PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI S BALKÓNOM A TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Búdková | 138 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4703 €/m²

Top
Top

Investičný slnečný pozemok v obci Jatov (okres Nové Zámky)

Reality Jatov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 10,000 m²

Na predaj slnečný pozemok v obci Jatov (okres Nové Zámky)! Ponúkame 100 árov (10 000 m²) krásn

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Jatov

312,000 € 31 €/m²

Top
Top

Nádherný pozemok snov s výhľadom na jazero v Zálesí o rozlohe 13 árov

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Jazerná | 1,313 m²

NA PREDAJ – exkluzívny pozemok pri jazere v Zálesí (okres Senec) Ponúkame na predaj slnečný a p

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

380,507 € 290 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v Obci Mikušovce.

Reality Mikušovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,822 m²

Prinášame do ponuky veľmi pekný slnečný pozemok, ktorý je ako stvorený pre realizáciu Vašich sn

Publikované: 23.02.2024 Aktualizované: 30.12.2025
Pozemky na predaj Mikušovce

Info v RK

Top
Top

Predaj investičných pozemkov v katastrálnom území Šišov.

Reality Šišov

Orná pôda | 15,849 m²

Predstavujem Vám našu novú ponuku. Dopyt po pôde ako investičnom prostriedku pravidelne stúpa,

Publikované: 12.02.2024 Aktualizované: 13.01.2025
Pozemky na predaj Šišov

45,000 € 3 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA 3 IZBOVÝ BUNGALOV + pozemok cca 13árov s veľkým potenciálom!

Reality Hájske

Rodinný dom | Nezadaná | 91 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám REINVEST s.r.o ponúka NA PREDAJ - NOVOSTAVBU 3 izbového drevodomu v

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Hájske

177,777 € 1954 €/m²

Top
Top

** Výborná lokalita a dom s pekným pozemkom ** bazén so slanou vodou

Reality Šamorín

Rodinný dom | Dlhá | 171 m²

Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý

Publikované: 21.03.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Šamorín

409,000 € 3392 €/m²

Top
Top

Samostatná garáž v garážovom dome – Lotyšská ul. Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Lotyšská | 16 m²

16 m² | elektrina | garážový dom napojený na políciu | podiel na pozemku | ihneď k dispozícií

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

36,900 € 2306 €/m²

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ vodárenská veža za 60 000 eur v Lučenci

Reality Lučenec

Priemyselná zóna | 400 m²

Na predaj vodárenská veža, pri železničnej stanici v Lučenci. Zastavaná plocha 100 m2 plus poze

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

60,000 € 150 €/m²

Top
Top

Exkluzívne na predaj – slnečný 2 izbový byt s presklenou lodžiou vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 70.64 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s presklenou lodžiou a krásnym výhľadom n

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3822 €/m²

Top
Top

REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - JIRÁSKOVA, LUXUSNÁ NOVOSTAVBA BUNGALOV V NOVÝCH ZÁMKOCH, 3D PREHLIADKA A VIDEO

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 130 m²

PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA V CENTRE MESTA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. Môžete bývať už za niekoľk

Publikované: 10.06.2020 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

285,000 € 2192 €/m²

Top
Top

Na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s dvojgarážou v obci Báb

Reality Báb

Rodinný dom | Nezadaná | 229 m²

Realitná spoločnosť Revoreal Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, priestranný 6-izbový rodin

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Báb

306,000 € 1336 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

304,200 € 4550 €/m²

Top
Top

Na predaj 4-izbový byt na jednej z najlepších adries v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 87 m²

Realitná kancelária Wealth group ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt vo vyhľadá

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,900 € 3677 €/m²

Top
Top

PORUBSKY | Zobor | Rodinný dom s návrhom prestavby, parkovaním pre 2-3 autá a veľkým potenciálom

Reality Nitra

Rodinný dom | Klinčeková | 216 m²

Bývať na Zobore sa nepodarí každému. Podarí sa to vám? Na Zobore dnes nekupujete len rodinný d

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Nitra

249,900 € 1157 €/m²

Top
Top

Panská ulica: Vzácny 4-izbový byt s dizajnom Lasvit, mramorom a smart technológiami

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Panská | 109 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 4-izbový byt o rozlohe 109 m², situovaný na 3. nadzemnom podlaží

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izb. byt s 2 lodžiami po novej kompletnej rekonštrukcii - Ždiarska ul. - sídlisko Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

229,990 € 3538 €/m²

Top
Top

1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

Top
Top

2+kk byt po novej modernej rekonštrukcii na sídlisku Furča - Buzulucká ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

185,990 € 4325 €/m²

Top
Top

Tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite pri Mlynskom náhone na Českej ul.

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Česká | 177.7 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

499,990 € 2814 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3,5 IZBOVÝ BYT KÚSOK OD PLAVÁRNE

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | M. Chrásteka | 82.3 m²

JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijemný, pekný, sve

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

109,900 € 1335 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT NA ÚPLNOM ZAČIATKU PETRŽALKY - ZADUNAJSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s výbornou polohou na úplnom začiatku Petržalky , byt sa n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 4787 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23086)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30407)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie