Obchodné priestory | Školská | 150 m²
TARGETreal ponúka na prenájom priestor určený pre lekáreň v novom projekte ROYAL MARIE, priamo
3,390 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 60 m²
Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka rodinný dom s garážou,
109,000 € 1817 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj moderný 4-izbový rodinný dom (bungalov) s terasou v obci
230,000 € 2300 €/m²
3 izbový byt | Jantárová | 65 m²
Na dlhodobý prenájom ponúkame 3 izb. byt v žiadanej lokalite v blízkosti OC Aupark na Jantárove
1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²
Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze
229,990 € 3538 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²
Ponúkame na predaj útulnú drevenú dvojchatu s možnosťou celoročného bývania, v vtesnej blízkost
59,990 € 500 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 436 m²
Ponúkame na predaj dvojposchodový polyfunkčný objekt v obci Ruskov. Vďaka svojmu umiestneniu v
599,000 € 1374 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 76 m²
Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľností (bez provízie RK). Je
9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Na Hrebienku | 55 m²
Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Na Hr
300,000 € 5455 €/m²
Rodinný dom | Hlboká | 148 m²
Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite na Hlbokej uli
419,000 € 2831 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 552 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej lokali
102,120 € 185 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 113 m²
9 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Garáž | Gogoľova | 15 m²
Ako priami majitelia (bez provízie realitnej kancelárie) ponúkame na predaj garážové státie v n
30,000 € 2000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,126 m²
Ponúkame na predaj dve susediace pozemky nachádzajúce sa v severnej časti obce Reca. Pozemky sa
182,547.6 € 44 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 12 m²
Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastníci nehnuteľností (bez provízie RK). J
11.2 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 50 m²
Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľnosti (bez provízie RK). Je
9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
4 izbový byt | Holíčska | 91.85 m²
BOND Reality Vám ponúka na predaj priestranný a tichý 4-izbový byt v zelenej časti Petržalky na
309,900 € 3374 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 49.38 m²
Ponúkame na predaj posledné 2-izbové byty Ponúkame posledné dva 2-izbové byty. Byty sú zariade
109,192 € 2211 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
3 izbový byt | Osuského | 62.96 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkam na predaj svetlý 3 izbový byt s balkónom na Osuského
260,000 € 4130 €/m²
4 izbový byt | Drobného | 81 m²
Hľadáte útulné bývanie pre väčšiu rodinu, širokú ponuku služieb, vzdelania, zeleň a dostupnú MH
280,000 € 3457 €/m²
1 izbový byt | Ďumbierska | 41 m²
PONUKAME NA PRENÁJOM 1-izbový byt na ulici Ďumbierska v Prešove. Byt sa nachádza na sídlisku S
590 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Mukačevská | 73 m²
PONUKAME NA PRENÁJOM 4-izbový byt na Sídlisku 3 v Prešove. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej čas
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | _ | 727 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 727m², ktorý sa nachádzajúci na okraji obce Ľubiet
33,445 € 46 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.