PRIESTRANNÝ 5,5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU A PEKNÝM POZEMKOM - RUSOVCE

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Balkánska | 257.77 m²

Ponúkame na predaj nádherný 5,5 izbový tehlový rodinný dom s upraveným exteriérom a priestranný

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

795,000 € 3084 €/m²

Stavebný pozemok v Rusovciach na predaj

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Fláviovska | 1,176 m²

Rusovce, BA V. - v pokojnej, novej zástavbe rodinných domov v lokalite Rusovce ponúkame rovina

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

650 €/m2 650 €/m2

člen NARKS

Pozemok alebo rodinný dom vidieckeho charakteru – priamo oproti Rusovskému kaštieľu na predaj

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Balkánska | 550 m²

Pozemok alebo rodinný dom vidieckeho charakteru – priamo oproti Rusovskému kaštieľu na predaj P

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

419,900 € 763 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Netradičný trojpodlažný rodinný dom v Rusovciach

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 464 m²

BOND Reality ponúka na predaj zaujímavý trojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej čas

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

499,000 € 1075 €/m²

člen NARKS

NEVEREJNÁ PONUKA PRE NÁROČNÝCH | Prémiový rodinný dom na veľkorysom pozemku | Bratislava - Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 600 m²

Pre úzky okruh klientov máme v neverejnej ponuke na predaj prémiový rodinný dom situovaný na na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

1,995,000 € 3325 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom – Bratislava Rusovce, Ilýrska ulica

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Ilýrska | 181 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 6-izbový rodinný dom situovaný v žiada

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

895,000 € 4945 €/m²

člen NARKS

CORRIS-PREDAJ: Stavebný pozemok, zmiešaná zóna, Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Zmiešaná zóna | 7,000 m²

Spoločnosť CORRIS, v zastúpení klienta, ponúka na predaj stavebný pozemok v lukratívnej mestske

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

1 € 0 €/m²

Predám pozemok v Bratislave - časť Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Orná pôda | Rusovce | 1,679 m²

Predám pozemok v Bratislave - časť Rusovce. Pozemok sa skladá z dvoch parciel v osobnom vlastní

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

28,000 € 17 €/m²

DOMINANT REAL - Priestranný rodinný dom s prístavbou a samostatným bytom – Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Balkánska | 280 m²

DOMINANT REAL - Priestranný rodinný dom s prístavbou a samostatným bytom – Rusovce Ponúkame na

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

Cena na vyžiadanie

Pozemok v katastri Čunovo na predaj, Bratislava

Reality Bratislava-Rusovce

Záhrada | 2,577 m²

Ponúkame na predaj pozemok v katastri obce Čunovo o výmere 2577 m2. Dá sa rozdeliť aj na menši

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

120 €/m2 120 €/m2

Predaj orné pôdy Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Orná pôda | 37,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu v katastrálnom úz

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

2.49 €/m2 2 €/m2

Hľadáme pre klienta menší dom/ dvojdom, Jarovce, Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

Hľadáme pre klienta menší dom alebo dvojdom. Lokalita Jarovce/ Rusovce. Cena do 400000,- EUR.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na kúpa Bratislava-Rusovce

400,000 € 400000 €/m²

BABONY TRE I Predaj štýlového tehlového domu v Rajke pri Bratislave

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj štýlový tehlový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa v s

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

309,000 € 1236 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE | Vám ponúka 6 izb. rodinný dom s garážou, Rusovce, 650 m2.

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 408 m²

Realitná kancelária Babony TRE Vám ponúka na predaj 6 izb. priestranný rodinný dom so záhradou

Publikované: 09.10.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

849,000 € 2081 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 RD možnosť postaviť!

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Mandľová | 150 m²

333345 - Ponúkame Vám na predaj starší 4 izbový rodinný do

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 01.04.2025
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

490,000 € 3267 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Rusovciach - cash!

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Keltská | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Rusovciach s rozlohou 600 - 700 m2 a za nepre

Publikované: 13.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

300,000 € 429 €/m²

člen NARKS

6i rodinný dom, 189 m2 - Rusovce, pozemok 588 m2, VEĽKORYSÝ priestor, ako novostavba, LESOPARK RUSOVCE, TICHÁ lokalita

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Druidská | 189 m²

6i rodinný dom, 189 m2 - Rusovce, pozemok 588 m2, VEĽKORYSÝ priestor, ako novostavba, pri LESOP

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

Info v RK

Rodinný dom v Rusovciach - Bratislava

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Zdravotnícka | 171 m²

Na predaj rodinný dom na Zdravotníckej ulici v mestskej časti Bratislava – Rusovce. Dom bol pos

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj - pozemok 924m² s rodinným domom - Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 160 m²

Centrum realít ponúka na predaj pozemok s rozlohou 924 m² priamo v centre Rusoviec, v tichej ul

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

Cena dohodou

Predaj 3i-byt 90m2 + 20,5 balkóny+ 5m2 pivnica+ vnútorné parkovanie

Reality Bratislava-Rusovce

3 izbový byt | Starorímska | 90 m²

3-izbový byt na predaj v Rusovciach, Bratislava Predaj : Na predaj krásny 127 m2 svetlý a veľmi

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rusovce

449,000 € 4989 €/m²

AZ. Predaj 5-izb.vily v projekte – Villa Condominium Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 155 m²

Predstavujem vám Villa Condominium – komorný rezidenčný projekt situovaný na jednej z najcennej

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

660,000 € 4258 €/m²

Stavebný pozemok - Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | 630 m²

Stavebný pozemok v pokojnej lokalite Rusoviec – ideálne miesto pre váš budúci domov Predstav

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

Cena dohodou

Dve bytové jednotky spojené do jedného celku na predaj, záhrada, parkovanie, Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Kovácsova ulica | 74.92 m²

V mestskej časti Bratislava-Rusovce, na rohu Balkánskej a Kovácsovej ulice ponúkame na predaj r

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

275,000 € 3671 €/m²

Predaj pozemku v centre m.č. RUSOVCE - ktorá v priebehu nasledujúcich rokov, bude naberať na exkluzivite

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Balkánska | 1,441 m²

Predaj: Lukratívny investičný pozemok pre výstavbu polyfunkčného objektu (byty, obchod a služby

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (23086)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie