Luxusný apartmán s výhľadom na more, Dolce Vita 2, prvá línia pri mori, Sveti Vlas

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3520 Na predaj ponúkame premium 2-izbový apartmán s výhľadom na more s roz

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

117,900 € 1814 €/m²

Vila s dvoma apartmánmi a bazénom, Rogoznica – Dalmácia

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj modernú vilu s bazénom a dvoma samostatnými apartmánmi, s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

1,421,400 € 6461 €/m²

Moderný 2-izbový apartmán s výhľadom na more – 1. línia, ostrov Pag, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderný 2-izbový apartmán v novostavb

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

255,440 € 6230 €/m²

Novostavba 2-izbový apartmán 70 m² s terasou, Villa Venezia, Sveti Vlas, 450 m od pláže

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj nový 2-izbový apartmán v rezidenčnom

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

80,500 € 1150 €/m²

Novostavba - štúdio v luxusnom komplexe Izida Palace 2, 500m od mora, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_9054 Relax Properties vám ponúka na predaj úplne nové štúdio v obľúbenom a

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

54,999 € 1774 €/m²

Moderná novostavba vily s bazénom a výhľadom na more – Žaborić, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj elegantnú novostavbu modernej vily v atraktívnej lokalite

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

818,850 € 4549 €/m²

Luxusné štúdio 62 m² – Poseidon VIP Residence, Nessebar, Bulharsko, 350 m od mora

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj priestranné a kompletne zariadené štú

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

108,000 € 1742 €/m²

Novostavba luxusného apartmánu, Aphrodite Park, 700m od mora, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3621 Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na pred

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

58,000 € 1933 €/m²

Luxusný 2-izbový apartmán pri bazéne v Harmony Suites 11, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj kompletne zariadený a vybavený 2-izbo

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

88,000 € 2000 €/m²

Moderný apartmán so záhradou pri mori – Čiovo, Dalmácia, len 110 m od pláže

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderný 3-izbový apartmán so záhradou

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

313,896 € 4905 €/m²

Luxusný apartmán s výhľadom na more – Primošten, len 20 m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderný a luxusný apartmán situovaný

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

512,540 € 5891 €/m²

Priestranný 3-izbový apartmán so záhradou, Vodice – Dalmácia

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový apartmán so záhradou a výh

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

378,010 € 3979 €/m²

Luxusná moderná vila priamo pri mori, Zadar – Dalmácia

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj jedinečnú modernú vilu situovanú priamo na pobreží mora v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

1,545,000 € 7357 €/m²

Moderný 2-izbový apartmán v novostavbe s výhľadom na more, ostrov Čiovo

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj elegantný moderný apartmán v novostavbe, situovaný vo výn

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

234,840 € 3980 €/m²

Moderný 3-izbový apartmán s terasou a záhradou, Primošten – 30 m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj moderný 3-izbový apartmán v novostavbe, situovaný v atrak

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

390,164 € 6096 €/m²

Novostavba domu s 2 apartmánmi, záhradou a parkovaním, Kaštel Lukšić – Dalmácia

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s dvoma samostatnými apartmánmi, záhr

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

370,800 € 3531 €/m²

Luxusný 2-izbový apartmán s nádherným výhľadom na more, DIT Majestic Beach Resort, prvá línia, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3642 Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj veľký 2-iz

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

118,000 € 1180 €/m²

Luxusný 3 izbový apartmán s 2 kúpeľňami, Harmony Palace, 400m od mora, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3629 Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj elegantný a

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

142,000 € 1596 €/m²

Penthouse s strešnou terasou a výhľadom na more, ostrov Čiovo – Dalmácia

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj moderný penthouse v novostavbe s priestrannou strešnou te

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

278,100 € 5056 €/m²

Luxusná novostavba modernej vily s bazénom a výhľadom na more – Žaborić, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj exkluzívnu novostavbu modernej vily v atraktívnej prímors

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

818,850 € 4549 €/m²

Moderné 3-izbové rodinné domy s garážou v pokojnej lokalite obce Vrakúň

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Hlavná | 129 m²

Ing. Ildikó Marczellová – RESPECT REAL ponúka na predaj moderné 3-izbové rodinné domy s garážou

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

199,800 € 1549 €/m²

MODERNÝ RADOVÝ DOM -NADČASOVÉ BÝVANIE V DUNAJSKEJ STREDE

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 108 m²

Ponúkame na predaj posledný dom v elegantnej radovej výstavbe, ktorá sa nachádza v tichej, slep

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

229,900 € 2129 €/m²

Na predaj moderný rodinný dom

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

SHARK REAL Vám ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľov rodinný dom – novostavbu v obci Trenčian

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

Cena dohodou

Moderný 2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE NA FURČI s parkovacím miestom v cene

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na hore | 56.8 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, zeleň, výbornú dostupnosť do centra a občianskú vybavenosť?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

215,000 € 3785 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23077)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie