Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný staromestský 3-izbový byt 132 m², 2 pivnice – Mateja Bela, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 3546 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Začiatok Petržalky, priestranný 4-izbový byt 89 m² na Planckovej ulici, praktická dispozícia a rýchla dostupnosť do centra

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Planckova | 89.83 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

274,990 € 3061 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

Reštauračné priestory | Saratovská | 81.2 m²

Developerská spoločnosť Sekyra Group ponúka vo svojom projekte Saratovská 22 v Dúbravke nebytov

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Dúbravka

339,000 € 4175 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

3 izbový byt CENTRUM - NOVOSTAVBA - prémiové zariadenie

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Hurbanova | 95 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Ponúkam na prenájom nadštandardný byt v centre mesta na Hurbano

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

3 izb BYT v NOVOSTAVBE v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Dolná | 77 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

313,200 € 4068 €/m²

Top
Top

Predaj| Štýlový 2i byt s balkónom (výhlad na Kamzík) a privátnym parkovaním + vlak na pešo - Alžbetin Dvor-Miloslavov| Gofar |Exkluzívne

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Agátová | 41.73 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

164,900 € 3952 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

NEWCASTLE⏐PRENÁJOM 1 izbového bytu (40m²) voľný ihneď

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 40 m²

NEWCASTLE | Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého nájomníka pre tento pekný a dobre udržiavaný by

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Exkluzívny 2 izbový byt s garážovým státím v novostavbe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52 m²

DOMOVINA real ponúka NA PRENÁJOM zariadený 2 izbový byt s balkónom, rekuperáciou a garážovým st

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Unikátny 4-izb. byt s výhodami RD so slnečnou terasou, krbom a súkromnou záhradou.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Zátišie | 120 m²

Spoločnosť DOMOVINA real ponúka exkluzívne na PREDAJ unikátny 4-izbový byt na 2NP. s výhodami r

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 3742 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou v obľúbenej lokalite na ul. Petra Straku

Reality Malacky

Rodinný dom | Petra Straku | 167 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Vinohrádok v Malackách

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Malacky

419,000 € 2509 €/m²

Top
Top

Predaj, 1 izbový byt s parkovacím miestom, Šelpice

Reality Šelpice

Rodinný dom | 30 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šelpice

115,000 € 3833 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Predaj, zariadená novostavba 4 izbový dom s terasou, Špačince

Reality Špačince

Rodinný dom | 108 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Špačince

375,000 € 3472 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Novostavba, 3 izbový byt, loggia, parkovanie, vlastný pozemok, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt s loggiou v obci Lužianky,

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lužianky

179,000 € 1772 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Novostavba, 3 izbový byt s pozemkom, terasa, parkovanie, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lužianky

184,000 € 1822 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Skladové haly na prenájom pri D1, 900 až 1000 m²

Reality Slovenská Nová Ves

Priestor pre sklad | 968 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom skladové haly v Slovenskej Novej Vsi s výborným na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Slovenská Nová Ves

2,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

3-izbový byt s loggiou po rekonštrukcii, 66 m², Trnava, Prednádražie

Reality Trnava

3 izbový byt | 72 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2847 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PRENÁJOM, 2 izbový byt s loggiou, parkovacie státie, TERRA OPOY

Reality Opoj

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou v Opoji. Byt sa nachádza na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Opoj

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Predaj, 2 izbový byt s predzáhradkou 86 m2, Boleráz

Reality Boleráz

2 izbový byt | 63 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v obci Boleráz, len 11 minút od

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Boleráz

145,900 € 2316 €/m²

člen NARKS
Top
Top

UNIKÁTNY BUNGALOV s vysokým stropom a priestranným pozemkom

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci bungalov v novej lokalite obce Alžbetin Dvor s kompl

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

370,000 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23075)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30390)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Upresniť hľadanie