Rodinný dom | Haydnova | 150 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave situovaný
Info v RK
Rodinný dom | Havlíčkova | 720 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty exkluzívne ponúka na predaj veľkolepú 4 podlažnú vilu situovanú
Info v RK
Rodinný dom | Pražská | 650 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú vilu s noblesným
Info v RK
Rodinný dom | Matúšova | 262 m²
SLOVAKIA SOTHEBY’S INTERNATIONAL REALTY ponúka na prenájom modernú 6-izbovú vilu s bazénom v pr
Info v RK
Rodinný dom | 150 m²
Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v jednej z najprestížnejšíc
Cena dohodou
Rodinný dom | Kráľovské údolie | 445 m²
RK REALIŤÁCI ponúka exkluzívne na predaj 6 izbovú, vilu s pozemkom o výmere 793 m2, v atraktívn
Info v RK
Rodinný dom | Dobšinského | 380 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj jedinečný rodinný dom v časti Starého Mesta pod bratislavskou žel
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Búdková | 240 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave spolu s pozemkom o výmere 767 m2 v lokalite Hor
899,000 € 3746 €/m²
Rodinný dom | Ostravská | 555 m²
Trojpodlažná, moderná, dvoj-generačná, 8- izbová rodinná vila na predaj, s modernou preskleneno
1,299,000 € 2791 €/m²
Rodinný dom | 95 m²
Predstavte si rannú kávu v slnkom zaliatej kuchyni s nádherným výhľadom na Bratislavský hrad
Cena dohodou
Rodinný dom | Medzierka | 76 m²
Realitná kancelária Assenzio exkluzívne Vám ponúka na prenájom samostatne stojaci, štýlový a ko
1,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Myjavská | 600 m²
Priestranný 8-izbový rodinný dom s veľkou záhradou sa nachádza v lukratívnej časti Bratislavy n
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 500 m²
Úplne nová 11-izbová vila s rozlohou 500 m2 a terasami 100 m2 sa nachádza na ulici Fialkové údo
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | V záhradách | 300 m²
Priestranný 7-izbový rodinný dom sa nachádza v tichej a vyhľadávanej lokalite nad hradom. Disp
2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 180 m²
Nové Rodinné domy na predaj Most pri Bratislave! Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť bývania v s
599,000 € 3328 €/m²
Rodinný dom | 205 m²
660,000 € 3220 €/m²
Rodinný dom | Slávičie údolie | 544 m²
Ponúkame na predaj architektonicky výborne navrhnutú a priestrannú 3-podlažnú rodinnú vilu situ
Cena dohodou
Rodinný dom | Andreja Plávku | 350 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom nadštandardný 8 izbový trojpodlažný rodinný dom na ulici And
3,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Révová | 210 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj átriový dom v radovej zástavbe s ustupujúcim podlažím v Starom
Cena dohodou
Rodinný dom | Matúšova | 270 m²
Loyalters by Bosen Group | Prenájom nadštandardného 5-izbového rodinného domu s bazénom, Matúšo
3,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Pwani Mchangani | 80 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj slnečný 2 izbový dovolenkový dom vo vyhľadávanom letovisku na
119,990 € 1500 €/m²
Rodinný dom | Vetvová | 91 m²
Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v Bratislave – Staré Mesto na
580,000 € 6374 €/m²
Rodinný dom | Drotárska cesta | 214.23 m²
Pozrite si krátke VIDEO k nehnuteľnosti tu: https://youtu.be/vyF26W8-QHw Nájsť modernú, techn
1,550,000 € 7235 €/m²
Rodinný dom | Buková | 202 m²
Priestranný trojpodlažný rodinný dom s garážou pod Bôrikom. 8-izbový trojpodlažný rodinný dom (
560,000 € 2995 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.