5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²
Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.
689,000 € 4593 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 77 m²
Novostavby radových domov v Dojči – 6 samostatných jednotiek s vlastným vchodom, vlastnou záhra
159,900 € 2077 €/m²
Záhrada | Bojnická | 360 m²
Pekná vyčistená záhrada v osade Žabí Majer na severnej strane, blízko železnice a vodného kanál
60,000 € 167 €/m²
4 izbový byt | 117.95 m²
TARGETreal ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v komplexe Liget s výhľadom na panorámu Bra
Info v RK
Garsónka | Estónska | 10 m²
Dáme do prenájmu samostatnú uzamykateľnú izbu v zdielanom byte na Estonskej ulici v Bratislave
300 €/mesiac 30 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko
BHS Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Kittsee o veľkost pozemku je 549 m2. Rozmery p
173,000 € 315 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
BHS Reality ponúka exkluzívne na predaj práve dokončenú nízkoenergetickú novostavbu rodinného
450,000 € 3261 €/m²
4 izbový byt | 86.7 m²
Ponúkame na predaj moderný 4 izb. byt kde po práve dokončenej ešte nepoužívanej kompletnej reko
358,000 € 4129 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 4,434 m²
5 STARS Realitná agentúra vám ponúka na predaj výnimočný rekreačný pozemok o výmere 4434 m², na
34,990 € 8 €/m²
3 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 114.73 m²
HERRYS - Na prenájom luxusný 3-izbový byt s terasou a výhľadom na Dunaj v projekte River Park
2,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Poštová | 30.62 m²
HERRYS - Na prenájom dizajnový 1,5 izbový apartmán v pamiatkovej budove UNO Poštová Residence
750 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Sokolská | 72 m²
HERRYS - Na prenájom útulný 3 izbový byt v Starom meste Realitná kancelária HERRYS ponúka na p
850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²
HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re
710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Bottova | 153.84 m²
HERRYS - Na prenájom jedinečný 5-izbový byt s veľkou terasou v srdci downtownu Realitná kancel
4,000 €/mesiac 26 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 80 m²
Zariadený 3-izbový byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží bytového domu na Karadžičovej ulici.
315,000 € 3938 €/m²
2 izbový byt | Seberíniho | 57.39 m²
Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou na Seberíniho ulici
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bottova | 69.34 m²
HERRYS - Na prenájom krásny, svetlý, úplne nový 3-izbový zariadený byt v novostavbe Metropolis
2,000 €/mesiac 29 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bottova | 68.56 m²
HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS R
1,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bottova | 51.49 m²
HERRYS – Na prenájom dizajnový 2-izbový byt s parkovaním v projekte Metropolis Realitná kancel
800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 38 m²
HERRYS - Na prenájom zariadený 2 izbový byt s parkovacím miestom v novostavbe MATADORKA Realit
650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²
HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn
670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Na pažiti | 81 m²
Hľadáme mladú rodinku do krásneho moderného trojizbáku v Trenčíne v lokalite Na Pažiti. Byt je
274,900 € 3394 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 171 m²
Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý
409,000 € 3392 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičová ulica | 110.71 m²
ELEGANTNÝ MEZANÍN SO ZÁHRADOU V PREDSTAVÁCH VAŠEJ RODINY – ALŽBETIN DVOR Realitná kancelária R
365,000 € 3297 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.