Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
4 izbový byt | Tyrkysová | 102 m²
- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu
420,000 € 4118 €/m²
Rodinný dom | Tyrkysová | 102 m²
420,000 € 4118 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sekčovská | 961 m²
Hľadáte ideálne miesto pre váš nový dom? Tento slnečný a priestranný pozemok v Kapušanoch ponúk
109,000 € 113 €/m²
2 izbový byt | Sládkovičova | 54 m²
Ponúkame na predaj 2-izbové byty v novom rezidenčnom projekte na ulici Sládkovičova, priamo v c
121,900 € 2257 €/m²
1 izbový byt | Kadnárova | 45 m²
Pripravujeme do ponuky voľný od 1.júna (na prenájom moderný a kompletne zariadený 1-izbový byt
500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Stromová | 139.06 m²
Realitná kancelária Angels Real Vám prináša exkluzívne do ponuky krásny 4-izbový rodinný dom s
454,000 € 3265 €/m²
Rekreačný pozemok | _ | 727 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 727m², ktorý sa nachádzajúci na okraji obce Ľubiet
33,445 € 46 €/m²
4 izbový byt | Mukačevská | 73 m²
PONUKAME NA PRENÁJOM 4-izbový byt na Sídlisku 3 v Prešove. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej čas
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Ďumbierska | 41 m²
PONUKAME NA PRENÁJOM 1-izbový byt na ulici Ďumbierska v Prešove. Byt sa nachádza na sídlisku S
590 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Ulica Spartakovská | 30 m²
Ponúkam na prenájom 1-izbový byt v Trnave pri City Arene na Spartakovskej ulici. Byt je komplet
570 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Prostějovská | 40 m²
Ponúkame Vám na predaj útulný 1 izbový byt v pôvodnom stave s možnosťou vytvorenia funkčného 2
126,900 € 3173 €/m²
4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 88.02 m²
Ponúkame na predaj výnimočný moderný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Cubicon II,
409,900 € 4657 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
Rodinný dom | Hviezdna | 160 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom, ktorý vďaka dokončeniu a rozsiahlym ú
264,000 € 1650 €/m²
2 izbový byt | Kresánkova | 63.35 m²
Ponúkame na prenájom atypický, zariadený, veľký, tehlový 1–izbový byt v novostavbe na Dlhých Di
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Priemyselná zóna | Svornosti | 1,103 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislava- Podunajské Biskupice, hlavný ťah smer D4R7 Ro
350 €/m2 350 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 55 m²
PRENÁJOM: Reprezentatívny priestor na Štefánikovej – kancelária, salón alebo bývanie Realitná
800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 60 m²
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: NOVOSTAVBA – ANNA PARK, Slávičia ul, Miloslavov, Výťah. 2-izbový byt, vý
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Béžová | 57 m²
PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT – NOVOSTAVBA SLNEČNICE Kompletne zariadený | Parkovanie | Petržalka – Bra
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Mierová | 1 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – NOVOSTAVBA NA REPÍKOVEJ ULICI, BRATISLAVA! Dva samostatné 5-izbové rod
629,000 € 629000 €/m²
1 izbový byt | Beňadická | 35 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt s možnosťou využitia ako 1,5-izbov
184,000 € 5257 €/m²
3 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 78 m²
LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt po nadštandardnej kompletnej rekonštrukcii
159,500 € 2045 €/m²
2 izbový byt | Na výslní | 84 m²
EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – Štýlový 2-izbový rohový byt s veľkou terasou (29 m²) a garážou | VILL
720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.