Vážení klienti, ku dňu 20.3.2020 aktualizujeme naše Všeobecné obchodné podmienky.

RE0000439-19-000012

Hľadáte v Lamači rodinný dom pre väčšiu rodinu, 2 rodiny alebo aj na podnikanie? Máme pre vás taký...

290 000 € 2 397 €/m2

ZAKLADNÉ INFORMÁCIE
Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Ulica:
Cesta na Klanec

Mesto:
Bratislava - Lamač, Slovenská republika

Aktualizovaný: 31. 03. 2020 1. publikácia: 26. 03. 2020
Na predaj: 4 izbový rodinný dom v obci Bratislava - Lamač - Cesta na Klanec, 2-podlažný dom s podlahovou plochou cca 121 m2 a s výmerou pozemku 575 m2.

DISPOZÍCIA DOMU: priestranný dom je samostatne stojaca stavba, ktorá má 2 vchody a 2 byty, a ktorú tak možno okamžite využiť ako dvojgeneračný dom (pôdorysy domu sú priložené) - 3 IZBOVÝ DOM a 1 IZBOVÝ DOM. 3 izbový dom má nasledovnú dispozíciu - PRÍZEMIE: zádverie, chodba, kuchyňa, komora, kúpelňa s vaňou, WC, obývačka so štýlovou keramickou pecou, izba, PODKROVIE: chodba, 2 samostatné izby. Prístavba 1 izbového domu má nasledovnú dispozíciu: zádverie, chodba, kuchyňa, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC, izba.

POPIS DOMU: dom je murovaná stavba obdĺžnikového pôdorysu so sedlovou a rovnou strechou. Osadená je drevenými eurooknami s izolačným dvojsklom a sieťkami proti hmyzu. Na vnútorných stenách sú omietky, na podlahách v izbách je položená plávajúca podlaha, zbytok domu pokrýva keramická dlažba alebo dlážkovina. Tepelnú pohodu vám zabezpečí ústredné kúrenie a štýlová keramická pec v obývačke, ktorá vám naviac poskytne aj romantiku praskajúceho ohňa. Prípravu teplej úžitkovej vody (na umývanie a varenie) zabezpečuje dvojokruhový kotol. V kuchyni je namontovaná kuchynská linka so zabudovaným sporákom. 1 izbový dom je taktiež napojený na ústredné kúrenie, ale teplú úžitkovú vodu zabezpečuje elektrický prietokový ohrievač v kúpeľni. V provenslánsky ladenej kuchynke je umiestnený štýlový keramický sporák s využitím podľa vašich predstáv. Celý rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete: vodovod, elektrinu, plyn a kanalizáciu. Naviac má aj vlastnú studňu, ktorú môžete využiť na zavlažovanie celého pozemku.
Na rovinatom pozemku s výmerou 575 m2 sa nachádza altánok s vonkajším krbom, kde môžete pod košatým orechom grilovať alebo len tak relaxovať s rodinou alebo s priateľmi. Pozemok je dostatočne veľký na pestovanie okrasných drevín, kvetov ako aj vlastnej zeleniny.
Dom je vám okamžite k dispozícii a čaká na svojho nového majiteľa, aký mu dá ráz.

LOKALITA DOMU: tento priestranný rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite Lamača, ale zároveň v bezprostrednej blízkosti všetkej občianskej vybavenosti - len 200 m od domu je zastávka MHD a Malokarpatské námestie s obchodom Tesco a ostatnými službami. V blízkosti sa nachádzajú banky, reštaurácie, kostol, materská škola, základné školy a stredná škola, obchody Lidl, OBI, a Bory Mall. Lamač má aj futbalový štadión, letné kúpalisko a hokejovú halu, takže vaše deti sa môžu aj športovo rozvíjať. Na diaľničný obchvat na Brno,Trnavu, Viedeň a Budapešť máte 3 minúty jazdy autom. A pozor - ako jedna z mála štvrtí Bratislavy má aj vlastnú železničnú stanicu. Na druhej strane - do lesov Malých Karpát sa ponoríte po 5 minútach pohodlnej chôdze, a tam môžete relaxovať a načerpať nové sily po únavnom dni alebo získavať dobrú kondíciu.

VYUŽITIE DOMU: rodinný dom môžete využiť na vybudovanie domova pre väčšiu rodinu a získate tak 5 izbový rodinný dom. Alebo pri zachovaní dispozície získate dom pre 2 generácie - 3 izbový a 1 izbový, ktorý má síce 2 samostatné vchody, ale je aj vnútorne prepojený. A ak podnikáte, tak prednú časť domu môžete využiť na bývanie a zadnú časť domu na podnikanie.

CENA DOMU NA PREDAJ: 290 000 €.

ZAVOLAJTE MI čo najskôr na číslo 0905 472 808 a príďte si pozrieť tento zaujímavý dom v Bratislave a zároveň v dosahu prírody Malých Karpát, kde si môžete vybudovať svoj nový domov. Aby vás nepredbehol niekto iný...
Prečítať viac

Charakteristika

Celková úžitková plocha: 121 m²
Počet spální: 4
Počet podzemných podlaží: 2
Stav nehnuteľnosti: pôvodný stav
Forma vlastníctva: osobné
Prevažujúca konštrukcia objektu: tehlová
Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
Rok výstavby: 1979
Rok kolaudácie: 1970 - 1994
Pozemok typ: rovinatý
Výmera pozemku celkom: 575 m²
Príjazd: asfaltová cesta
Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
Zdroj tepla: zemný plyn
Káblová televízia: áno
Krb: áno
Pitná voda: vodovod
Súčasné využitie: trvalé bývanie
Odpadové vody: verejná kanalizácia
Možnosti využitia: trvalé bývanie
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing. Miroslav Meňhart

Ing. Miroslav Meňhart

+421 905 472 808 Zobraziť číslo

Mr. Real, s.r.o.

Mr. Real, s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 52

Gogoľova 18
85101, Bratislava - Petržalka (SK)

290 000 € 2 397 €/m2

Ing. Miroslav Meňhart

Ing. Miroslav Meňhart

Mr. Real, s.r.o.

+421 905 472 808 Zobraziť číslo