Dom ako víkend: bazén, krb a súkromie pri lese

Reality Stupava

Rodinný dom | Osiková | 260 m²

Dom, kde má každý deň atmosféru víkendu: bazén, krb a súkromie pri lese v Stupave Predstavte

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Stupava

2,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba rodinného domu (177 m2 dom, 590 m2 pozemok) s garážou a okrasnou záhradou.

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Bazová | 160 m²

Sú miesta, kde bývate. A potom sú miesta, kde konečne vypnete. Po rokoch práce, povinností, st

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

309,900 € 1937 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom Lieskova-Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Liesková 9/a | 154.43 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Stupava

399,900 € 2590 €/m²

Predaj, 4i RD Studienka, garáž, suna, pozemok 719 m2, ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Studienka

Rodinný dom | 110 m²

V zastúpení vlastníkov nehnuteľnosti vám ponúkame na predaj novostavbu jednopodlažného rodinnéh

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Studienka

347,000 € 3155 €/m²

5i RD, UP 222 m2, pozemok 700 m2, Karpatská ul., Stupava.

Reality Stupava

Rodinný dom | Karpatská | 222 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný, 5i, UP 222 m2 rodinný dom, Karpatská ul., Stupava. Dom je

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Stupava

630,000 € 2838 €/m²

Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Stupava

Rodinný dom | - | 228 m²

Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Stupava

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj samostatná časť RD so zimnou záhradou, vlastné parkovanie, voľný, Platanová ul., Stupava.

Reality Stupava

Rodinný dom | Platanová | 92.76 m²

Ponúkame Vám na predaj časť RD s tromi samostatnými bytovými jednotkami, s veľkou 49 m2 terasou

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Stupava

Cena dohodou

Ponúkame kvalitný murovaný veľký dvojdom vo výbornej časti obce Gajary

Reality Gajary

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj polovicu dvojdomu - kvalitný, murovaný poschodový dom s úžitkovou plochou ce

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Gajary

265,000 € 1767 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Zohor

Reality Zohor

Rodinný dom | Dolná | 161 m²

V ponuke realitnej kancelárie COLUMBA Central nájdete na predaj tento 4-izbový rodinný dom v pô

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zohor

189,000 € 1236 €/m²

NOVOSTAVBA 4 izb. rod. domu s 3 parkov. státiami v obci Láb

Reality Láb

Rodinný dom | Leknová ulica | 103 m²

Predaj 4 izbového bungalovu s krytou terasou v obci Láb (okres Malacky) - 10 km od Malaciek, 25

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 3029 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ- prémiové bývanie v 5 izbovom, dvojpodlažnom viladome- STUPAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | Na vyhliadke | 115.16 m²

Spustili sme výstavbu exkluzívneho projektu Na Vyhliadke v Stupave. Ponúkame na predaj 5 izbový

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Stupava

379,000 € 3270 €/m²

NA PREDAJ komfortný 4-izbový dom v Sološnici pod Karpatmi

Reality Sološnica

Rodinný dom | Nezadaná | 157 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný, avšak netypický 4-izbový rodinný dom s výnimočnou atmo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Sološnica

399,000 € 2541 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj bez provízie-5 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre

Reality Malacky

Rodinný dom | 110.41 m²

Fakty o dome: Úžitková plocha: 110.41m2 Pozemok: 500.00m2 Zastavaná plocha: 136.00m2 Počet izie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

269,000 € 2436 €/m²

člen NARKS

Predaj bez provízie-3 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre (dom VŔBA)

Reality Malacky

Rodinný dom | 61.11 m²

Fakty o dome: Úžitková plocha: 61.11m2 Pozemok: 501.00m2 Zastavaná plocha: 136.00m2 Počet izieb

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

215,000 € 3518 €/m²

člen NARKS

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 110.41 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

269,000 € 2436 €/m²

člen NARKS

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 61.11 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

215,000 € 3518 €/m²

člen NARKS

Predaj bez provízie-5 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre(dom MORUŠA)

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 110.41 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

269,000 € 2436 €/m²

člen NARKS

Predaj bez provízie-5 izb. dom. Projekt horvathovdvor.sk Malé Leváre (JARABINA)

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 110.41 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

269,000 € 2436 €/m²

člen NARKS

Veľkometrážny 6 i. rodinný dom pri Zámockom parku v Malackách – poctivá tehlová stavba s obrovskými izbami, pivnicou, garážou a tichou záhradou

Reality Malacky

Rodinný dom | Sadová | 236 m²

Ponúkame na predaj výnimočne priestranný dvojpodlažný radový rodinný dom vo vyhľadávanej a poko

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Malacky

295,000 € 1250 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj moderného rodinného domu s vyhrievaným bazénom

Reality Kostolište

Rodinný dom | Hliníky | 112 m²

Aston Waldner Vám ponúka exkluzívne na predaj štýlový 4 izbový rodinný dom s bazénom v obci Kos

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolište

Info v RK

člen NARKS

REWIN I Exkluzívna novostavba s výhľadom a súkromím v blízkosti lesa – Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 107.02 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj moderný, štýlovo zariadený rodinný dom v Stupave. Hľadáte b

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stupava

549,900 € 5138 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Samostatný RODINNÝ DOM-novostavba 2025, 629 m2 pozemok, Marianka

Reality Marianka

Rodinný dom | Štúrova | 172 m²

Ponúkame na predaj moderný a architektonicky prepracovaný 5-izbový rodinný dom v tichej a vyhľa

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Marianka

597,000 € 3471 €/m²

ELYZIA I PREDAJ 5 izb. RODINNÉHO DOMU, pozemok 1156 m2, Vysoká pri Morave, okr. Malacky

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Hlavná | 136 m²

Ponúkam Vám na predaj štýlový sedliacky dom v pôvodnom stave (zastavaná plocha 136 m2) s rozsia

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

179,900 € 1324 €/m²

5-izbový rodinný dom s veľkorysým priestorom a potenciálom | Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom situovaný v pokojnej rezidenčnej časti mest

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Stupava

388,975 € 1297 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Upresniť hľadanie