2 izbový byt | Petra Jilemnického | 60 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom na ulici Petra Jilemnického v No
184,000 € 3067 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²
Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer
86,900 € 149 €/m²
2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²
Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali
157,990 € 2867 €/m²
Apartmán | Rekreačná | 80 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T
299,900 € 3749 €/m²
4 izbový byt | Košická | 149.8 m²
Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ
539,000 € 3598 €/m²
Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²
Predáme nadštandardný novší (2009) rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými
729,000 € 2322 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
212,974.33 € 3450 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
160,501 € 3831 €/m²
1 izbový byt | Poštová | 38.09 m²
Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta
265,000 € 6957 €/m²
1 izbový byt | Tomášikova | 40.4 m²
Ponúkame na predaj 1 izbový byt v lokalite s dlhodobo vysokým dopytom po nehnuteľnostiach v rez
184,000 € 4554 €/m²
Rodinný dom | Horné Dubové 95 | 120 m²
Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, z ktorého ste za pár minút v meste? Ponúkame na predaj priest
189,900 € 1583 €/m²
Rodinný dom | Janova Lehota 275 | 250 m²
Hľadáte absolútny únik z civilizácie, milujete prírodu, zvieratá, alebo snívate o vlastnej far
269,000 € 1076 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
IBA U NÁS Ponúkame na predaj priestranný moderný 4-izbový bungalov, UP 115m2 + átrium 27m2, + p
459,000 € 3279 €/m²
2 izbový byt | Herlianska | 57 m²
Niektoré byty majú atmosféru, pokoj a pocit, že sem jednoducho patríte. Tento byt na Herlianske
239,000 € 4193 €/m²
4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²
HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík
Cena dohodou
Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²
HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit
1,250,000 € 6098 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani
430,000 € 4282 €/m²
1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²
HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re
710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY
285,000 € 4711 €/m²
2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²
HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn
670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom
690,000 € 3491 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 74 m²
HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár
285,000 € 3851 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 68.56 m²
HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS R
1,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²
HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka
299,900 € 5554 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.