2-izbový byt 53,06 m², Kazanská, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 49.5 m²

Realitná kancelária Maxim Real vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt v projekte Ecohouse

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

229,900 € 4644 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 2A

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 69.43 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

187,000 € 2693 €/m²

Top
Top

Nadštandardný 4 izbový byt s terasou.

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Devínska cesta 102 | 113.83 m²

DISPOZÍCIA Ide o štvorizbový byt s hlavnou spálňou + 2 ďalśie izby, ktoré spoločne tvoria nočnú

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

Krásne 4-izbové domy v trojdome v štandarde

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Pod záhradami | 124 m²

Veľkometrážne domy v radovej výstavbe (trojdom) na predaj v srdci obce Vrakúň. V cene je aj tep

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

182,000 € 1468 €/m²

Top
Top

Na predaj príjemný 2-izbový byt s predzáhradkou v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

2 izbový byt | Scilová | 44.5 m²

Exkluzívne na predaj príjemný 2-izbový byt s privátnou predzáhradkou v Hamuliakove – bývanie pr

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

239,900 € 5391 €/m²

Top
Top

Na prenájom obchodný priestor Cintorínska ulica Nitra

Reality Nitra

Obchodné priestory | Cintorínska | 170 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne rekonštruované obchodné priestory vo výbornej lokalite v šir

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Top
Top

Bytový dom PINIA: predaj moderného 2-izbového bytu 8C s balkónom, skladom na podlaží a vonkajším parkovacím miestom

Reality Vrútky

2 izbový byt | Palackého | 70.89 m²

Ponúkame na predaj moderne riešený 2-izbový byt s označením 8C v novostavbe bytového domu PINIA

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Vrútky

193,000 € 2723 €/m²

Top
Top

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 3-izbový byt 6B

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Byt sa nachádza n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

264,400 € 2725 €/m²

Top
Top

Slnečný, priestranný a klimatizovaný 3- izb. byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, ul. Adámiho, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 82 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

273,900 € 3340 €/m²

člen NARKS
Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

Na predaj garáž s pozemkom – Teslova ulica, Ružinov (Bratislava)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 15.5 m²

Ponúkame na predaj praktickú radovú garáž s vlastným pozemkom vo vyhľadávanej lokalite na Teslo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

42,000 € 2710 €/m²

Top
Top

Posledný 2-izbový byt s predzáhradkou 135 m² a parkovaním v tichej časti Bratislavy – iba 8 bytov v dome !

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Železničná | 52 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s predzáhradkou a vlastným parkovacím státím v novostav

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

244,900 € 4710 €/m²

Top
Top

Slnečný 3-izbový byt 91 m² | 2 balkóny | parkovanie | RUSTICA – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný na 2. nadzemnom podlaží

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

345,000 € 3791 €/m²

Top
Top

Bývanie pod lesom , ktoré má atmosféru – Záhorská Bystrica, Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²

V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

779,000 € 3043 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na predaj 3 izbový byt na Romanovej ulici s loggiou a šatníkom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Romanova | 72 m²

3-izbový byt na predaj v Bratislave - Petržalka Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na pred

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,990 € 3611 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

4-izbový byt 116 m² | krb | terasa | garážové státie | Svetlá ulica – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Svetlá | 121 m²

Ponúkame na prenájom slnečný a priestranný 4-izbový byt o výmere 116 m² + terasa a garážové stá

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

3-izbový byt | 67 m² | pôvodný stav | Kostlivého ulica | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kostlivého | 67 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej časti Ružinova na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 3433 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Na predaj pekný 3i byt po rekonštr.TN-Sihoť, 65m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | M.Turkovej | 65 m²

🏠 Hľadáte domov, kde slovo „pohoda“ naberá reálny rozmer? ✨ Predstavujeme vám tento krásny, ko

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

164,999 € 2538 €/m²

Top
Top

Čaňa - dom, garáž - 2 bytové jednotky, 6 izb., úžitková plocha spolu 192 m2

Reality Čaňa

Rodinný dom | Osloboditeľov | 192 m²

Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame priestranný 6 izbový RODINNÝ DOM , v o

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čaňa

255,000 € 1328 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Na predaj 6i Rezidencia Častkovce, bazén, 817m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 300 m²

Predstavujeme vám exkluzívnu rodinnú rezidenciu v obci Častkovce, ktorá ponúka výnimočný priest

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

349,990 € 1167 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23096)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30370)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Reality v Martine (737)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie