!!! Výrazne znížená cena !!! Novostavba RD Dolná Streda Nová ul.

Reality Dolná Streda

Rodinný dom | Nezadaná | 106 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu na Novej ul. v Dolnej Strede. Dom s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dolná Streda

355,000 € 3349 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

Ušetrite 20.000 EUR - 3i byty v projekte Nový Majer - s parkovacím státím v garáži a kobkou v cene

Reality Stupava

3 izbový byt | Pri majeri | 131.58 m²

Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 3-izbové byty s balk

Publikované: 26.10.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Stupava

275,834 € 3040 €/m²

Top
Top

LUXUSNÝ PENTHOUSE NA KOLIBE S VÝHĽADOM, KTORÝ VÁM VEZME DYCH

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 192 m²

Predstavte si, že sa každé ráno budíte v priestore, kde sa moderná architektúra spája s nekoneč

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 4948 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ S PANORAMATICKÝMI TERASAMI

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

370,000 € 5303 €/m²

Top
Top

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný, priestranný, zariadený 3 izb. byt /CENTRUM + parkovné miesto/ Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Nalepkova | 130.6 m²

Ponúkame Vám jedinečnú nehnuteľnosť a výbornú investíciu, luxusný 3 izbový byt na ul. Nálepkova

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Piešťany

495,000 € 3790 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

1,5-IZBOVÝ BYT-PRAŽSKÝ TYP, RAKETOVÁ - NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Raketová | 43 m²

Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt o výmere 43 m² nachádzajúci sa na Raketovej ulici v mestskej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

151,990 € 3535 €/m²

Top
Top

Moderný 2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE NA FURČI s parkovacím miestom v cene

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na hore | 56.8 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, zeleň, výbornú dostupnosť do centra a občianskú vybavenosť?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

215,000 € 3785 €/m²

Top
Top

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt v predpredaji v Novom Hlohovci – ideálny na investíciu aj plnohodnotné bývanie

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²

Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

157,990 € 2867 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÝ DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V PIEŠŤANOCH: 80 m², 2 BAZÉNY, TOP AREÁL

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 80 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

299,900 € 3749 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

HD REALITY, predaj priestranný 3-izbový byt - Partizánska cesta

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Partizánska cesta | 79.9 m²

HD REALITY, ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bys

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

219,900 € 2752 €/m²

Top
Top

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt s veľkorysým balkónom, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 66.51 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája modernú architektúru, kvalitné spracovanie a pokojné prostredie v

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zvolen

259,000 € 3894 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

Areté real - Predaj veľmi pekného, výborne dispozične riešeného 5-izbového rodinného domu s garážou vo vyhľadávanej lokalite, obec Limbach, ul. Pri Kockách

Reality Limbach

Rodinný dom | Pri Kockách | 196 m²

Ponúkame na predaj priestranný, veľmi pekný, výborne dispozične riešený 5-izbový rodinný dom s

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Limbach

549,900 € 2898 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite pri Mlynskom náhone na Českej ul.

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Česká | 177.7 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

499,990 € 2814 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2+kk byt po novej modernej rekonštrukcii na sídlisku Furča - Buzulucká ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

185,990 € 4325 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1390)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie