Kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom V obci Bezenye-Paprét

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 5-izbový tehlový rodinný dom 139 m2 na pozemku

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj

175,000 € 1259 €/m²

Vytvorte si svoj vlastný ranč na pozemku so stajňami a kruhovkou, vlastným prírodným jazierkom a 3-izbovým rodinným domom

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye |

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový montovaný rodinný dom 70 m2 + garáž na rozľahlom pozemku o rozl

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Bezenye

329,000 € 5171 €/m²

Veľký 3-izbový byt v radovej zástavbe v obci Levél

Reality Levél

Rodinný dom | Maďarsko | Levél |

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Levél. Ponúkame Vám na predaj veľký 3-izbový byt v radovej

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Levél

137,500 € 1375 €/m²

Útulný 4-izbový vidiecky dom v slepej ulici v obci Rajka

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izbový vidiecky dom 105 m2 na pozemku o rozlohe 471 m2 s výborn

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj

266,000 € 2533 €/m²

Nadštandardný 5-izbový rodinný dom s výbornou polohou v obci Levél

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame Vám na predaj moderný 5-izbový rodinný dom v obci Levél, Maďarsko

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj

329,000 € 1778 €/m²

Komfortné rodinné bývanie: Podpivničený 5-izbový rodinný dom v obci Bezenye

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame Vám na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plocho

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj

245,000 € 2722 €/m²

Ihneď voľný a kompletne zariadený dvojgeneračný rodinný dom v kúpeľnom meste Mosonmagyaróvár

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj ihneď voľný, kompletne zariadený dvojgeneračný rodinný dom (časť dvojdom

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj

199,000 € 1860 €/m²

VYMEŇTE byt za priestranný dom v STUPAVE

Reality Stupava

Rodinný dom | Hollého | 115 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stupava

399,000 € 3470 €/m²

RIEVKY Premium, POSLEDNÝ 5-i RD s POTOKOM a LESOM v boutique rezorte

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 139 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj POSLEDNÝ 5-izbový rodinný dom v unikátno

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

729,900 € 5251 €/m²

LIMBACH, 176 m2 – kompletne zrekonštruovaný 5-i rodinný dom

Reality Limbach

Rodinný dom | SNP | 176 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 5-i rodinný do

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Limbach

Cena dohodou

VEĽKÁ PAKA, 4-i dom, 127 m2 – pozemok 510 m2, novostavba, veľká TERASA

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Veľká Paka | 127 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj skolaudovanú novostavbu 4-izbového rodin

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

329,500 € 2594 €/m²

4-izbový rodinný dvojdom s výborným napojením na R7

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Horná Potôň | 92 m²

Ing. Ildikó Marczellová, RESPECT REAL, ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného dvojdomu

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

209,990 € 2283 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba, 5-izbový RD, UP 114 m2, pozemok 304 m2.

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Hlboká cesta | 114 m²

Predáme novostavbu RD - dvojpodlažnú 1/2 dvojdomu v obci Chorvátsky Grob. Dom je 5-izbový,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

328,000 € 2877 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj veľký 5 izbový rodinný dom so záhradou v Piešťanoch

Reality Piešťany

Rodinný dom | Na Lehote | 230 m²

Na predaj veľký 5 izbový rodinný dom v Piešťanoch Adresa: Na Lehote 7096/13, 921 01 Piešťany

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Piešťany

559,500 € 2433 €/m²

Novinka
Novinka

TOP PONUKA: RODINNÝ DOM V CENTRE OBCE BOHDANOVCE NAD TRNAVOU

Reality Bohdanovce nad Trnavou

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

TOP PONUKA | RODINNÝ DOM V CENTRE OBCE BOHDANOVCE NAD TRNAVOU 🌟 Ponúkame na predaj samostatne

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bohdanovce nad Trnavou

199,990 € 2000 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný rodinný dom v pokojnej lokalite len kúsok od Bratislavy

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj rodinný dom situovaný v tichej a príjemne

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

145,000 € 853 €/m²

Novinka
Novinka

Ponuka RD s rozsiahlym pozemkom v katastri Zemplínska Teplica, okres Trebišov

Reality Zemplínska Teplica

Rodinný dom | Okružná | 90 m²

Predaj – tradičný sedliacky rodinný dom s veľkým pozemkom, Zemplínska Teplica, okr. Trebišov P

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemplínska Teplica

97,900 € 1088 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE Predaj RD v rekreačnej oblasti Zochova chata

Reality Pezinok

Rodinný dom | Modra | 150 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ rodinný dom nachádzajúci sa v tichej

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pezinok

Cena dohodou

PREDAJ 3-i RD, garáž vhodná na podnikanie - autoservis

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Smreková | 120 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

399,900 € 3333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 6-izbového rodinného domu s wellnessom v Starej Turej

Reality Stará Turá

Rodinný dom | Sadová | 410 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ priestranný 6-izbový rodinný dom s vn

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

295,000 € 720 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 6- IZBOVÝ RD S DVOJGARÁŽOU,VEĽKÝ POZEMOK 1,65ha

Reality Levice

Rodinný dom | . | 270 m²

6-izbový rodinný dom s DVOJGARÁŽOU a VEĽKÝM POZEMKOM 16 500 m² – v obci Podlužany len 3 km od L

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Levice

410,000 € 1519 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 4-i rodinný dom alebo investičná príležitosť, Podunajské Biskupice

Realitná kancelária NestGroup vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 4-izbový samostatne stojaci rodin

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA RD so záhradou a garážou, Gruzínska ulica-Prievoz, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Gruzínska | 280.83 m²

Realitná kancelária NestGroup Vám prináša EXKLUZÍVNU príležitosť na kvalitné a pokojné bývanie

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

DOM BEZ KOMPROMISOV - VEĽKÝ 5-IZBOVÝ RD, 250 m2, ZÁHRADA

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | . | 250 m²

RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POTENCIÁLOM - VYTVORTE SI BÝVANIE PODĽA SEBA. Hľadáte dom, ktorý si môžet

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolný Štál

179,000 € 716 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23053)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie