NA PREDAJ stavby s rozľahlým pozemkom, České Brezovo/ Poltár

Reality České Brezovo

Farmárska usadlosť | - | 350 m²

Kancelária Realitné Očko Vám čoskoro prinesie do ponuky na predaj rozľahlý pozemok v Českom Bre

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj České Brezovo

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom pre malú farmu s cca 72-árovým pozemkom

Reality Málaš

Farmárska usadlosť | 270 m²

Dom na predaj v katastri obce Málaš v okrese Levice. Dom sa nachádza na polosamote (bývalý maje

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Málaš

125,000 € 456 €/m²

člen NARKS

Krásny vinohrad na veľkom pozemku vo vinohradníckej oblasti v obci Strekov

Reality Strekov

Farmárska usadlosť | 400 m²

Tento starostlivo obrábaný vinohrad sa nachádza iba kúsok nad malebnou obcou Strekov. Rozpresti

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Strekov

150,000 € 375 €/m²

člen NARKS

27130m2 samota obklopená lesom - Šalov, okres Levice

Reality Šalov

Farmárska usadlosť | 510 m²

Samostatne stojaca nehnuteľnosť – samota obklopená lesom z každej strany. Priamy prístup z asfa

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šalov

200,000 € 392 €/m²

člen NARKS

Usadlosť s dvoma domami na 1648m2 pozemku - Šahy, časť Tešmák

Reality Šahy

Farmárska usadlosť | 265 m²

Dve samostatné nehnuteľnosti, ktoré vytvárajú funkčný celok s potenciálom na bývanie, rekreáciu

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šahy

85,000 € 321 €/m²

člen NARKS

Poschodová chatka s vinohradom v malebnej dedinke Modrany

Reality Modrany

Farmárska usadlosť | 45 m²

Hľadáte miesto na únik do prírody? Táto zachovalá chatka s vinohradom sa nachádza na viničnom v

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Modrany

27,990 € 622 €/m²

člen NARKS

Pôvodná vínna pivnička na Modranskom viničnom vŕšku

Reality Modrany

Farmárska usadlosť | 16 m²

Pôvodná pivnička sa nachádza na rovinatom pozemku s rozlohou vyše 1000 m2 na viničnom vŕšku v k

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Modrany

14,990 € 937 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý 4500 m2 pozemok na hospodárenie s vínnym domom v obci Nána blízko Štúrova

Reality Nána

Farmárska usadlosť | 39 m²

Hľadáte rozľahlý pozemok na hospodárenie blízko Štúrova? Ste záhradkár, vinár alebo máte podnik

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nána

58,000 € 1487 €/m²

člen NARKS

Romantická stodola blízko Búčskeho jazera

Reality Búč

Farmárska usadlosť | 200 m²

Stodola sa nachádza v malebnej dedinke Búč, blízko Búčského jazera a prekrásneho lesa. Je to no

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Búč

58,000 € 290 €/m²

člen NARKS

Rozsiahla vinica s historickou chatou v Slovenskom krase

Reality Hrušov

Farmárska usadlosť | 150 m²

Rozsiahla, funkčná, takmer hektárová vinica sa nachádza medzi vinicami na úpätí Silickej planin

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hrušov

160,000 € 1067 €/m²

člen NARKS

Samota/Farma Slovenské Ďarmoty

Reality Slovenské Ďarmoty

Farmárska usadlosť | 61 m²

Zhruba v strede pozemku sa nachádza rodinný dom. Pred domom je otvorená terasa. Do obytnej čast

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Slovenské Ďarmoty

750,000 € 12295 €/m²

člen NARKS

Predaj Usadlosť, 145100 m2, Zemiansky Vrbovok, Okres Krupina

Reality Zemiansky Vrbovok

Farmárska usadlosť | Nezadaná | 500 m²

WIN - WIN ponúka exkluzívne na predaj usadlosť na samote s rozsiahlou výmerou pozemku: • Lokal

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Zemiansky Vrbovok

569,000 € 1138 €/m²

BOSEN | Kompletne zrekonštruovaná Rodinná farma s pozemkom 9565m², stodolou, garážou a pivnicou

