Rodinný dom | Suchá Hora | 220 m²
SonntagReality – úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA vám vo výhradnom z
Cena dohodou
Rodinný dom | Tatranská | 300 m²
Realitná kancelária Inori Reality pripravuje a zároveň už ponúka na predaj rodinný dvojdom, s k
249,000 € 830 €/m²
Rodinný dom | Stará Lesná | 118.6 m²
Moderný maklér ponúka na prenájom štýlovú a moderne zariadenú rekreačnú chatu situovanú v tiche
1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
Bývajte pod Tatrami! Nové rodinné domy v Mlynčekoch – AKCIA -10% Hľadáte moderné bývanie v tesn
216,000 € 1543 €/m²
Rodinný dom | SNP | 600 m²
DELTA PROPERTY ponúka na predaj hospodársky rodinný dom v meste Spišská Stará Ves, ulica SNP.
154,900 € 275 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 215 m²
Realitná kancelária Adas reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný rodinný dom
185,000 € 860 €/m²
Rodinný dom | Jarná | 100 m²
BÝVANIE POD TATRAMI, KDE SA KAŽDÝ DEŇ CÍTITE AKO NA DOVOLENKE – rodinný poldom na dlhodobý pren
1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 100.7 m²
NA PREDAJ – NOVOSTAVBA 3× 4-izbový radový rodinný dom (kolaudované ako byty) Malý Slavkov – ok
309,000 € 3069 €/m²
Rodinný dom | Golfová | 0 m²
EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj hrubú stavbu rodinného domu v podta
232,720 €
Rodinný dom | Golfová | 0 m²
219,700 €
Rodinný dom | Vysoká | 0 m²
EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj 4 nové rodinné domy v podtatranskej
349,000 €
Rodinný dom | Popradská | 0 m²
EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj DVA SAMOSTATNE STOJACE RODINNÉ DOMY
338,000 €
Rodinný dom | Tvarožná | 0 m²
EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom s rov
217,400 €
Rodinný dom | Golfová | 0 m²
256,330 €
Rodinný dom | Potok | 0 m²
EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obc
234,400 €
Rodinný dom | Tatranská | 0 m²
EXKLUZÍVNE / ARCHEUS Reality Kežmarok Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, 7 izbový rodinný
274,900 €
Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²
Ponúkame na predaj nadčasové domy na podhorí Vysokých Tatier, postavené ekologicky a trvácne.
330,000 € 2357 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
Horská drevenica s dušou a investičným potenciálom Hľadáte únik do prírody, kde sa snúbi tatra
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Váš nový prémiový domov, ktorý si zamilujete. Ponúkame na predaj exkluzívnu novostavbu rodinné
Cena dohodou
Rodinný dom | 283.5 m²
Ponúkame na predaj priestranný 8-izbový dom/vilu v obci Stará Lesná. Domov, ktorý dýcha. Dom d
Cena dohodou
Rodinný dom | 258 m²
Číslo ponuky: 9185 - Ponúkame NA PREDAJ ATRAKTÍVNY DOM NA POHODLNÉ BÝVANIE ALE AJ PODNIKANIE S
Cena dohodou
Rodinný dom | Golfová | 486 m²
Číslo ponuky: 8781 - Ponúkame na PREDAJ EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM - VILU S ATRAKTÍVNYM VÝHĽADOM N
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 486 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny dvojpodlažný rodinný dom, Veľká Lomnica, okres Kežmarok. Nehnuteľ
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 200 m²
TOP – CITY EXKLUZÍVNE v obci Slovenská Ves ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom o ploche 200
135,000 € 675 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.