Moderný rodinný dom v radovej zástavbe v obci Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | Nitrianska ulica | 80 m²

SHARK REAL vám ponúka na predaj moderný rodinný dom v radovej zástavbe v pokojnej obci Malý Lap

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Malý Lapáš

184,800 € 2310 €/m²

Predaj 2 izbového bytu v projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 54.47 m²

V zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt v unikátnom developerskom projekte Zwirn,ktorý

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

426,150 € 7824 €/m²

Investičná príležitosť na podnikanie v agroturistike, gastronómii

Reality Bratislava

Polyfunkčný objekt | 1,500 m²

SHARK REAL ponúka na predaj investičnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z penziónu a mlynu. Neh

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Objekty na predaj Bratislava

Cena dohodou

Štýlové bývanie bez kompromisov – zariadený 3i byt v novostavbe Einpark

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Spoločnosť Shark Real ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Einpark, kt

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

510,000 € 6538 €/m²

Predaj 4 -izbový byt 127,77 m2 , A2, Rezidencia Murgašova Žilina.

Reality Žilina

4 izbový byt | Murgašova | 127.77 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkov

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

463,746.9 € 3541 €/m²

Centrum mesta - priestranný 4 -izbový byt 112,64 m2 + veľká terasa 26,93m2, G2, Rezidencia Murgašova, Žilina.

Reality Žilina

4 izbový byt | Murgašova | 112.64 m²

.Ponúkame na predaj priestranný, mimoriadne presvetlený 4-izbový byt v centre mesta s celkovou

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

428,289.81 € 3533 €/m²

*NOVÁ CENA* rodinný dom s dušou* – 7 izieb, terasa, súkromie

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 310 m²

Priestranný, moderný, multifunkčný – dom, ktorý vám dáva viac než len strechu nad hlavou. Preds

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

329,900 € 1064 €/m²

člen NARKS

Pasívny dom — bývanie do 100 €/mesiac, 18 min od Piešťan

Reality Nitrianska Blatnica

Rodinný dom | 85 m²

Ponúkame na predaj pasívnu novostavbu rodinného domu v obci Nitrianska Blatnica, 14 km (cca 18

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitrianska Blatnica

249,000 € 2929 €/m²

člen NARKS

*Kolaudácia čoskoro* 1-izb. byt v projekte SELANKY pri Piešťanoch

Reality Piešťany

1 izbový byt | 50.09 m²

Nezmeškajte príležitosť ešte pred kolaudáciou, máme pre Vás v ponuke posledný 1-izbový byt v pr

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Piešťany

109,980 € 2196 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

*Kolaudácia čoskoro* 3-izb. byt v projekte SELANKY pri Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | 90.17 m²

Nezmeškajte príležitosť ešte pred kolaudáciou, máme pre Vás v ponuke 3-izbový byt v prvom bytov

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Piešťany

177,827 € 1972 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

5i RD v tichej lokalite – skvelá dispozícia, okamžité bývanie

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | Družstevná | 200 m²

Predávam vo výhradnom zastúpení majiteľa, čo prináša kupujúcim istotu transparentného a bezpečn

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

266,600 € 1333 €/m²

člen NARKS

*Kolaudácia čoskoro* 3i byt s predzáhradkou v projekte SELANKY pri Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | 139.77 m²

Nezmeškajte príležitosť, ešte pred kolaudáciou posledný voľný 3-izbový byt s predzáhradkou v pr

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Piešťany

177,827 € 1272 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Santa Rosalía Lake Costa Cálida Španielsko INVESTIČNÁ PONUKA

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Ponúkame na predaj exkluzívne turistické apartmány v prémiovom rezorte Santa Rosalía Lake & Lif

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

281,900 € 3396 €/m²

člen NARKS

*Kolaudácia čoskoro* 2i byt v projekte SELANKY pri Piešťanoch

Reality Piešťany

2 izbový byt | Pobedim | 71.23 m²

Nezmeškajte príležitosť ešte pre kolaudáciou, v ponuke už len jeden 2-izbový byt v prvom bytovo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Piešťany

134,621 € 1890 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE rodinný dom s bazénom, Nitra, Šúdol

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdol | 120 m²

RK DOLCAN Vám ponúka na predaj exkluzívne- rodinný dom (bungalov) so samostatnou dvojgarážou,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nitra

439,000 € 3658 €/m²

Moderný 3-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina (207)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 86.12 m²

Hľadáte pokojné mestské bývanie v blízkosti prírody s moderným dizajnom a komunitnou atmosférou

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

267,900 € 2853 €/m²

HORSKÝ APARTMÁN: PRÉMIOVÁ KVALITA V TOP LOKALITE NA BYSTREJ

Reality Bystrá

2 izbový byt | Bystrá 111 | 59.27 m²

Apartmány Mlyn sú postavené v Bystrianskej doline, jednom z najkrajších miest Slovenska. V bezp

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bystrá

215,000 € 3627 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ, Pozemok vhodný na výstavbu 1290m2 - Terchová

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | 1,290 m²

Na predaj stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom – Terchová. Ponúkame na predaj jedinečný s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

193,500 € 150 €/m²

Moderný 4-izbový bungalov s fotovoltikou, garážou a minimálnymi nákladmi – Modrovka

Reality Piešťany

Rodinný dom | Modrovka | 133 m²

Moderný 4-izbový bungalov s fotovoltikou, garážou a minimálnymi nákladmi – Modrovka Ponúkame n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Piešťany

315,000 € 2368 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOCA real – moderný dvojpodlažný RD vo Svederníku – HOLODOM / okres Žilina

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 116 m²

TOCA real – predaj dvoch moderných dvojpodlažných murovaných 5-izbových rodinných domov v obci

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

305,000 € 2629 €/m²

Na predaj 4 izbová novostavba - Alej Martina Benku - Kostolište.

Reality Kostolište

Rodinný dom | Nezadaná | 100.68 m²

Ponúkame na predaj 4 izbovú bytovú jednotku v dvojdome v Kostolišti - Alej Martina Benku. Dom b

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kostolište

275,000 € 2731 €/m²

Exkluzívne Predám 4 IZBOVÚ NOVOSTAVBU v novej ulici Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 4. Nový Svet | 135 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu v novej vybudovanej ulici obci Dvory nad Žitavou. Pl

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

235,000 € 1741 €/m²

Predaj | Dva samostatné 2-izbové apartmány, Martinské Hole

Reality Martin

Apartmán | Martinské Hole | 52.7 m²

AURA | Concept Vám prináša jedinečnú príležitosť kúpiť dva samostatné apartmány v chate na Mart

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

179,900 € 3414 €/m²

TOCA real – Chata na predaj – Kolárovice / okres Bytča

Reality Žilina

Chata, drevenica, zrub | 130 m²

TOCA real – ponúkame na predaj novopostavenú chatu na samote v obci Kolárovice. Chata je dvojpo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

88,000 € 677 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Rodinné domy na predaj (23090)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie