Rodinný dom | Ilýrska | 181 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 6-izbový rodinný dom situovaný v žiada
895,000 € 4945 €/m²
Rodinný dom | Pri gaštanovej aleji | 220 m²
V neverejnej ponuke ponúkame na predaj krásny nový zariadený rodinný dom v Rusovciach, v lokali
1,089,000 € 4950 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 649 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave – Rusovce, situovaný v pokojnej uzatvorenej zó
640 €/m2 640 €/m2
3 izbový byt | Firmova | 84.2 m²
BOND Reality Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s terasou v novostavbe Melrose Rusovce na Firm
950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Maďarská | 921 m²
ZENITH Luxury Real Estate s hrdosťou uvádza na trh jeden z najcennejších stavebných assetov v r
529,900 € 575 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
Pre úzky okruh klientov máme v neverejnej ponuke na predaj prémiový rodinný dom situovaný na na
1,995,000 € 3325 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Balkánska | 550 m²
Pozemok alebo rodinný dom vidieckeho charakteru – priamo oproti Rusovskému kaštieľu na predaj P
419,900 € 763 €/m²
Rodinný dom | Zdravotnícka | 171 m²
AVE estate Vám ponúka na predaj priestranný 5,5-izbový rodinný dom na Zdravotníckej ulici – na
649,000 € 3795 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Kovácsova | 39 m²
AVE estate Vám s radosťou predstavuje rekreačnú chatu v obľúbenej záhradkárskej oblasti „Za gló
119,000 € 3051 €/m²
Rodinný dom | 153 m²
Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu 5-izbovej vily v komornom rezidenčnom projekte
660,000 € 4314 €/m²
Rodinný dom | 384 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú 6-izbovú rodinnú vilu v Bratislave – Rusovce, situovanú na konci
2,445,000 € 6367 €/m²
Rekreačný pozemok | Svébska | 4,000 m²
Pozemok sa nachádza v tichej slepej ulici v Rusovciach. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Druh pozemku: orná pô
Cena dohodou
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Svébska | 4,000 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | Longobardska | 162 m²
Directreal Office - Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom situovaný v pokojnej rezidenčnej
475,000 € 2932 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,176 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 1176 m² v jednej z najvyhľadávanejší
765,000 € 651 €/m²
Rodinný dom | 136 m²
Exkluzívny 4i RD 136 m2, klimatizácia, parkovanie, priestranná záhrada Dispozícia: celková ro
2,450 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Pohraničníkov | 270 m²
Spoločnosť CORRIS, v zastúpení klienta, ponúka na predaj 3-podlažný RD v absolútnom srdci Rusov
560,000 € 2074 €/m²
Rodinný dom | Kovácsova | 61 m²
Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj krásny 4 izbový rodinný dom ktorý sa nachá
275,000 € 4508 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri Pieskovom Hone | 7,346 m²
GRAVITAS vám ponúka na predaj súbor pozemkov o celkovej výmere 20001 m2, ktoré sa nachádzajú v
125 €/m2 125 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Pri Pieskovom Hone | 7,346 m²
125 €/m2 125 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 630 m²
Ponúkame na predaj pozemok vo výmere 630 m2 (šírka cca 15m), ktorý sa nachádza v Bratislave, MČ
650 €/m2 650 €/m2
Rodinný dom | 407 m²
Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na predaj nadštandardný rodinný dom v Rusovciach nachádzaj
Cena dohodou
2 izbový byt | Balkánska | 54 m²
Realitná kancelária RE/MAX Expert ponúka na prenájom príjemný, kompletne zariadený 2-izbový by
570 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Balkánska | 165 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený priestor, ktorý sa momentálne využíva ako súkromná škô
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.