EXKLUZÍVNY PENTHOUSE S VEĽKORYSOU TERASOU | Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 223 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť bývať na vrchole – doslova aj obrazne. Tento nadštandar

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 4439 €/m²

Top
Top

PREDAJ | priestranný 2-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhradnícka | 49.8 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 49,75m2 v novom projekte na ulici Záhradní

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 5402 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor na prenájom – budúci nájom od 06/2027 | Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Záhradnícka | 119.25 m²

Ponúkame na budúci prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa v atraktívnej a dobre dostupnej l

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

3i dom s veľkým pozemkom v príjemnom prostredí - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Koncová | 158 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL v exkluzívnom zastúpení klienta, Vám ponúka na predaj príjem

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

450,000 € 2848 €/m²

Top
Top

Priestranný 4-izbový byt s lodžiou – 105,6 m², Športová ul.

Reality Rohožník

4 izbový byt | Športová | 105 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s murovaným šatníkom, pivnicou a veľkou lodžiou,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Rohožník

159,000 € 1514 €/m²

Top
Top

PREDAJ STREŠNÝ 4 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU BRATISLAVA RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²

Realitná kancelária – INGRE.SK - ponúka na predaj 4-izbový penthouse 86,54 m² s veľkorysou ter

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 5046 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Vyhľadávanie investičných projektov v oblasti bytovej výstavby

Reality Valaliky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 0 m²

V mene nášho klienta vyhľadávame vhodné investičné projekty v oblasti bytovej výstavby na celom

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na kúpa Valaliky

Cena dohodou

Top
Top

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 0 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

SKY PARK výnimočná ponuka - 2 izbový byt v II. veži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 51.2 m²

Ponúkam na predaj luxusné bývanie v projekte SKY PARK. Jedná sa o 2-izbový byt s výbornou polo

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

325,000 € 6348 €/m²

Top
Top

Predaj, 1 izbový byt s parkovacím miestom, Šelpice

Reality Šelpice

Rodinný dom | 30 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šelpice

115,000 € 3833 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Predaj, zariadená novostavba 4 izbový dom s terasou, Špačince

Reality Špačince

Rodinný dom | 108 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Špačince

375,000 € 3472 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Novostavba, 3 izbový byt s pozemkom, terasa, parkovanie, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lužianky

184,000 € 1822 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Skladové haly na prenájom pri D1, 900 až 1000 m²

Reality Slovenská Nová Ves

Priestor pre sklad | 968 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom skladové haly v Slovenskej Novej Vsi s výborným na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Slovenská Nová Ves

2,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Novostavba, 3 izbový byt, loggia, parkovanie, vlastný pozemok, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt s loggiou v obci Lužianky,

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lužianky

179,000 € 1772 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3-izbový byt s loggiou po rekonštrukcii, 66 m², Trnava, Prednádražie

Reality Trnava

3 izbový byt | 72 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2847 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PRENÁJOM, 2 izbový byt s loggiou, parkovacie státie, TERRA OPOY

Reality Opoj

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou v Opoji. Byt sa nachádza na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Opoj

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Predaj, 2 izbový byt s predzáhradkou 86 m2, Boleráz

Reality Boleráz

2 izbový byt | 63 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v obci Boleráz, len 11 minút od

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Boleráz

145,900 € 2316 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Predaj, Novostavba 2 izbový byt s predzáhradkou, Boleráz

Reality Boleráz

2 izbový byt | 63 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Boleráz

139,900 € 2221 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Novostavba 3 izbový byt s loggiou a parkovacím státím, Boleráz

Reality Boleráz

3 izbový byt | 75 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou v novo projekte v obci Bolerá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Boleráz

159,900 € 2132 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Hlohovec, 6 izbový rodinný dom, veľký pozemok, bazén

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohovec / Gorkého | 282 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom v Hlohovci, ktorý patrí medzi najatraktí

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

398,000 € 1411 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj, Rodinný dom s garážou, novostavba v centre obce Boleráz

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Hľadáte rodinný dom na predaj v Bolerázi? Ponúkame novostavbu moderného dvojpodlažného rodinné

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Boleráz

284,000 € 1806 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na prenájom 3izb. byt v GAUDI Bazová - 78 m2 + 16m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bazová | 78 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v bytovom dome GAUDI na Bazovej ulici č.

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom priestranného 3-izbového bytu / možnosť úpravy na 4-izbový / 130 m² / Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie Martina Benku | 130 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s možnosťou dispozičnej úpravy na 4-izbový o celk

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

3-izbový pražský byt pri Novej nemocnici, Ipeľská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu na Ipeľskej ulici na sídlisku Terasa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,900 € 3907 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Rodinné domy na predaj (23057)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Upresniť hľadanie