2 izbový byt | Pribinova | 56.33 m²
Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a komfortný butikový ateliér na
399,000 € 7083 €/m²
Rodinný dom | 500 m²
RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj výnimočnú vilu situovanú v jednej z najprestížnejších a
5,000,000 € 10000 €/m²
Apartmán | Cyprus
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 3 izbový slnečný apartmán s nád
382,750 € 4784 €/m²
1 izbový byt | 44 m²
RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a svetlý 1,5-izbový byt v jednom z najprestížnejšíc
272,000 € 6182 €/m²
4 izbový byt | Boženy Němcovej | 190.03 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj reprezentatívny, presvetlený štvorizbov
1,030,000 € 5420 €/m²
3 izbový byt | Plynárenská | 109 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný trojizbový byt nachádzajúci sa
820,000 € 7523 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 119.93 m²
Apartmán sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový apartmán + KK n
567,267 € 4730 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 89 m²
Byt sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový byt + KK na treťom p
510,375 € 5735 €/m²
Rodinný dom | Gbely | 450 m²
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Gbely, Gbely. Plocha: úžitková 450m2, pozemku 2000m2.Stav
385,000 € 856 €/m²
Rodinný dom | 160.03 m²
PREDPREDAJ - Ponúkame na predaj priestranný, skolaudovaný 5-izbový rodinný dom s garážou s veľk
449,900 € 2811 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 118 m²
Ponúkame na predaj nový nebytový priestor (NP) o výmere 118,5 m2 + loggia (39 m2), vhodný na ka
299,900 € 2542 €/m²
3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²
Luxusný 3 izbový byt, rozloha 117,79 m² s balkónom a lodžiou. Popis / Štandardy Nachádza sa v n
900,000 € 7641 €/m²
Rodinný dom | pod slavínom | 435 m²
Predmetom ponuky je predaj rodinnej vily, ktorá sa nachádza v BA I, Starom Meste, pod Slavínom
Info v RK
Iný objekt na bývanie | Marhuľová | 178 m²
Lokalita • Senec – časť Malý Biel, ulica Marhuľová (Gaštanová alej) • Dobrá dostupnosť z D1 a k
280,000 € 1573 €/m²
Rodinný dom | Strojnícka | 440 m²
Predmetom ponuky je stavba s pozemkom, ktorá bola kolaudovaná ako rodinný dom a kancelárie. N
930,000 € 2114 €/m²
Garáž | 14.7 m²
NA PREDAJ priestranné PARKOVACIE MIESTO v garážovom a zároveň bytovom dome na adrese SVÄTEJ ROD
30,490 € 2074 €/m²
Rodinný dom | 593 m²
Ponúkame na predaj moderný bungalov – novostavba v obci Geča, Obecná ulica Ponúkame na predaj
385,000 € 649 €/m²
3 izbový byt | Šemša | 91.8 m²
**NOVOSTAVBA BYTU A 5-3, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE** Ponúkame na predaj útulný 3-izbový podkrovný
235,000 € 2179 €/m²
Garáž | 14.7 m²
30,490 € 2074 €/m²
Garáž | 18 m²
Na predaj úplne nová GARÁŽ PRI TEPLÁRNI na ulici Teslová s vlastným pozemkom v mestskej časti K
28,990 € 1611 €/m²
3 izbový byt | 73 m²
Na predaj moderný 3-izbový byt v Šemši – novostavba s výbornou dostupnosťou do Košíc Cena: 197
197,000 € 2699 €/m²
Rodinný dom | 370 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu B3 na
399,000 € 1041 €/m²
3 izbový byt | Šemša | 73 m²
NOVOSTAVBA BYTU A 3-3, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt na druhom
197,000 € 2397 €/m²
3 izbový byt | Šemša | 73 m²
NOVOSTAVBA BYTU A 1-2, ŠEMŠA, KOŠICE OKOLIE Ponúkame na predaj útulný 3 izbový prízemný byt s
215,000 € 2397 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.