3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3
339,990 € 4613 €/m²
4 izbový byt | Béžová | 87 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-
449,990 € 5172 €/m²
3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²
469,990 € 3546 €/m²
4 izbový byt | Planckova | 89.83 m²
274,990 € 3061 €/m²
4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²
399,990 € 3921 €/m²
Reštauračné priestory | Saratovská | 81.2 m²
Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom projekte Saratovská 22 v Dúbravke nebytov
339,000 € 4175 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
212,974.33 € 3450 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
160,501 € 3831 €/m²
3 izbový byt | Hurbanova | 95 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Ponúkam na prenájom nadštandardný byt v centre mesta na Hurbano
950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dolná | 77 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By
313,200 € 4068 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 41.73 m²
Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno
164,900 € 3952 €/m²
1 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 40 m²
NEWCASTLE | Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého nájomníka pre tento pekný a dobre udržiavaný by
500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bottova | 52 m²
DOMOVINA real ponúka NA PRENÁJOM zariadený 2 izbový byt s balkónom, rekuperáciou a garážovým st
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Zátišie | 120 m²
Spoločnosť DOMOVINA real ponúka exkluzívne na PREDAJ unikátny 4-izbový byt na 2NP. s výhodami r
449,000 € 3742 €/m²
Rodinný dom | Petra Straku | 167 m²
Ponúkame na predaj moderný 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Vinohrádok v Malackách
419,000 € 2509 €/m²
Rodinný dom | 30 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k
115,000 € 3833 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l
375,000 € 3472 €/m²
3 izbový byt | 101 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt s loggiou v obci Lužianky,
179,000 € 1772 €/m²
3 izbový byt | 101 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt
184,000 € 1822 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.