Rodinný dom | 200 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom - výnimočnú nehnuteľnosť s neobmedzenými možnosťami v tic
785,000 € 3925 €/m²
Rodinný dom | Národná | 150 m²
BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj starší, prízemný a čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový rodin
180,880 € 1206 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na prenájom komfortné priestory v zariadenom poschodovom rodinnom dome, vhodné pre fir
Info v RK
Rodinný dom | 139 m²
PATRIOT reality vám ponúka na predaj útulne zrekonštruovaný jednopodlažný rodinný dom, ktorý sa
235,000 € 1691 €/m²
Rodinný dom | 370 m²
Patriot reality vám ponúka na predaj rodinný dom, s dvomi samostatnými bytovými jednotkami. Nac
45,000 € 122 €/m²
Rodinný dom | Španielsko
Vitajte v Asperii, novom rezidenčnom a komerčnom komplexe v srdci centrálneho parku v Estepone,
395,000 € 4293 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Ponúkame na predaj architektonicky zaujímavý rodinný dom v pokojnej lokalite obce Santovka, sit
185,000 € 1028 €/m²
Rodinný dom | 103 m²
Patriot reality vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom typu bungalov, nachádzajúci sa v poko
228,000 € 2214 €/m²
Rodinný dom | Španielsko
Vitajte v 4. fáze veľmi úspešného projektu Alcazaba Lagoon, ktorý nasleduje po úplnom vypredaní
394,000 € 6355 €/m²
Vidiecky dom | 0 m²
Realitná kancelária PATRIOT Reality vám exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom v pôvodn
49,000 €
Rodinný dom | 150 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj nehnuteľnosť v obci Ostrý Grúň
135,000 € 900 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka na predaj rodinný dom v obci Kleňany , okres Veľký K
35,000 389 /m²
Vidiecky dom | 0 m²
Realitná kancelária PATRIOT Reality ponúka na predaj vidiecky rodinný dom nachádzajúci sa v pok
85,000 €
Rodinný dom | Horša | 290 m²
Mám pre vás nehnuteľnosť,v ktorej môžete bývať hneď a až následne si pripraviť financovanie jej
1,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Horša | 290 m²
330,000 € 1138 €/m²
Rodinný dom | Španielsko
Bliss Homes – Bývajte medzi morom a horami v Casares Casares je často považovaný za jedno z naj
321,000 € 3567 €/m²
Rodinný dom | 210 m²
PATRIOT reality vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s pivnicou, ktorý sa nachádza v b
Cena dohodou
Rodinný dom | Dlhá | 108 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v tichej časti v stabilizovanom území v
389,900 € 3610 €/m²
Rodinný dom | Nová | 185 m²
Ponúkame Vám na predaj 6 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v stabilizovanom území v príjemno
305,000 € 1649 €/m²
Rodinný dom | Trebuľková | 200 m²
Ponúkame na predaj výborne dispozične riešenú novostavbu 5-izbového rodinného domu v stave holo
645,000 € 3225 €/m²
Rodinný dom | Jelšová | 150 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinný dom s garážou typu bungalov v príjemnom t
339,000 € 2260 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 98 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s pokojom a súkromím rodinného domu? Tento zrekonštr
129,990 € 1326 €/m²
Rodinný dom | Hlinícka | 216 m²
Hľadáte skutočný domov pre veľkú rodinu v Myjave? Teraz za lepšiu cenu! Ak potrebujete priesto
243,000 € 1125 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²
Hľadáte priestor, kde sa vaše sny nebudú musieť prispôsobovať stenám? Väčšina ľudí hľadá hotové
125,000 € 977 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.