TOP PONUKA: Dom s dušou len pár minút od Lučenca – bývanie, chalupa aj investícia v jednom!

Reality Stará Halič

Rodinný dom | 120 m²

Hľadáte miesto, kde si konečne oddýchnete od ruchu mesta, no zároveň budete mať všetko na dosah

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Stará Halič

95,000 € 792 €/m²

Historické rodinné sídlo s pozemkom 4 727m2 - Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Parný mlyn | 170 m²

Realitná kancelária Novohrad vám exkluzívne ponúka na predaj unikátnu nehnuteľnosť s dušou a o

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

250,000 € 1471 €/m²

OPATOVÁ - PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM s PRAKTICKOU DISPOZÍCIOU

Reality Lučenec

Rodinný dom | Opatová | 830 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ dvojpodlažný rodinný dom v obľúbenej mestskej časti Opatová. Tento dom z

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

145,000 € 175 €/m²

OPATOVÁ- 4-i DOM S NAJKRAJŠÍM ZÁPADOM SLNKA TERASA-ALTÁNOK- GARÁŽ

Reality Lučenec

Rodinný dom | Opatová | 969 m²

NA PREDAJ 4-izbový RD s panoramatickým výhľadom v mestskej časti LUČENEC - OPATOVÁ POZEMOK: 96

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

Rekreačná chalupa s pozemkom 527 m2 v Malej Lehote

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | 78 m²

TUreality Vám ponúka na predaj kompletne zariadenú poschodovú rekreačnú chatu, chalupu s úžitko

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

74,900 € 960 €/m²

Predaj 5-izbový dom v Kameňanoch, okres Revúca

Reality Kameňany

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Čiastočne zrekonštruovaný dom s dvomi poschodiami, pivnicou a garážou v obci Kameňany. Spoločn

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kameňany

99,900 € 400 €/m²

člen NARKS

Na predaj Rodinný dom v obci Bzovská Lehôtka

Reality Bzovská Lehôtka

Rodinný dom | 650 m²

Realitná spoločnosť Realls Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa rodinný dom v o

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bzovská Lehôtka

153,000 € 235 €/m²

PREDAJ, Stará Kremnička, Rodinný dom - novostavba, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Stará Kremnička

Rodinný dom | Nezadaná | 185 m²

Realitný maklér Ing. Juraj Paulík, RSc. a realitná kancelária ESTY Real Estate s.r.o. Vám ponúk

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Stará Kremnička

99,000 € 535 €/m²

Predaj,rodinný dom v obci Rovňany,okres Poltár

Reality Rovňany

Rodinný dom | 200 m²

Exkluzívne PONUKA NA PREDAJ: DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM V OBCI ROVŇANY Ponúkame Vám na predaj p

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovňany

67,000 € 335 €/m²

AB ESTATE / NA PREDAJ 5-IZBOVÝ ROD.DOM PRI PARKU KÚPEĽOV SLIAČ S MINERÁLNOU VODOU NA POZEMKU

Reality Sliač

Rodinný dom | 240 m²

AB ESTATE exkluzívne ponúka : Takéto ponuky sa objavujú len výnimočne. Predstavte si bývanie

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Sliač

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Zadná | 267 m²

Rodinný dom je situovaný na slnečnom pozemku v kľudnej lokalite obce Čierny Balog vzdialenej ib

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Čierny Balog

149,000 € 558 €/m²

Rodinný dom (penzión) v obci Kremnické Bane

Reality Kremnické Bane

Rodinný dom | 478 m²

!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! IMG real ponúka na predaj rodinný dom (penzión) s investičným potenciálom

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kremnické Bane

57,000 € 119 €/m²

Predaj novostavieb – Nová Opatová, Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Na jazerách | 120 m²

Predaj novostavieb – Nová Opatová, Lučenec Cena od 250 000 € • Výmery 90–120 m² • Rôzne štádiá

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

250,000 € 2083 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Chyžné

Reality Chyžné

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Chyžné. Na stave domu alebo velkosti pozemku

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Chyžné

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavské Janovce

Reality Rimavské Janovce

Rodinný dom | 105 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Janovce. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Rimavské Janovce

100,000 € 952 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Mýtna

Reality Mýtna

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Mýtna. Na stave domu alebo velkosti pozemku č

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Mýtna

Cena dohodou

TU reality ponúka rodinný dom 16 min od Banskej Bystrice

Reality Lučatín

Rodinný dom | 1,073 m²

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video obhliadku:

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lučatín

210,000 € 196 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované - Exkluzívne na predaj rodinný dom v tichej lokalite

Reality Detva

Rodinný dom | Laštek | 164 m²

Rezervované - LDreality Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj novostavbu jednopodlažného

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Detva

275,000 € 1677 €/m²

Malebná chalupa na predaj na Hriňovských Lazoch, Hriňová- Snohy

Reality Hriňová

Rodinný dom | Snohy | 80 m²

Ponúkame na predaj malebnú chalupu v lone prírody, kde "líšky dávajú dobrú noc", kde signál je

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hriňová

85,000 € 1063 €/m²

TU reality ponúka rodinný dom 16 min od Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 1,073 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

210,000 € 196 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Hriňová

Vidiecky dom | Snohy | 80 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hriňová

85,000 € 1063 €/m²

Rodinný dom / rekreačná chata v Krupine – lokalita Líška

Reality Krupina

Rodinný dom | Líška | 144 m²

Realitná kancelária DOMY BYTY POZEMKY s. r. o. ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom / rekrea

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Krupina

125,000 € 868 €/m²

Miesto pre rodinný život – 4-izbový dom s garážou v Novej Bani.

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Kamenárska | 150 m²

Dom ponúka pokojné bývanie s dostatkom priestoru pre každodenný rodinný život. Realitná kancel

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

129,900 € 866 €/m²

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM, HONTIANSKÉ TESÁRE

Reality Hontianske Tesáre

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Znížená cena! Ak hľadáte dom s veľkým potenciálom v pokojnej obci, no zároveň v blízkosti znám

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hontianske Tesáre

85,000 € 447 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8516)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie