Pozemok pre rodinné domy | Zábrežná | 778 m²
Predáme stavebný pozemok pre stavbu rodinného rodinné domu v Rajeckých Tepliciach, na Zábrežnej
189,750 € 244 €/m²
2 izbový byt | Šámot | 64.45 m²
Ponúkame možnosť kúpy 2izbového bytu s terasou a pivnicou v obci Šámot, z ktorej je vybudované
140,000 € 2172 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 171 m²
Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý
409,000 € 3392 €/m²
Rodinný dom | 114.9 m²
Moderné nízkoenergetické 5 izbové rodinné domy v Šúrovciach V katastrálnom území Veľké Šúrovce
265,000 € 2306 €/m²
Rodinný dom | 98.45 m²
V pokojnej časti obce Topoľnica vzniká nový projekt šiestich moderných rodinných domov. Ide o t
204,100 € 2073 €/m²
Rodinný dom | Pri Kríži | 253 m²
Dom, kde sa spája komfort, súkromie a praktické technológie pre každodenný život. Takto by sa d
679,000 € 2684 €/m²
2 izbový byt | Údernícka | 42 m²
HD reality ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt s vlastným vyhradeným parkovacím státím v uz
680 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Koncová | 558 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory. Celková v
75,400 € 135 €/m²
3 izbový byt | Hrušková | 77 m²
Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – kompletne zariadený 3-izbový v blízkosti cent
940 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
3 izbový byt | Jelenia | 58 m²
TOP MAKLÉR ponúka 2,5-izbový byt v Starom Meste so samostatným vstupom a atmosférou, ktorú v be
260,000 € 4483 €/m²
2 izbový byt | Jelenia | 58 m²
260,000 € 4483 €/m²
3 izbový byt | Lenardova | 71.23 m²
Realitná kancelária Surani Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt vo vyhľadávanej
237,000 € 3327 €/m²
3 izbový byt | Jelenecká | 80 m²
Hľadáte moderné, pokojné a zároveň perspektívne bývanie s potenciálom do budúcnosti? Ponúkame
250,000 € 3125 €/m²
4 izbový byt | Hrušková | 155.07 m²
Hľadáte bývanie, ktoré nekombinuje len štýl a priestor, ale aj status a bezstarostnosť? Predsta
299,980 € 1934 €/m²
3 izbový byt | Hrušková | 68.4 m²
Snívate o modernom bývaní na pokojnom mieste, ktoré je zároveň na dosah všetkého podstatného? V
193,980 € 2836 €/m²
2 izbový byt | Hrušková | 53.5 m²
Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – úplne nový a kompletne zariadený 2-izbový v bl
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Dostojevského rad | 161 m²
Royalty's ponúka na predaj výnimočný mezonetový byt na prestížnej adrese v srdci Starého Mesta.
755,000 € 4689 €/m²
3 izbový byt | Československej armády | 72 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mesto, na ulici Českosl
249,000 € 3458 €/m²
1 izbový byt | Na pasekách | 25.13 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v novostavbe - miestna časť Rač
153,000 € 6088 €/m²
Rodinný dom | Žltá | 127 m²
Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis
789,000 € 6213 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²
Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /
750,000 € 600 €/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý
129,000 € 4448 €/m²
3 izbový byt | Hubeného | 81.31 m²
Exkluzívne na predaj 3 izbový byt v štvorpodlažnom bytovom tehlovom dome s vnútroblokom na Hube
319,000 € 3923 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.