3 izbový byt | Chorvátsko
Relax Properties vám ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový apartmán so záhradou a výh
378,010 € 3979 €/m²
4 izbový byt | Chorvátsko
Relax Properties vám ponúka na predaj jedinečnú modernú vilu situovanú priamo na pobreží mora v
1,545,000 € 7357 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
Relax Properties vám ponúka na predaj elegantný moderný apartmán v novostavbe, situovaný vo výn
234,840 € 3980 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Relax Properties vám ponúka na predaj moderný 3-izbový apartmán v novostavbe, situovaný v atrak
390,164 € 6096 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Relax Properties vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s dvoma samostatnými apartmánmi, záhr
370,800 € 3531 €/m²
2 izbový byt | Bulharsko
Referenčné číslo: B_3642 Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj veľký 2-iz
118,000 € 1180 €/m²
3 izbový byt | Bulharsko
Referenčné číslo: B_3629 Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj elegantný a
142,000 € 1596 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Relax Properties vám ponúka na predaj moderný penthouse v novostavbe s priestrannou strešnou te
278,100 € 5056 €/m²
4 izbový byt | Chorvátsko
Relax Properties vám ponúka na predaj exkluzívnu novostavbu modernej vily v atraktívnej prímors
818,850 € 4549 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 129 m²
Ing. Ildikó Marczellová – RESPECT REAL ponúka na predaj moderné 3-izbové rodinné domy s garážou
199,800 € 1549 €/m²
Rodinný dom | Dunajská | 108 m²
Ponúkame na predaj posledný dom v elegantnej radovej výstavbe, ktorá sa nachádza v tichej, slep
229,900 € 2129 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²
SHARK REAL Vám ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľov rodinný dom – novostavbu v obci Trenčian
Cena dohodou
2 izbový byt | Na hore | 56.8 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, zeleň, výbornú dostupnosť do centra a občianskú vybavenosť?
215,000 € 3785 €/m²
Rodinný dom | Matúša Čáka Trenčianskeho | 154 m²
Hľadáte dom, kde jedinou vašou starosťou bude vybrať si farbu sedačky a kúpiť kávovar? Väčšina
470,000 € 3052 €/m²
Rodinný dom | 133.44 m²
Ponúkame na predaj moderný 5-izbový pasívny rodinný dom – novostavbu v krásnom prostredí Malých
490,000 € 3672 €/m²
Rodinný dom | Konvalinková | 121.1 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj krásny, vkusne zariadený 4i rodinný dom v lokalite ako stvorenej
389,000 € 3212 €/m²
Rodinný dom | 512 m²
TUreality ponúka na predaj modernú novostavbu 4-izbového samostatne stojaceho bungalovu v Trenč
299,999 € 586 €/m²
Garáž | Drotárska cesta | 13.5 m²
Ponúkame na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži na ulici Drotárska v atraktívnej lokali
Info v RK
Rodinný dom | 2,146 m²
TUreality pripravuje do ponuky nadštandardnú exkluzívnu rodinnú vilu v kúpeľnej obci Kováčová p
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²
V2 Real Estate Ponúkame na Predaj: Moderný 3-izbový byt s balkónom v novostavbe – komfort, pok
159,990 € 2286 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Jen pár kroků od moře, v klidné části oblíbené Privlaky, stojí moderní vila, která přesně vysti
875,000 € 3977 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Jsou nemovitosti, které působí dobře na fotografiích, a pak jsou tu ty, které už na první pohle
920,000 €/m2 5257 €/m2
Rodinný dom | Chorvátsko
V klidné části oblíbené přímořské obce Privlaka vznikl v roce 2024 moderní dvojdům, které dávaj
550,000 € 4583 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Existují nemovitosti, které nabízejí bydlení u moře, a pak jsou tu vily, které vytvářejí vlastn
890,000 € 2697 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.