Predaj 4 izbová novostavba Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | hlavná | 96.22 m²

Realitná maklérka Edina Molnárová ponúka na predaj priestrannú 4 izbovú novostavbu rodinného do

Publikované: 23.03.2023 Aktualizované: 16.08.2024
Domy na predaj Kráľov Brod

Cena dohodou

Predaj 4 izbový byt Trstice

Reality Trstice

4 izbový byt | Hlavná | 75 m²

Realitná maklérka Edina Molnárová ponúka na predaj 4 izbový byt v Trsticiach. Jedná sa o trojpo

Publikované: 07.11.2023 Aktualizované: 27.02.2024
Byty na predaj Trstice

Cena dohodou

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | BYT 408 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.9 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 408 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,990 € 4152 €/m²

Na Predaj - Novostavba Bungalovu v Svätom Kríži

Reality Svätý Kríž

Rodinný dom | Nezadaná | 632 m²

MODERNÝ BUNGALOV S NÁDHERNÝMI VÝHĽADMI NA HORY – SVÄTÝ KRÍŽ | KOMPLETNE ZARIADENÝ | NOVOSTAVBA

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svätý Kríž

349,000 € 552 €/m²

Rodinný dom s Dvojgarážou

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný 4 izbový rodinný dom s dvojgarážou vo vyhľadávanej časti

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

420,000 € 2800 €/m²

Prod Filter

Reality Kobyly

Rodinný dom | Test | 176.39 m²

Testovaci inzerat Testovaci inzeratTestovaci inzeratTestovaci inzeratTestovaci inzeratTestovaci

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kobyly

208,000 € 1179 €/m²

Retest 1

Reality Kobyly

Rodinný dom | Kobyly | 176.39 m²

Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1Retest 1

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kobyly

208,000 € 1179 €/m²

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 62 m²

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov ZÁK

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

330,000 € 5323 €/m²

12345Dvojpodlažné Rodinné domy v obci Kobyly12345

Reality Kobyly

Rodinný dom | Kobyly | 176.39 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v obci Boleráz, len 11 minút od

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kobyly

208,000 € 1179 €/m²

PREDAJ: 3 izbový dom, 81m2, Bottova ulica, Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottová | 81 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt so záhradou v novostavbe rodinného domu

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

264,900 € 3270 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA- NÍZKOENERGETICKÝ RODINNÝ DOM- LORINČÍK HÁJE-PREDAJ- KE

Reality Košice-Lorinčík

Rodinný dom | Na Košarisku | 114 m²

Nie je to len dom. Je to priestor, ktorý bol navrhnutý tak, aby fungoval každý deň. Premyslená

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Košice-Lorinčík

469,990 € 4123 €/m²

SO-05-A Priestranný 4-izbový RD so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Triblavinská | 115.3 m²

SO-05-A – Priestranný 4-izbový dom s veľkou záhradou a tromi parkovacími miestami Úžitková pl

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

365,000 € 3166 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SO-07-B Priestranný 4-izbový RD so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Chorvátsky Grob

4 izbový byt | Triblavinská | 115.3 m²

SO-07-B – Priestranný 4-izbový dom s veľkou záhradou a tromi parkovacími miestami Úžitková pl

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

349,000 € 3027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izb. Štefana Králika, s parkovacím miestom, veľkorysý, priestranný

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Štefana Králika | 49 m²

ABERTAL REALITY Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľmi príjemný a praktick

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

225,000 € 4592 €/m²

Moderný 2-izb. byt s terasou 36 m², BA - Koliba, parkovanie, pivnica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 62 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája eleganciu, priestor a pokoj prírody len pár minút od centra mesta?

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

405,000 € 6532 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj – 4i rodinný dom pri jazere, novostavba, Hegeysghalom - Maďars

Reality Hegyeshalom

Rodinný dom | Maďarsko | Hegyeshalom | pozsonyi utca

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom v prihraničnej obci Hegyeshalom v Maďars

Publikované: 02.05.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hegyeshalom

290,000 € 2522 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Triblavinská | 115.3 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

349,000 € 3027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj nových parkovacích miest vo Zvolene - Podborová

Reality Zvolen

Spevnené plochy | Smreková | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj parkovacie miesta, ktoré sa nachádzajú vo Zvolene, pri novostavbe ARBORA

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 31.05.2025
Objekty na predaj Zvolen

22,878 €

Predaj 3 izbového bytu v novostavbe Zvolen - Podborová

Reality Zvolen

3 izbový byt | 89.9 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s balkónom nachádzajúci sa v novostavbe vo Zvolene, na vy

Publikované: 07.01.2021 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Zvolen

246,922.5 € 2747 €/m²

Predaj novostavby vo Zvolenskej Slatine

Reality Zvolenská Slatina

Rodinný dom | 131 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom situovaný v tichej lokalite obce Zvolenská Slatina.

Publikované: 03.01.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Zvolenská Slatina

320,000 € 1901 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v novostavbe Zvolen-Podborová

Reality Zvolen

3 izbový byt | 86 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s dvoma balkónmi nachádzajúci sa v novostavbe vo Zvolene na

Publikované: 08.01.2021 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Zvolen

229,050.6 € 2663 €/m²

Predaj nebytových priestorov vo Zvolene

Reality Zvolen

Obchodné priestory | 1,200 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytové priestory v novostavbe vo Zvolene. Priestory sa nachádzajú na

Publikované: 16.04.2021 Aktualizované: 03.03.2026
Priestory na predaj Zvolen

Cena dohodou

Predaj 3 izbového bytu v novostavbe Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3-izbový byt s balkónom vo Zvolene na sídlisku Podborová. Pod

Publikované: 07.01.2021 Aktualizované: 19.06.2025
Byty na predaj Zvolen

201,105 € 2681 €/m²

Predaj rodinného domu vo Zvolene - Môťová

Reality Zvolen

Rodinný dom | 93 m²

Ponúkame Vám na predaj nový rodinný dom vo Zvolene, nachádzajúci sa v tichej časti mestskej čas

Publikované: 11.08.2022 Aktualizované: 09.01.2026
Domy na predaj Zvolen

289,000 € 2360 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23076)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Upresniť hľadanie