Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt v predpredaji v Novom Hlohovci – ideálny na investíciu aj plnohodnotné bývanie

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²

Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

157,990 € 2867 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÝ DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V PIEŠŤANOCH: 80 m², 2 BAZÉNY, TOP AREÁL

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 80 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

299,900 € 3749 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Mestský byt, ktorý dýcha priestorom - 4 izby, šatník, lodžia, garážové miesto - širšie centrum

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Nadštandardný dom Vajnory: ÚP 314 m2, pozemok 839 m2, bazén v záhrade, pohoda, relax, úsporné technológie (A/A1), nová ulica .....

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Predáme nadštandardný novší (2009) rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

729,000 € 2322 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta, UNO Poštová

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 38.09 m²

Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

265,000 € 6957 €/m²

Top
Top

Na predaj 1 izbový investičný byt na Tomášikovej ul..

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 40.4 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v lokalite s dlhodobo vysokým dopytom po nehnuteľnostiach v rez

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

184,000 € 4554 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Priestranný tehlový dom s obrovským potenciálom len na skok od Trnavy – Horné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné Dubové 95 | 120 m²

Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, z ktorého ste za pár minút v meste? Ponúkame na predaj priest

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Trnava

189,900 € 1583 €/m²

Top
Top

Čarovná usadlosť - rodinný dom (bývalý mlyn) na polosamote s obrovským oploteným pozemkom 9 232m2 – Janova Lehota

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | Janova Lehota 275 | 250 m²

​Hľadáte absolútny únik z civilizácie, milujete prírodu, zvieratá, alebo snívate o vlastnej far

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

269,000 € 1076 €/m²

Top
Top

Priestranný 4 - izbový bungalov s átriom a prístreškom pre autá v peknej lokalite, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | 140 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj priestranný moderný 4-izbový bungalov, UP 115m2 + átrium 27m2, + p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Šamorín

459,000 € 3279 €/m²

Top
Top

Byt, ktorý si kupujete pre lokalitu aj atmosféru, na obľúbenej adrese v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Herlianska | 57 m²

Niektoré byty majú atmosféru, pokoj a pocit, že sem jednoducho patríte. Tento byt na Herlianske

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 4193 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn

Publikované: 10.02.2022 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.56 m²

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS R

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30350)
Upresniť hľadanie