RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

TOP CENA! Na predaj zrekonštruovaná murovaná GARÁŽ 17m2, Koceľova ulica, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Koceľova | 17 m²

UPHILL INVESTMENTS ponúka exkluzívne na predaj samostatnú murovanú garáž 17m2 vo vyhľadávanej l

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

18,000 € 1059 €/m²

Top
Top

PORUBSKY | Takmer 100 m² svetlého 3-izbového bytu s terasou a balkónom v Chorvátskom Grobe

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Konopná | 83 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má z každého rožka troška? Tak potom ste možno hľadali tento priestranný

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

239,900 € 2890 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Jedinečný 3 izb. byt - prémiové zariadenie, garáž a záhrada v cene

Reality Galanta

3 izbový byt | Vodárenská | 73 m²

Predstavte si moderný, kompletne zrekonštruovaný byt, ktorý vám ponúka všetky benefity rodinnéh

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Galanta

230,000 € 3151 €/m²

Top
Top

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE AGÁTY, 60 M2, PARKING, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

229,000 € 3804 €/m²

Top
Top

PREDAJ, priestranný 4-izbový byt, Kúty

Reality Kúty

4 izbový byt | 110 m²

Priestranný 4-izbový byt s balkónom v bytovom dome s dvoma bytovými jednotkami Ponúkame na pre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Kúty

110,000 € 1000 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v projekte Slnečnice - Žltá ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

789,000 € 6213 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

4i rodinný dom v obci Cerová v blízkosti Malých Karpát

Reality Cerová

Rodinný dom | Cerová | 150 m²

DOM | ZÁHORIE | CEROVÁ V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám realitná kancelária KARIN & PARTNE

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Cerová

124,900 € 833 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame komerčný objekt – administratívna budova s parkovaním pre 25 áut a investičným potenciálom, Jelenia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,750,000 € 1750 €/m²

Top
Top

** Výborná lokalita a dom s pekným pozemkom ** bazén so slanou vodou

Reality Šamorín

Rodinný dom | Dlhá | 171 m²

Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý

Publikované: 21.03.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Šamorín

409,000 € 3392 €/m²

Top
Top

Jan Pinka | VEĽKORYSÝ 5-IZBOVÝ BYT S FUNKČNOU DISPOZÍCIOU NA HRADNOM KOPCI S DYCHVYRÁŽAJÚCIM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

689,000 € 4593 €/m²

Top
Top

KeyPoint | ČERVEŇÁKOVA - domov, kde svetlo a rozumné riešenia menia pravidlá hry

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Červeňákova | 79 m²

Hľadáte pre svoju rodinu byt, kde má každý svoj vlastný priestor, no spoločný čas trávite v krá

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

288,660 € 3654 €/m²

Top
Top

Nadštandardný 4 izbový byt s terasou.

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Devínska cesta 102 | 113.83 m²

DISPOZÍCIA Ide o štvorizbový byt s hlavnou spálňou + 2 ďalśie izby, ktoré spoločne tvoria nočnú

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

ZUZANY CHALUPOVEJ, 2-i byt, 40 m2 – projekt Slnečnice, blízkosť zastávky električky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 40 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte Slnečnice. Byt je kompl

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

228,000 € 5700 €/m²

Top
Top

MIEROVÁ, 2-i byt, 56 m2 – parkovanie v cene bytu, nízke náklady, tehla

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 56 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte SOLITAIRE. Bytový kompl

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

217,000 € 3875 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23064)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30353)
Upresniť hľadanie