2 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt situovaný v komornom proj
479,000 € 3894 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový apartmán situovaný
299,999 € 4615 €/m²
2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61.64 m²
FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
299,000 € 4851 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 68.63 m²
Ponúkame Vám na predaj prémiový 3-izbový byt v ikonickom rezidenčnom projekte Metropolis, situo
529,900 € 7721 €/m²
2 izbový byt | Mýtna | 61.52 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán s parkovaním na Račianskom Mýte
349,000 € 5673 €/m²
3 izbový byt | Zámocká | 142.65 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny, prémiovo zariadený 3-izbový byt s t
939,000 € 6583 €/m²
3 izbový byt | Podunajská | 65 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj reprezentatívny 3-izbový byt s balkónmi v exkluzívnom projekt
299,000 € 4600 €/m²
Rodinný dom | Matúšova | 240 m²
Ponúkame vám na predaj unikátnu mestskú vilu v mestskej časti Staré Mesto v zóne Holý vrch. 5-
1,950,000 € 8125 €/m²
2 izbový byt | Hlinkova | 52 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – S
199,900 € 3844 €/m²
Rodinný dom | Obilná | 109 m²
Pripravujeme na predaj dva 4 izbové domy priamo v meste Šamorín. Kľúčové body: - Výborná lokal
405,000 € 3716 €/m²
1 izbový byt | Popradská | 35.5 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By
181,990 € 5126 €/m²
3 izbový byt | Popradská | 74 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom moderný a priestranný 3 izbový byt v atrak
1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
Garáž | Koceľova | 17 m²
UPHILL INVESTMENTS ponúka exkluzívne na predaj samostatnú murovanú garáž 17m2 vo vyhľadávanej l
17,000 € 1000 €/m²
2 izbový byt | Malotejedská | 44 m²
A hirdetés magyar nyelvű változata lentebb található. Ponúkame na prenájom krásny, nový a štýlo
650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ráztocká | 40 m²
Chcete podnikať v cestovnom ruchu priamo v najznámejšom a najväčšom Aquaparku na Slovensku, v
149,000 € 3725 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²
RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v srdci Liptova, v tichej podhorskej obci Smrečany, ktorá
259,000 € 1992 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 236 m²
Pozrite si VIDEO OBHLIADKU tejto nehnuteľnosti! V obci Holice, v pokojnej časti Kostolná Gala,
329,000 € 1394 €/m²
Administratívny objekt | Námestie Martina Benku | 261 m²
Ponúkame na prenájom priestranné administratívne priestory s vlastným vstupom v atraktívnej lok
1,400 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Lieňová | 195 m²
🏡 Rodinný dom so záhradou na predaj – 6 km od Žiliny Hľadáte bývanie v rodinnom dome s veľkým
316,000 € 1621 €/m²
4 izbový byt | Eisnerova | 73.6 m²
BOND Reality Vám ponúka na predaj slnečný a tichý 4-izbový byt v peknej lokalite Devínskej Nove
259,900 € 3531 €/m²
2 izbový byt | Radlinského | 61 m²
Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt situovaný v tichej ulici, len pár minút pešo od priameh
185,000 € 3033 €/m²
2 izbový byt | Račianska | 38.26 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 1,5 izbový byt na Račianskej ulici - Nové Mes
192,000 € 5018 €/m²
3 izbový byt | Firmova | 84.2 m²
BOND Reality Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s terasou v novostavbe Melrose Rusovce na Firm
950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.