4 izbový byt | Španielsko
V oblíbeném přímořském městě Los Alcázares vzniká komorní rezidenční projekt pouhých šesti bytů
369,900 € 3894 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 420 m²
Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na kúpu priestranného rodinného domu v malebnej obci Ža
990,000 € 2357 €/m²
4 izbový byt | Pri Vojenskom Cintoríne | 101 m²
Niektoré byty ponúkajú metre štvorcové. Tento vám ponúkne niečo vzácnejšie – pokoj, priestor, s
538,850 € 5335 €/m²
Rodinný dom | Veterná | 91.9 m²
Spoznajte dom a jeho výhľady už teraz vďaka našej 3D virtuálnej obhliadke: https://my.matterpor
379,000 € 4124 €/m²
1 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 45.3 m²
Predstavte si bývanie, kde sa spája moderná architektúra, čistý dizajn a pokojná zelená atmosfé
159,500 € 3521 €/m²
3 izbový byt | Klimkovičova | 88 m²
*REZERVOVANÉ* V dotyku s prírodou, bez susedov nad hlavou a s jedinečnou veľkometrážnou terasou
349,000 € 3966 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej nový řadový dům s bazénem a dílčím výhledem na moře ve mě
600,000 € 3030 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej moderní apartmán se dvěma ložnicemi s částečným výhledem
237,105 € 3487 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Dovolujeme si Vám předložit na prodej velmi pěkný nový apartmán s 2 ložnicemi, zahrádkou, úložn
455,000 € 5000 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej nový apartmán s velkou terasou na klidném a vyvýšeném mí
267,000 € 4045 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej zařízený apartmán v 1. řadě od moře v obci Bibinje v Zada
Info v RK
2 izbový byt | Čierna Hora
Ponúkame kúpu útulného a elegantného apartmánu 2 + kk s úžitkovou plochou 58 m2 v jedinečnej lo
210,000 € 3621 €/m²
4 izbový byt | Chorvátsko
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej nový atraktivní apartmán poblíž moře a s výhledem na něj
475,000 € 4703 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej velmi pěkný apartmán se 2 ložnicemi a krásným výhledem na
630,000 € 7500 €/m²
3 izbový byt | Čierna Hora
Ponúkame na predaj byt v luxusnom komplexe na prvej línii, iba 50 metrov od mora. Komplex sa n
290,000 € 3258 €/m²
3 izbový byt | Čierna Hora
Ponúkame na predaj dvojspálňový apartmán o rozlohe 61 m², ktorý sa nachádza v pokojnej štvrti S
140,000 € 2295 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej velmi prostorný luxusní apartmán se dvěma ložnicemi a dvě
750,000 € 5000 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej velmi pěkný nový řadový dům s bazénem v klidné lokalitě m
635,130 € 5523 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej nový a velmi pěkný apartmán s 2 ložnicemi v 1. řadě od m
375,000 € 5357 €/m²
4 izbový byt | Chorvátsko
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej luxusní a velmi prostorný apartmán, který zabírá jedno ce
628,000 € 6218 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej luxusní a prostorný apartmán s velkou terasou v mimořádně
477,000 € 6195 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
238,623 € 3458 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej nový apartmán s 1 ložnicí a zahradou blízko moře a centra
248,000 € 4133 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej moderní a exkluzivní vilu s užitnou plochou 332 m2 a část
1,499,000 € 4515 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.