Reality Litava

Farmárska usadlosť | Litava 220 | 139.7 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinnú farmu s veľkým pozemkom, hospodárskou budov

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Litava

218,000 € 1560 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ BOSEN | Jedinečné vidiecke sídlo, RD, stajňa, 30 000 m² pozemok, len 27 km od BA, Dúbrava

Reality Vysoká pri Morave

Farmárska usadlosť | 474 m²

REZERVOVANÉ Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečné vidiecke sídlo Dúbrava – uni

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj bývalý areál lesníckej školy v malebnom prostredí Svarína

Reality Východná

Farmárska usadlosť | Nezadaná | 625 m²

Ponúkame na predaj bývalý areál lesníckej školy v malebnom prostredí Svarína, na rozhraní Čiern

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Východná

120,000 € 192 €/m²

Predaj výrobno-poľnohospodárskeho areálu,Podhradie-Martin

Reality Podhradie

Farmárska usadlosť | Nevyplnená | 700 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj alebo prenájom skladové logistické a výrobné p

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Podhradie

Cena dohodou

PREDAJ-RODINNÝ DOM - USADLOSŤ S POZEMKOM 33 000 m² | HORNÉ PLACHTINCE | OKRES VEĽKÝ KRTÍŠ

Reality Horné Plachtince

Farmárska usadlosť | Veľké plachtince | 90 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj jedinečnú farmársk

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Horné Plachtince

168,000 € 1867 €/m²

EXKLUZÍVNA FARMA NA SAMOTE – 33 000 m², NOVOSTAVBA DOMU, ABSOLÚTNE SÚKROMIE | HORNÉ PLACHTINCE | OKRES VEĽKÝ KRTÍŠ

Reality Horné Plachtince

Farmárska usadlosť | 90 m²

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Horné Plachtince

168,000 € 1867 €/m²

NA PREDAJ JEDINEČNÝ STATOK – HOSPODÁRSKY DVOR S REGISTROM FARMY V OKRESE KOMÁRNO

Reality Komárno

Farmárska usadlosť | Záhradnícka | 600 m²

Predstavte si priestor, kde sa otvárajú nekonečné možnosti – od podnikania, cez chov koní až po

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Domy na predaj Komárno

1,350,000 € 2250 €/m²

Hospodárska usadlosť - Dlhé Pole

Reality Dlhé Pole

Farmárska usadlosť | 59 m²

Dream reality Vám ponúka na predaj rozľahlú hospodársku usadlosť s celkovou výmerou 64 399 m² -

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Domy na predaj Dlhé Pole

525,000 € 8898 €/m²

člen NARKS

Historický rodinný dom s bývalým vodným mlynom na samote pod lesom

Reality Bohunice

Farmárska usadlosť | Nezadaná | 200 m²

Predstavte si miesto, kde vás ráno budí len šum lesa, spev vtákov a zvuk tečúcej riečky. Miesto

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bohunice

260,000 € 1300 €/m²

URBANISTA | Rodinná farma s relaxačnými možnosťami pre všetkých

Reality Sklené

Farmárska usadlosť | Sklené | 335.5 m²

Urbanista vám exkluzívne predstavuje Rezort Turčan – unikátny areál s celkovou rozlohou 3,2 ha

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sklené

1,950,000 € 5812 €/m²

REZERVOVANÉ - PREDAJ – Hospodárska budova v centre obce Dvorec

Reality Dvorec

Farmárska usadlosť | 250 m²

Ponúkame na predaj samostatnú hospodársku budovu nachádzajúcu sa v centre obce Dvorec, okres Bá

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dvorec

135,000 € 540 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj vidiecka usadlosť so starším domom, hospodárskymi budovami a pozemkom 2104 m2 v obci Martovce.

Reality Martovce

Farmárska usadlosť | Martovce | 303 m²

Exluzívne len u nás! KÚSOK VIDIECKEHO SNA V OBCI MARTOVCE. Predstavte si svoje dni s vôňou čers

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Martovce

104,000 € 343 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23077)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie