Pôvodná goralská drevenica, Osturňa

Reality Osturňa

Rodinný dom | 70 m²

Existujú nehnuteľnosti, ktoré ponúkajú metre štvorcové. Toto je miesto, ktoré ponúka životný št

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Osturňa

84,900 € 1213 €/m²

člen NARKS

Dom vo výbornom stave, Jurské. ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Jurské

Rodinný dom | 110 m²

Dom na predaj v samotnom centre obce Jurské je vo veľmi dobrom technickom stave na pozemku o ro

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jurské

74,900 € 809 €/m²

člen NARKS

Dom v pôvodnom stave v centre mesta, Spišská Stará Ves

Reality Spišská Stará Ves

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj je tento pôvodný tehlový dom v samotnom centre Spišskej Starej Vsi. Je situovaný na r

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Spišská Stará Ves

186,900 € 1699 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ Penzión „U Šeliho" s rodinným domom, Veľká Lomnica, ul. Športová

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Športová | 900 m²

Ponúkame Vám na predaj atraktívny PENZIÓN „U Šeliho" spojený s veľkým rodinným domom na Športo

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

775,000 € 861 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ Apartmánový dom NOVOSTAVBA (110m2), Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Ľadová | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj rozostavaný, na 90% dokončený apartmánový dom na ulici Ľadová vo Veľkej

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

280,000 € 2545 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izbový rodinný dom s garážou a terasou, po kompletnej rekonštrukcii – Kežmarok

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Tatranská | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s garážou, terasou a herňou, len 7 minú

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

329,000 € 1935 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Veľká viacúčelová budova s možnosťou prepísať na byty, Farská ul., Huncovce

Reality Huncovce

Rodinný dom | Farská | 1,200 m²

Ponúkam na predaj veľkú budovu (na LV zapísanú ako rodinný dom) v Huncovciach na hlavnom ťahu s

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Huncovce

499,000 € 416 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Rodinný dom s pozemkom 902m2, Kežmarok - Michalská

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Michalská | 150 m²

REZERVOVANÉ Ponúkam na predaj starší rodinný dom s úžitkovou plochou cez 150m2, postavený na po

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 15.02.2026
Domy na predaj Kežmarok

174,900 € 1166 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ Apartmánový dom s dvoma samostatnými apartmánmi, Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Ľadová | 220 m²

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

550,000 € 2500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Odkúpime lacný rodinný dom v okrese Kežmarok a okolí, príp. výmena za 3i byt

Reality Kežmarok

Rodinný dom | 0 m²

Odkúpime lacný rodinný dom v okrese Kežmarok a okolí, príp. výmena za 3i byt + doplatok Pre náš

Publikované: 08.02.2012 Aktualizované: 29.01.2021
Domy na kúpa Kežmarok

1,000,000 €

Na predaj novostavba rodinného domu len 12 minút od Kežmarku, pozemok 469 m²

Reality Kežmarok

Rodinný dom | 128 m²

Ponúkame Vám na predaj nový moderný rodinný dom, nachádzajúci sa v pokojnej novovybudovanej lok

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Kežmarok

299,000 € 2336 €/m²

Novostavba rodinného domu v radovej zástavbe Sun Resort v Kežmarku

Reality Kežmarok

Rodinný dom | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj nové moderné rodinné domy v radovej zástavbe s dobrou infraštruktúrou v

Publikované: 18.01.2023 Aktualizované: 28.07.2025
Domy na predaj Kežmarok

234,000 € 2147 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 4-izbový radový dom – Malý Slavkov, Tatry & golf

Reality Malý Slavkov

Rodinný dom | 111.25 m²

Moderný 4-izbový radový dom – Malý Slavkov pri golfe Hľadáte dokonalú rovnováhu medzi pokojom v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Malý Slavkov

234,000 € 2103 €/m²

Hľadáme - kúpime RD v okrese Kežmarok

Reality Kežmarok

Rodinný dom | 1 m²

Pre nášho klienta hľadáme samostatne stojací dom (nie spoločné steny so susedom) v okrese Kežma

Publikované: 08.02.2012 Aktualizované: 29.01.2021
Domy na kúpa Kežmarok

99,999,999 € 99999999 €/m²

Novostavba moderného rodinného domu na predaj

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Tvarožná | 127 m²

Ponúkame Vám na predaj nové moderné rodinné domy v tichej a novovybudovanej lokalite Rezidencia

Publikované: 21.12.2024 Aktualizované: 28.07.2025
Domy na predaj Kežmarok

187,000 € 1472 €/m²

AstonReal: predaj 4-izbový bungalov s výhľadom na Tatry, pozemok 839m2

Reality Tvarožná

Rodinný dom | Nezadaná | 136.9 m²

4-izbový bungalov s výhľadom na Vysoké Tatry, pozemok 839 m² – Tvarožná Realitná kancelária As

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tvarožná

Cena dohodou

člen NARKS

Rodinný dom Komplet moderne a pekne zrekonštruovaný Kežmarok-Žakovce

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Žakovce | 310 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : Rodinný dom v obci Žakovce. Dom je komple

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

289,999 € 935 €/m²

člen NARKS

ZRUBOVÁ CHATA v krásnej lokalite pod TATRAMI, Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

AstonReal ponúka na predaj ZRUBOVÚ CHATU v lokalite Veľká Lomnica (Vysoké Tatry) v areáli Natur

Publikované: 19.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

člen NARKS

TUreality predáva holodom bungalow na slnečnom pozemku pri golfovom ihrisku vo Veľkej Lomnici!

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | 550 m²

TUreality predáva vo VEĽKEJ LOMNICI – BUNGALOW, KDE MÁŠ TATRY TAKMER NA DVORE Kamoš… toto nie

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

344,999 € 627 €/m²

Na predaj areál v Starej Lesnej - Vaše súkromné tatranské sídlo

Reality Stará Lesná

Rodinný dom | Okružná | 300 m²

SonntagReality - úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA vám vo výhradnom z

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Stará Lesná

399,999 € 1333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj jedinečný multifunkčný dom v Kežmarku – na bývanie aj podnikanie

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Huncovská | 500 m²

SonntagReality – úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA.sk vám vo výhradno

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

350,000 € 700 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDpredaj – poschodový rodinný dom s veľkým pozemkom a výhľadom na Tatry, Vlková

Reality Vlková

Rodinný dom | 113.2 m²

Predstavujeme vám exkluzívny projekt nízkoenergetických rodinných domov, ktorý sa nachádza v ná

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vlková

324,000 € 2862 €/m²

Na predaj 12 izbový rodinný dom v centre Kežmarku, vhodný aj na podnikanie

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Fraňa Kráľa | 264 m²

SonntagReality – úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA vám vo výhradnom z

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 25.01.2026
Domy na predaj Kežmarok

194,999 € 739 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDpredaj – rodinný dom s veľkým pozemkom – bungalov s výhľadom na Tatry, Vlková

Reality Vlková

Rodinný dom | 75.9 m²

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vlková

240,000 € 3162 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie