality Prešov

Rodinný dom | Mirkovce | 62 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

177,000 € 2855 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj rodinný dom, Prešov - Ľubotice

Reality Ľubotice

Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom - typu bungalov (novostavba vo výstavbe) v meste Prešov v časti

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ľubotice

298,000 € 2865 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 5-izbový RD (typ B1) s pozemkom, terasou a výhľadmi – Ľubotice

Reality Prešov

Rodinný dom | 124.95 m²

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

345,000 € 2761 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom, typ E4, pozemok 347 m2

Reality Mirkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 64 m²

Ponúkame na predaj 4 - izbový rodinný dom s pozemkom v cene bytu. Nehnuteľnosť sa ponúka v štád

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mirkovce

179,000 € 2797 €/m²

člen NARKS

Na predaj moderný dvoj podlažný rodinný dom, Šalgovík, Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v tichej lokalite Šalgovík, mesto Prešov,

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

430,000 € 2263 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Vyšná Šebastová

Rodinný dom | Vyšná Šebastová | 75 m²

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vyšná Šebastová

219,000 € 2920 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Rodinné domy na predaj (23080)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie