Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²
Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer
86,900 € 149 €/m²
2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²
Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali
157,990 € 2867 €/m²
Apartmán | Rekreačná | 80 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T
299,900 € 3749 €/m²
2 izbový byt | Plynárenská | 73 m²
!PRVÉ PRENAJÍMANIE! Ponúkame na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 2-izbový byt v prestí
900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Slnečnicova 16B | 115 m²
Realitná kancelária FinReal GO ponúka exkluzívne na predaj: Kompletne zariadený 5-izbový byt v
389,000 € 3383 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
212,974.33 € 3450 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
160,501 € 3831 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 108 m²
Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy
589,990 € 5463 €/m²
2 izbový byt | Továrenská | 53.69 m²
Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na Tov
331,900 € 6182 €/m²
3 izbový byt | Štúrova | 68 m²
VitoReality ponúka na predaj 3-izbový byt v centre mesta na Štúrovej ulici s rozlohou 68m2 plus
164,000 € 2412 €/m²
Rodinný dom | 107 m²
Exkluzívna ponuka ! Pokiaľ hľadáte rodinný dom na trvalé bývanie alebo chalupu na víkendové bý
117,000 € 1093 €/m²
3 izbový byt | Dunajská | 62 m²
Exkluzívne v našej ponuke! Máte záujem investovať do kúpy nehnuteľnosti pre seba a svoju rodin
166,000 € 2677 €/m²
3 izbový byt | Clementisova | 72 m²
Exkluzívne v našej ponuke! Ak ste náročný klient, preferujete bývanie v lukratívnej lokalite
215,000 € 2986 €/m²
3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²
+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám
174,700 € 3360 €/m²
Rodinný dom | Vysielač | 85.5 m²
+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++ Kamenár&Partners
224,000 € 2620 €/m²
3 izbový byt | Andreja Hlinku | 90 m²
+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++ Kamenár&Partners Vám
154,900 € 1721 €/m²
3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²
Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli
264,900 € 3731 €/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 230.86 m²
Realitná kancelária Urban & Partner vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný samostatne sto
358,000 € 1551 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Medená | 637 m²
Príďte a vyberte si najlepšie! Najnovšia lokalita Cínová na PRŠIANSKEJ TERASE ponúka jedinečné
190,470 € 299 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Padlých hrdinov | 2,219 m²
DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² Realitná kancelária
758,000 € 342 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Padlých hrdinov | 2,219 m²
758,000 € 342 €/m²
4 izbový byt | Vajanského | 99 m²
Ponúkam Vám na predaj elegantný prémiový 4-izbový byt s nádherným výhľadom na historické mestsk
309,980 € 3131 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 34.24 m²
Assenzio Property ponúka na prenájom moderné komerčné priestory v projekte Zwirn na Košickej ul
890 €/mesiac 26 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Doležalova | 81 m²
video:https://www.youtube.com/watch?v=30iwatWn9xs&feature=youtu.be 3D obhliadka: https://liveto
209,000 € 2580 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.