(Juht6pKkFrj) Aktualizovaný: 13. 09. 2023 1. publikácia: 13. 09. 2023

Znížená cena- Na PREDAJ 3 izbový rodinný dom Pečeňany s pozemkom 881 m²

Pečeňany • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

Cena na vyžiadanie

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
119 m²

Plocha pozemku:
881 m²
Info
MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj šikovný 3 izbový rodinný domček v obci Pečeňany na rovinatom slnečnom pozemku o rozlohe 881m².

Nehnuteľnosť bola postavená z pálenej tehly v roku 1955 a prešla rekonštrukciou v roku 2018-2019. Zastavaná plocha domu je 138 m² a úžitková plocha domu je cca 119 m².

Dispozícia domu: vstup do domu je z dvora z ľavej strany, nasleduje vstupná veranda. Z nej sa prechádza do prednej časti domu kde sú dve samostatné izby: obývačka a spálňa, špajza a schodisko do pivnice. Oproti je priestranná kuchyňa s krbovými kachľami ktoré zabezpečujú vykurovanie v celom dome (rozvody s radiátormi sú v každej izbe aj na verande). Za kuchyňou je kúpeľňa s WC. A za ňou ďalšia samostatná izba- detská izba. V zadnej časti verandy sú ďalšie dvere na dvor.

Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete: verejný vodovod, elektrinu 220V aj 380V. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom krbových kachiel na tuhé palivo. Vodu ohrieva elektrický bojler. Odpad je riešený žumpou. Na pozemku sa nachádza studňa.

Dom prešiel rekonštrukciou v roku 2018-2019: nová plechová strecha, výmena plastových okien, vchodových dverí, interiérové dvere, nové rozvody elektriny, stierky, zníženie a zateplenie stropov, rekonštrukcia kúpeľne, plávajúca podlaha v celom dome, nová betónová žumpa.

Mesačné náklady ( 0 € elektrika a 15€ voda mesačne na 3 osoby).

Za domom sa nachádza garáž a komora na odkladanie náradia, prípadne miestnosť pre domáceho majstra a altánok na posedenie s priateľmi.

Krásna, veľká slnečná záhrada ponúka súkromie, možnosť relaxu, vybudovanie kútiku pre deti, pestovanie ovocia a zeleniny poprípade možnosti pre realizáciu domáceho majstra. Vďaka ovocným stromom a kríkom môžete mať zásobu vitamínov po celý rok, na pozemku sa nachádzajú jablone, ríbezle, slivka a hrozno.

Obec Pečeňany sa nachádza len 6,3km od okresného mesta Bánovce n/Bebravou kde je kompletná občianska vybavenosť, 15km od Partizánskeho, 19km od Topoľčian a 34km od Trenčína. V obci je materská škola, obchod, pohostinstvo, detské a futbalové Ihrisko. Prídite sa pozrieť a vytvorte si čarovný domov v tejto malebnej dedinke.

V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky Vám s vybavením hypotéky rada pomôžem. Kúpna cena zahŕňa komplet právny, hypotekárny servis a celý kúpno-predajný proces.

V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku tejto krásnej nehnuteľnosti volajte:

Daniela Bronišová
realitný a úverový poradca
0914700782
Mail: bronisova@mavinn.sk
ß
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
119 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Druh domu:
Klasický dom

Prechodová izba:
Nie

Plocha pozemku:
881 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Daniela Bronišová

MaVinn s.r.o.

09147007...0914700782 zobraziť číslo

MaVinn s.r.o.

Rybany 401 • 95636, Rybany (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

Cena na vyžiadanie

Kontakt na predajcu

Daniela Bronišová

MaVinn s.r.o.

09147007...0914700782 zobraziť číslo